סיפור ההצלחה של בוגרת קורס קידום אתרים ליאת קדוש

פשוט מייצרים הצלחה!!!

את דרכי התחלתי כמנהלת שיווק שכירה שם כחלק נכבד מהתפקיד בניתי אסטרטגיות שיווקיות לעסקים שונים.

עם השנים הפכתי לעצמאית ולצד השיווק המסורתי, נחשפתי לידע חדש ועצום של שיווק דיגיטלי.

התחום הדיגיטלי ריתק אותי, הבנתי כי ישנו עולם חדש והבנה אחרת של צרכים ורצונות של הקהל. מה שהביא אותי להתעמק וללמוד על פייסבוק וגוגל.

מהר מאוד הבנתי כי קידום אתרים הוא חלק חשוב והכרחי, ובחרתי ללמוד את התחום בחברת Seo simple אצל ג’קי, אליו התחברתי מהרגע הראשון. ההתלהבות שלו מהתחום, יחד עם הרצון שלו ללמד ולהעניק גרמה לי להבין כי זהו מורה ששווה לרכוש ממנו כלים חדשים ולצעוד איתו בדרך החדשה.

הקורס היה מהנה ומלמד. קיבלתי ועודני מקבלת הכוונה ומענה לשאלות עד עצם היום הזה 😉 ועל הדרך זכיתי להכיר אדם מופלא.

בוגרת קורס קידום אתרים ליאת קדוש
בוגרת קורס קידום אתרים ליאת קדוש

חברת talk about בניהולי, החלה את דרכה כנותנת שירותי שיווק ופרסום ברשתות החברתיות, אך מיד עם סיום הקורס הורחבו השירותים גם לקידום אתרים בגוגל.

העבודה שלנו מול הלקוח מתחילה בבניית אסטרטגיה מתאימה לתקציב ולקהל, ומשם ממשיכים לבחירת הפלטפורמה בה נפרסם. מצאנו כי לקוחות רבים מעדיפים להתנהל מול ספק אחד ועל כן מעדיפים שנתפור להם מעטפת שיווקית מלאה הכוללת: בנייה וניהול עמודים עסקיים באופן שוטף, ניהול תוכן עבור המותגים השונים, אפיון ובנייה של עמודי נחיתה, צ’אט בוטים, קידום אתרים אורגני וקמפיינים ממומנים בגוגל.

החברה כיום מעסיקה באופן קבוע מתכנת, מעצבת גרפית, כותבי תוכן ואנשי אופטימיזציה לייעול תקציבי הפרסום בפייסבוק ובגוגל. ומשמשת בית לעסקים רבים מתחומים עשירים ומגוונים כגון: חנויות אונליין, אופנה, לייף סטייל, טיולים בארץ ובעולם (עם סוסים, או ג’יפים מה שתבחרו. ואם תרצו עזרה, נוכל לעזור לכם לסגור טיול שווה, יש לנו שם קשרים 😊), מעצבי אירועים, מעצבי פנים, סוכנויות ביטוח, סוכנויות רכב, בידוד תרמי ועוד…

אני מאמינה כי ליווי צמוד ואישי שלי, יחד עם שיתוף פעולה מלא מצד הלקוח יכולים להביא להצלחה!
עבודה משותפת של יצירת מסר ממוקד ומתאים לקהל המותג, עם שיווק נכון בפלטפורמות הדיגיטליות השונות, תביא להגדלת המכירות, עמידה ביעדים וקצירת הפירות.

בא לכם לשמוע עלי עוד?
מעוניינים לצמוח יחד?
מזמינה אתכם להכיר אותי לעומק באתר https://talkabout.co.il/