רוית חסדאי שילשה את המכירות באתר עוד במהלך קורס קידום אתרים

פשוט מייצרים הצלחה!!!

אני מעצבת תכשיטים כבר שנים רבות ונהנית מאוד מעבודתי. בשנים האחרונות בחנתי אפיקי שיווק דיגיטליים שונים לתכשיטים פרי עיצובי וכשהתחלתי לצלול לתוך העולם המורכב והרחב הזה, הבנתי עד כמה אני חסרת ידע בתחום. בניתי שני אתרים לשיווק התכשיטים שלי, אחד מיועד לקהל הישראלי והשני מיועד לקהל אמריקאי ובינ”ל. עבדתי עם מעצבות ועם מתכנת שעשו עבודה טובה אך לא היה להם כל ידע בתחום ה-SEO, כך שהם לא סיפקו לי המלצות שיעזרו לאתרים לקבל חשיפה לגולשים בתוצאות החיפוש.

באותו הזמן כלל לא ידעתי כי קיים תחום של קידום אתרים, ורק לאחר שהעליתי את האתרים לאוויר והתחלתי לקבל פניות ממקדמי אתרים שהציעו לי את שירותיהם במחיר גבוה, הבנתי כי יש כאן עולם שלם שחשוב שאני אכיר. ההיגיון שעמד מאחורי ההחלטה שלי ללמוד את התחום היא שאני אוכל לחסוך כסף על שירותי קידום אם אבצע זאת בעצמי או שגם אם אחליט לשלם לאיש מקצוע, לפחות אבין על מה הוא מדבר ואוכל להעריך את איכות עבודתו.

אז גמלה בי ההחלטה להקדיש שנה שלמה ללמידת התחום ולהשקעה באתרים שהקמתי. ברגע שהחלטתי ללמוד קידום אתרים, שמעתי על הקורס של מכללת ג’ון ברייס וסאו סימפל ונאמר לי שזה הקורס הכי טוב בתחום. בהתחלה המחיר הגבוה מעט הרתיע אותי, כי לא הבנתי עד כמה הקורס הזה יועיל לי, אבל שוכנעתי להירשם, והיום אני מאוד שמחה שהשתתפתי בקורס.

אני חייבת להודות שהקורס היה לי מאוד קשה. בהתחלה ממש לא הבנתי על מה מדברים המרצים ונלחצתי מכמויות הידע העצומות שהועברו לנו בקצב די מהיר. אמנם המרצים היו תמיד קשובים לשאלותיי, אך עדיין הרגשתי מאוד מבולבלת. עם זאת, לא התייאשתי וכבר במהלך הקורס יישמתי באתרים שלי ובפלטפורמות השונות לשיווק שבהן פעלתי את מה שלמדתי, והתוצאה הגיעה מהר מאוד – עוד בטרם הסתיים הקורס כבר שילשתי את מכירותיי בכל הערוצים שבהם פעלתי.

רוית חסדאי בוגרת קורס קידום אתרים ובעלת אתר תכשיטים
רוית חסדאי, בעלת אתר תכשיטים ובוגרת קורס קידום אתרים

כשסיימתי את הקורס הייתי נחושה להמשיך ללמוד ולהעמיק בהבנה שלי בתחום ובעיקר ליישם את כל מה שלמדתי. הניסיון המעשי שצברתי בחודשים שלאחר הקורס עזר לי להבין איך העסק הזה עובד ואיך אני צריכה לפעול על מנת למקסם את הפוטנציאל המכירתי של התכשיטים שלי. בעיקר גיליתי שאני כבר לא תמימה בנוגע לכל עולם האינטרנט וכי אני מבינה איך עובדים הדברים מאחורי הקלעים וזה כמובן חשוב מאוד להצלחה בעולם הזה.

הידע הרב שרכשתי בקורס אפשר לי לשפר את האתרים שלי ולהפוך אותם לידידותיים יותר למנועי החיפוש. למעשה, הבנתי עד כמה האתרים שבניתי לפני הקורס היו לא טובים מבחינת SEO ויכולתי לשפר אותם בהתאם למה שלמדתי. אותו הידע שימש אותי גם בעת ביצוע אופטימיזציה לחנויות שלי באמזון וב-etsy והגדיל את מכירותיי גם בפלטפורמות הללו. חשוב לציין שבאמזון נדרשת עבודה ב-HTML, ויכולתי לבצע אותה בעצמי בזכות המכינה לקורס שהתמקדה בכך בדיוק.

התוצאות הטובות שהניבה העבודה שלי ביססו את הביטחון שלי בעצמי ובידע שרכשתי. אמנם לקח לדברים זמן לחלחל, אך בגלל ההתעקשות שלי וחוסר הנכונות לוותר – הצלחתי להפוך את הידע מהקורס להצלחה במכירות התכשיטים שלי, וזאת הייתה המטרה שעמדה לנגד עיניי כשנרשמתי לקורס מלכתחילה. לאורך הזמן גם הבנתי כי קידום אתרים הוא תהליך שלעולם אינו מסתיים – תמיד יש מה לשפר ולאן להתקדם. בסיס הידע שקיבלתי בקורס והשפה שרכשתי במהלכו הם לדעתי המפתחות להמשך התקדמות ולמידה בתחום – המשכתי ללמוד נושאים קשורים שונים, בעיקר במסגרת של שיעורים פרטיים, ויכולתי לעשות זאת רק בזכות הבסיס שרכשתי בקורס.

לסיכום, אני יכולה להגיד שקורס קידום אתרים אפשר לי להיות שחקנית פעילה בפלטפורמות מכירה שונות ברשת ולהגדיל באופן ניכר את מכירותיי. לא הגעתי לקורס במטרה להפוך למקדמת אתרים, אלא במטרה לקבל את הידע שיעזור לי לקדם את האתרים שלי – וזה בדיוק מה שקיבלתי. אם על מנת לפעול בזירה האינטרנטית ולמכור את המוצרים שלי הייתי צריכה לשלם למקדם באמזון, למקדם ב-etsy, למקדם בפייסבוק וכו’, הייתי נדרשת להוצאה כספית גדולה מאוד ולמאמץ מורכב מאוד לתאם בין כל הגורמים הללו – ועכשיו אני לא צריכה אף אחד מהם.

אני ממליצה בחום לכל בעלי האתרים ללמוד את הקורס הזה ולהחזיר לעצמם את השליטה באפיקי השיווק שלהם, שהם הבסיס להצלחתם העסקית.

מוזמנים לבקר אצלי באתר https://www.ravithasday.co.il/

תכשיטים מהאתר של רוית חסדאי בוגרת קורס SEO
תמונת מוצר מהאתר של רוית - טבעות פרי עיצובה