אריק כהן – מקורס קידום אתרים להקמת חברה מצליחה

פשוט מייצרים הצלחה!!!

לאחר שנות עבודה רבות כמתכנת, חיפשתי כיוון חדש. תחום התכנות הוא תחום מאוד תחרותי ולא יציב מבחינה כלכלית וחיפשתי תחום קרוב ומעניין להתמקצע בו. אני מודה שבאותה העת בכלל לא ידעתי שאני רוצה להיות מקדם אתרים, אך בסופו של דבר, הקורס המצוין הוא שהבהיר לי שזה המקצוע בשבילי.

בבחירת הקורס התלבטתי בין שתי מכללות גדולות והגעתי לפגישה עם יועץ של ג’ון ברייס, שבהתחלה לא ממש הצליח לשכנע אותי. היועץ הפנה אותי למנהל הקורס ג’קי ובשיחת טלפון לא ארוכה הוא הצליח לשכנע אותי להצטרף לקורס, פשוט מכיוון שהייתה לי תחושת בטן שהוא יודע על מה הוא מדבר. היום אני יכול להגיד שקורס קידום אתרים של סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס הוא הדבר הכי טוב שעשיתי!

חומר הלימוד המקיף והמגוון העניק לנו בסיס מצוין לעבודה בתחום הנוגע בתחומים משיקים רבים של שיווק אינטרנטי. הידע המקצועי של ג’קי ושאר המרצים היה מדהים. ג’קי עומד לרשותי עד היום להתייעצויות ולשאלות וכך גם מרצים אחרים שהכרתי בקורס. דנה צפריר, למשל, שלימדה אותנו על גוגל אדוורדס, היא לדעתי אשת המקצוע המובילה בארץ בתחום זה, ועל כן המשכתי “לעקוב” אחריה ואף השתתפתי בקורס אדוורדס שהיא העבירה במכללת ג’ון ברייס.

אריק כהן בוגר קורס קידום אתרים הקים חברה מצליחה
בוגר קורס קידום אתרים אריק כהן הקים חברה מצליחה

חלפו שלוש שנים מאז שסיימתי את הקורס, ולאחר כשנתיים כבר עמדתי בראש חברת קידום אתרים שהקמתי במו ידיי. היום לחברה יש מחזור יפה מאוד והיא מעניקה למותגים מובילים בארץ שירותי קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן, קידום ברשתות חברתיות ובניית אתרים. אני מעסיק בחברה מתכנת, שני מקדמים וכותבת תוכן באופן קבוע. את כל זה לא הייתי מצליח להשיג ללא הידע העצום שקיבלתי מג’קי והסיוע המתמשך שלו בשנים שלאחר סיום הקורס.

תחילת דרכי כמקדם אתרים הייתה בתחום מאוד תחרותי – אופניים חשמליים. התחברתי לעובד בחברה ויחד אתו קידמתי את האתר. התחלקנו בתשלום לא גדול, ואני עשיתי את רוב העבודה, עד שהחלטנו שאני אמשיך לבד בקידום. בפעילותי זו, הבאתי את האתר לדפים הראשונים ולמקומות הראשונים בביטויים עם נפח חיפושים גדול מאוד, והצלחתי לדחוק למטה מתחרים חזקים ויציבים מאוד. אחר כך קיבלתי הצעה טובה יותר מהמתחרים ובסופו של דבר, גרמתי להם לעקוף בדירוגים את הלקוח הקודם שלי.

הלקוחות הבאים שלי כבר הגיעו אליי מפה לאוזן וגם הם נהנו משירות מקצועי ותוצאות מעולות. בתחילת הדרך התפשרתי על רמת התשלום ופעלתי בתחומים מאוד תחרותיים, אך היום אני כבר יכול להרשות לעצמי לברור את הלקוחות ולבחור רק באלו שיכולים להוות כרטיס ביקור טוב בעבורי. בזכות איכות העבודה שלי, רוב לקוחותיי הגדילו בצורה ניכרת את מכירותיהם והם נהנים מהכנסות גבוהות יותר המאפשרות להם לפתח את העסק שלהם ואף להרחיבו. בשנים אלו יצרתי קשרים עסקיים ענפים וטובים וגם זה בסיס טוב להתקדמות שאף מאפשר לי לשפר עוד יותר את השירות שאני מעניק ללקוחותיי.

אז מה צריך לעשות כדי להגיע לתוצאות טובות? להבין באופן לוגי נכון כיצד עובד התחום ומהי האסטרטגיה המיטבית לו. בתחום בתי המלון, למשל, אנחנו תמיד שואלים את עצמנו כיצד להשיג יותר הזמנות, ובמסגרת מחקר מעמיק גילינו שאתר הזמנות מוביל “שם את הכסף” במודעות אדוורדס על שמות של מלונות ספציפיים ולא על ביטויים כללים יותר דוגמת “מלונות בלונדון”, וזה מה שגם אנחנו היינו צריכים לעשות. הרי כשאנשים מחפשים שם של מלון מסוים הם כבר יודעים מה הם רוצים וככל הנראה, הם מוכנים להזמין בו חדר – אז למה שלא אנחנו ניקח את זה במקום אתר ההזמנות ההוא?

בקידום אתרים אורגני הגורם החשוב ביותר הוא התוכן, ופחות פרופיל הקישורים, וזאת משום שגוגל מייחסת ערך רב יותר לתוכן על פני קישורים. החוכמה היא למצוא קישורים איכותיים שיתמכו בתוכן, אבל להשקיע את מרב המאמצים ביצירת תוכן איכותי לאתר. אם תצרו דף חדש המכיל תוכן מצוין, תגלו שהוא לא זקוק לקישורים רבים כדי להגיע לדירוגים טובים. בנוסף, יש לדעת לבצע אופטימיזציה במינימום הוצאות שתביא למקסימום המרות, ואת זה לומדים מהניסיון, מעבר לבסיס של הקורס.

אני מבין היום עד כמה זה חשוב שהקורס נותן תמונה מלאה על מגוון נושאים כמו רשתות חברתיות, קידום ממומן וקידום אורגני, כי חשוב להיות מסוגלים להציע ללקוח חבילה מלאה כמה שיותר, כשהכול מרוכז במקום אחר. אמנם זה לא פשוט להכיר את כל התחומים הרלוונטיים, אבל זה מועיל מאוד. גם הידע שלי בתכנות, בגרפיקה ועוד מאוד עוזרים לי להעניק שירות טוב ללקוחותיי. על כן, חשוב ללמוד כל הזמן דברים חדשים ולעקוב אחרי השינויים במדיניות ובאלגוריתמים של גוגל ולהתאים את עצמנו אליהם.

ולאלו מכם ששוקלים להירשם לקורס קידום האתרים של סאו סימפל אני אומר כך – תסתכלו על המספרים! הדרישה ל-SEO בשוק הישראלי רק הולכת וגדלה והשכר בתחום הולך ועולה, וזה אומר שיש לכם אפיק טוב לקריירה מוצלחת ורווחית בתחום מאוד דינמי ומרתק. נקודת הפתיחה שנותן הקורס היא הכי טובה שיש – ללקוחות שלי אני תמיד מספר בגאווה שלמדתי אצל ג’קי סויקיס, שהוא מס’ 1 בארץ! אני באמת מאמין שאין בארץ איש SEO יותר טוב ממנו, רמת הידע שלו מאוד גבוהה והוא מאוד רציני ואת כל זה הוא מנחיל לתלמידים שלו.

אני ממליץ רק על קורס קידום האתרים הזה!

אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של החברה שהקמתי ולהתרשם מהשירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו https://seoup.co.il/