מורן דה פילוסוף לוי מספרת על הצלחתה בתחום השיווק הדיגיטלי

פשוט מייצרים הצלחה!!!

את הקורס לקידום אתרים של סאו סימפל סיימתי בשנת 2014 ומאז אני עובדת בתחום ונהנית מהצלחה.

נרשמתי לקורס בעקבות הרצון לעשות שינוי בקריירה. באותו הזמן לא היה לי שום ידע או קשר לעולם הדיגיטלי ואפילו לא גלשתי הרבה, אך אירוע אישי משמעותי הוביל אותי לראשונה לצלול לעמקי האינטרנט לצורכי מחקר מעמיק ומתמשך, שהסתיים בהצלחה מרגשת.

התנסות זו גרמה לי להבין כי עולם האינטרנט הוא עולם מלהיב ומרתק וכי יש לו פוטנציאל אדיר, ובלי להבין הרבה פשוט החלטתי להתחיל לעבוד בו. התחלתי לעבוד בשיווק שותפים, ולאחר תקופה החלטתי גם ללמוד בניית אתרים. השלב הבא היה להירשם לקורס קידום אתרים של סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס על מנת לקבל כלים נוספים לעבודה בתחום השיווק הדיגיטלי.

מורן דה פילוסוף לוי עוסקת בשיווק דיגיטלי
מורן דה פילוסוף לוי עוסקת בהצלחה בתחום השיווק הדיגיטלי

הקורס היה מעולה ואני מאוד נהניתי ממנו. השקעתי רבות בלימודים ונתתי את כל כולי, והרגשתי כי הקורס אכן מכין אותי היטב לעבודה בתחום. חשוב לי להדגיש כי לדעתי ההצלחה לאחר הקורס תלויה מעל הכול בנחישות ובמאמץ של התלמיד עצמו. מי שיגיע לקורס מתוך רצון אמיתי להיות מקדם אתרים מקצועי, יוכל בהחלט לקבל בו את כל מה שהוא צריך בשביל להתחיל לעבוד ולהביא לקוחות, ואם יש לו ביטחון ותעוזה – הוא יצליח בכך. אני ממליצה לכל מי שרוצה ללמוד את מקצוע קידום האתרים ולהשתלב בתחום, להתחיל את דרכו בקורס מקצועי, ורצוי זה של סאו סימפל. בקורס תקבלו מסגרת מחשבתית מסודרת, תבינו את ההיגיון של המקצוע ואת הסדר הנכון של הדברים וגם תכירו אנשים שעמם תוכלו לשתף פעולה בהמשך הדרך.

חודש לאחר סיום הלימודים פנה אליי ג’קי סויקיס והציע לי עבודה בחברת סאו סימפל. קיבלתי את הצעתו וגם ביקשתי מיד ללמד בקורס קידום אתרים בעצמי. ואכן, עבדתי עם ג’קי במשך כשנה שבמהלכה גם השתלבתי כמרצה בקורס. מאז הקמתי עסק עצמאי וקידמתי לקוחות שונים בארץ ובחו”ל. בתחילת הדרך עבדתי מאוד קשה על מנת להשיג את הלקוחות הראשונים שלי. הייתי מתקשרת למאות עסקים ומציעה את שירותיי, ולבסוף הצלחתי למצוא כמה לקוחות. זה היה מאמץ אדיר, אך הוא בהחלט השתלם. היום כבר יש לי ניסיון רב בתחום ואני מוכרת כאשת מקצוע איכותית, כך שכבר אינני צריכה לחפש לקוחות, אלא הם אלו שמגיעים אליי.

היום אני מנהלת את מחלקת הדיגיטל בחברת ארבל שטראוס. את המחלקה בניתי בעצמי והיום כבר עובדים עמי שני עובדים נוספים, ויחד אנו מנהלים את כל אפיקי השיווק הדיגיטליים של החברה. במהלך השנים הרחבתי את ארגז הכלים המקצועי שלי, כך שאוכל לתת מעטפת מלאה ללקוחות. כך, היום אינני עוסקת רק ב-SEO, אלא גם בקידום ממומן, בגוגל שופס, בגוגל אנליטיקס, בשיווק ביוטיוב, בפייסבוק ובמדיה החברתית בכלל, בהפצת ניוזלטרים ועוד. לצד כל זאת, אני עדיין עוסקת בשיווק שותפים ובבניית אתרים.

היום אני נהנית מהעבודה כשכירה. לדעתי, האתגר העיקרי שעמו מתמודדים מקדמי אתרים עצמאיים הוא ההתמודדות עם לקוחות שאינם מבינים כי עבודת SEO היא לטווח הארוך ושהתוצאות מגיעות רק לאחר תקופה. בין אם כשכירה ובין אם כעצמאית, אני מאוד אוהבת את הדינאמיות והוורסטיליות בתחום הזה. עולם השיווק הדיגיטלי הוא גדול ורחב, ואם לא מתמקדים רק בנישה אחת, אפשר ליהנות מעבודה מאוד מעניינת ומגוונת. אני באופן אישי מאוד אוהבת לעבוד עם טבלאות אקסל מסודרות ולעקוב אחר הנתונים באופן חכם ומושכל לאורך זמן, מה שמאפשר לי לבצע ניתוחים מורכבים ולשפר את אסטרטגיית הקידום שלי כל הזמן. מבחינתי, בהחלט הגעתי למקצוע הנכון ביותר בעבורי.

מקצועות השיווק הדיגיטלי, ובכללם מקצוע קידום האתרים האורגני, הם מקצועות מצוינים לאנשים שמחפשים גמישות רבה בעבודה וגם רוצים להרוויח יפה. הוא מתאים לאימהות ולאנשים שרוצים לעבוד מהבית. היופי הוא שכל אחד יכול לקחת את הקריירה שלו לאן שהוא רוצה – לשלוט בכמות העבודה שלו וברמת ההכנסה החודשית שלו. בסופו של דבר, בהחלט אפשר להגיע לרווחים מאוד יפים אם עובדים קשה. עם זאת, אין לטעות – זו בהחלט עבודה מאוד קשה שדורשת השקעה רבה ומחויבות עמוקה.

אתם מוזמנים להתייעץ אתי בכל הקשור לשיווק דיגיטלי 052-5604661