סיפור ההצלחה של שחר אזולאי מצטיין קורס קידום אתרים 111

פשוט מייצרים הצלחה!!!

לתחום קידום האתרים התוודעתי כשהייתי אחראי על שיווק הבר שבו הייתי שותף. במהלך ניסיונותיי לשווק את העסק באינטרנט וברשתות החברתיות גיליתי כי חסר לי ידע רב הנחוץ להצלחת תהליך השיווק, ולכן התחלתי לקרוא באינטרנט על תחום קידום האתרים. הבנתי כי בעולם השיווק של היום יש חשיבות רבה לאתר אינטרנט איכותי הנחשף לגולשים רלוונטיים רבים ומכיוון שתחום השיווק מושך אותי, בחרתי להעמיק בתחום השיווק באינטרנט.

לאחר שקראתי רבות על קידום אתרים והתעניינתי בקורסים המוצעים בארץ, בחרתי בקורס קידום האתרים של סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס. הבחירה שלי התבססה על הסילבוס של הקורס, שכלל את הנושאים שנראו לי מעניינים וחשובים, וגם על ההמלצות החמות שקיבלתי על מנהל הקורס ג’קי. ואכן הקורס ענה על ציפיותיי. קיבלתי ידע מעמיק ונרחב על תחום קידום האתרים וגם נגענו בתחומים משיקים דוגמת קידום ממומן וקידום ברשתות חברתיות. בסיומו של הקורס הרגשתי שיש לי את הידע והכלים הדרושים לעבודה בתחום קידום האתרים, אף שעוד יש לי הרבה ללמוד. התרומה החשובה ביותר של הקורס לדעתי היא בכך שהוא נתן לי דריסת רגל בתחום וחשף אותי לעולם מרתק. רכשתי מידע רב מאוד על גוגל, על מושגים בתחום, על תהליכי עבודה וגם על שוק ה-SEO המקומי.

עם סיום הלימודים התחלתי להתנסות בקידום אתרים פרטיים לצורך צבירת ניסיון, אך ידעתי כי מה שאני באמת רוצה זה לעבוד כשכיר בחברה גדולה, שבה אוכל ליישם את מה שלמדתי ולהרחיב את ידיעותיי וניסיוני. אני מאמין שתעודת הסיום שלי עזרה לי להגיע לראיונות עבודה, שכן בשוק המקומי יש הערכה רבה לבוגרי הקורס של סאו סימפל וג’ון ברייס, וכמובן שגם הישגיי הטובים בקורס תרמו לרושם שיצרתי. בסופו של דבר, ההכשרה שקיבלתי בקורס הכינה אותי היטב לראיון העבודה, שכלל שאלות מקצועיות בתחום, וסייעה לי להתקבל לעבודה בחברת קידום ושיווק בינלאומי בתפקיד של ג’וניור SEO.

שחר אזולאי מצטיין קורס קידום אתרים מחזור 111
שחר אזולאי, מצטיין קורס קידום אתרים מחזור 111

ואם אתם שוקלים להירשם ללימודי SEO אני ממליץ לכם לקרוא כמה שיותר על התחום לפני שאתם מחליטים. כך תוכלו להבין אם התחום מעניין אתכם ואם זה מה שאתם רוצים לעשות בעתיד. במהלך הקורס אני ממליץ לחזור על החומר הנלמד בבית, לקרוא עוד על נושאים שמעניינים אתכם ולהרחיב את ידיעותיכם וכן להשתדל שלא לצבור פערים. ולבסוף, כדאי להשקיע במטלות הקורס, שכן מטלות אלו משקפות היטב את הפעילות שתידרשו לה בעבודה המעשית, כך שהשקעה במטלות אלו תיתן לכם ניסיון משמעותי ושימושי לעתיד.