וובה לובנצוב מספר על הצלחתו בתחום קידום האתרים

פשוט מייצרים הצלחה!!!

אל קורס קידום האתרים של סאו סימפל הגעתי מעבודה בתחום הביטחון וללא כל ידע בתחומי המחשבים והאינטרנט. סיימתי את הקורס בחודש ספטמבר 2017 וכבר חודש לפני סיום הלימודים התקבלתי לעבודה במחלקת קידום האתרים של חברה גדולה העוסקת כבר יותר מ-16 שנים בבניית אתרים ושבשנה האחרונה נכנסה לתחום קידום האתרים.

אין ספק שאת קבלתי לעבודה זו יש לזקוף לזכות הידע והכלים שקיבלתי בקורס. רמת הלימודים הייתה גבוהה מאוד והמרצים היו מקצועיים והסבירו בסבלנות רבה את חומרי הלימוד. צוות המרצים כולו נתן לי את ההרגשה שיהיה לי למי לפנות גם לאחר סיומו של הקורס, וכך אכן המצב. אני מרגיש חופשי לפנות למרצים בשאלות והתלבטויות ויודע שאקבל מענה מקצועי ורציני גם בהמשך הדרך. כל אלו העניקו לי מידה רבה של ביטחון ביכולת שלי להצליח בתחום. וכך, כשהגעתי לראיון העבודה בחברה שבה אני מועסק היום, ידעתי לענות בקלות על השאלות שבחנו את הבנתי בתחום, ואכן התקבלתי.

היום, במסגרת עבודתי, אני מקדם אורגנית 24 אתרי לקוחות לגמרי בעצמי, בליווי של האחראית עליי העוסקת בקידום ממומן. מכיוון שמדובר בתחום חדש בחברה, נפלה בידיי הזכות לבנות לעצמי את דרך העבודה שלי, בהתבסס על הידע והכלים שקיבלתי בקורס קידום האתרים.

לאלו שמתלבטים אם להירשם ללימודי קידום אתרים, חשוב לי להדגיש כמה חשובות ההשקעה והלימוד העצמי להצלחה בקורס ובשוק העבודה. אני מאמין שהעובדה שהשקעתי בלימודים, ביצעתי ברצינות את המטלות והרחבתי את ידיעותיי מעבר לנלמד בכיתה היא שעזרה לי להגיע למשרה טובה עוד בטרם הסתיים הקורס. זכרו שהחומר המועבר בקורס הוא רק הבסיס, ועליו יש להוסיף למידה עצמית ומעקב שוטף אחר ההתפתחויות בתחום.

סיפור ההצלחה של בוגר קורס קידום אתרים וובה לובנצוב
וובה לובנצוב, בוגר קורס קידום אתרים