סיפור ההצלחה של דיאנה חן ושל העסק העצמאי שלה

פשוט מייצרים הצלחה!!!

סיימתי את הקורס לקידום אתרים של סאו סימפל לפני כשנתיים.

בהיותי בעלת עסק למיתוג ועסקי ובניית אתרים, נזקקתי לשירות של קידום אורגני בגוגל, והחלטתי שבמקום להשקיע בבעל מקצוע שיבצע בעבורי קידום אורגני, אני מעדיפה להשקיע בקורס מקיף ומקצועי שילמד אותי את כל מה שאני צריכה לדעת לצורך קידום האתר של העסק שלי. בנוסף, רציתי להבין לעומק את התחום של SEO, כך שאוכל לבנות ללקוחות שלי אתרים טובים יותר, המתאימים יותר לקידום בגוגל.

כשהתחלתי את הקורס, לא היה לי כל רקע קודם בתחום, ועל כן שמחתי מאוד לגלות כי מדובר בקורס מקיף, מקצועי ופשוט נהדר. חומר הלימוד הועבר בצורה מעמיקה ומקצועית, והקיף גם תחומים משלימים, כמו קמפיינים במדיה החברתית וכתיבה שיווקית – וכל זאת על מנת לקבל כלים מקצועיים ושלמים יותר לביצוע קידום אורגני איכותי.

דיאנה חן בוגרת קורס SEO
דיאנה חן, בעלת עסק עצמאי ובוגרת קורס SEO

בנוסף למקצועיות ולאיכות של חומרי הלימוד הנלמדים, מורגשת גם האכפתיות של ג’קי והצוות שלו, שדואגים שהכול יהיה ברור ומעניין לכל התלמידים בכיתה. בשלב ההתמחות המעשית שלאחר הקורס ליוותה אותי גלי בצורה אכפתית, מקצועית ונעימה במטרה שאקבל את כל הידע והניסיון שאני צריכה על מנת להצליח בתחום.

כבעלת עסק עצמאי עוד לפני הלימודים, לא חיפשתי עבודה בסיומם, אך בהחלט ניצלתי את הידע שרכשתי בקורס. ידע זה איפשר לי להתחיל מיד בקידום האתר שלי, לבנות בצורה מקצועית יותר את האתרים של הלקוחות שלי וגם להציע להם את השירות המשלים של קידום אתר לאחר בנייתו.

החזון שלי היה לתת מענה מקיף ללקוחות שלי – משלב אפיון העסק, עבור במיתוג עסקי ובניית אתר ועד לשירותים משלימים כגון קידום אורגני, קידום ממומן וניהול סושיאל מדיה. במהלך העבודה הבנתי שאינני צריכה להיות מומחית בכל התחומים הללו, שכן אני יכולה לעבוד עם אנשי מקצוע שהתמקצעו בהם הרבה יותר טוב ממני. עם זאת, על מנת שאוכל להציע ללקוחותיי את כל אותם שירותים ולנהל את אנשי המקצוע בצורה טובה, הייתי צריכה לרכוש את הכלים שרכשתי בקורס.

הניסיון שלי בעולם קידום האתרים לימד אותי שאינני רוצה להתעסק רק בו באופן ישיר וממוקד, אך יחד עם זאת, זהו אחד מן הכלים החשובים ביותר להצלחת העסק שלי, ואני שמחה שבחרתי ללמוד ולהעמיק בו כך שאוכל להעניק שירות יותר טוב ללקוחותיי וגם לקדם את העסק שלי. ואם אתם חושבים להיכנס לתחום, אל תתלבטו. פשוט הירשמו. חד משמעית. אולי תתאהבו במקצוע ותפתחו לעצמכם דלת ואפשרות לקריירה, ואולי, כמוני, לא תעסקו בזה באופן ישיר אך תרכשו כלים מעולים והכרחיים שיפתחו לכם דלתות בעולם הדיגיטלי שבו אנו חיים. בכל מקרה, ידע זה כוח. וידע כה רלוונטי לעולמנו – זה סופר כוח!

אתם מוזמנים לפנות אליי לייעוץ  https://www.deannachen.com/