קארין אנדרייב הקימה עסק עצמאי מיד לאחר סיום קורס SEO

פשוט מייצרים הצלחה!!!

אל קורס קידום האתרים של סאו סימפל הגעתי בשל רצוני להקים עסק עצמאי בתחום השיווק הדיגיטלי. כבר בהיותי בת 18 עשיתי את צעדיי הראשונים בתחום שיווק השותפים, שאותו נטשתי בתוך זמן קצר, אך החלום על כניסה לתחום המרתק הזה נשארה והובילה אותי כמה שנים מאוחר יותר אל הקורס.

ללא כל ידע מעשי בתחום השיווק הדיגיטלי או בתחומים משיקים, התחלתי להתעניין ולבדוק את האפשרויות העומדות בפניי. הבנתי שתחום השיווק הדיגיטלי לא רק מעניין אותי מאוד, אלא יש בו גם פוטנציאל רווח גבוה ואפשרות ליצירת קריירה מוצלחת. בדקתי את היצע הקורסים הקיים בתחומי קידום האתרים האורגני, הקידום הממומן, הקידום בפייסבוק ועוד, ודי מהר הבנתי שהקורס הכי טוב בארץ הוא קורס קידום האתרים של סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס, שמקיף את כל הנושאים הללו.

קרין אנדרייב - מקורס SEO להקמת עסק עצמאי
קארין אנדרייב בוגרת קורס קידום אתרים

כבר בשיעור הראשון ידעתי שאני מתכוונת להיות עצמאית ולנהל את העסק שלי בעצמי. הרגשתי, ואני מרגישה כך גם היום, שאפיק זה מעניק לי אפשרויות רבות מאוד מבחינה מקצועית ומבחינה כלכלית. בהיותי אשת מכירות מנוסה ועם הביטחון שיש לי ביכולת שלי לנהל את עצמי – הבנתי שאין סיבה שאני לא אצליח. כל מה שנחוץ לי זה קורס איכותי (מחשב כבר יש לי), ואז כל שנותר לי הוא למכור את עצמי ולמצוא לקוחות טובים, ואת זה אני בהחלט יודעת לעשות.

הקורס עצמו היה מצוין. המרצים מסבירים ממש טוב את חומר הלימוד, ולמדתי מהם המון. כשהיו לי שאלות – תמיד קיבלתי מענה מיידי וברור מאוד. קיבלתי בקורס בדיוק את הידע שרציתי ללמוד, כך שהוא בהחלט ענה על ציפיותיי ממנו. הקורס ממוקד בפרקטיקה, במה שצריך לעשות בפועל, ובלי יותר מדי קשקושים מסביב. כל אלו אפשרו לי מיד עם סיום הקורס להקים לעצמי אתר אינטרנט מצוין באלמנטור, כפי שנועם לימד אותנו, ולקדם דף למקום הראשון במילת במפתח שרציתי בתוך שבועיים בלבד. זה היה מדהים.

עם אתר טוב ועם ידע הנחוץ לעבודה בתחום קידום האתרים, התחלתי לבנות את העסק שלי ממש עם סיום הלימודים, לפני חודשים ספורים בלבד. השלב הראשון היה פתיחת עסק מבחינה חוקית (רו”ח, רשות המסים וכו’), ואז התחלתי לעבוד – בניתי חבילה משתלמת ללקוח הכוללת קידום אורגני, בניית אתר באלמנטור וקידום ממומן במחיר מאוד תחרותי. כעת נכנסו לפעולה יכולות המכירה שלי, שאכן נשאו פרי – היום אני מקדמת כמה לקוחות, ועדיין ממשיכה לאסוף לקוחות חדשים.

כאשר מגיע אליי לקוח שאין לו עדיין אתר אינטרנט, אני מתחילה בביצוע מחקרי מילים ותחרות על מנת להבין כיצד יהיה הכי נכון לבנות את האתר. בהתבסס על תובנות אלו, אני בונה מראש אתר מיטבי לקידום אורגני המורכב מדפים ממוקדי מילות מפתח. בדרך זו נחסכת ממני עבודה רבה בהמשך הדרך, בתיקון ובשיפור הדפים, ובנוסף, האתר עולה מיד לאוויר בצורתו המיטבית, כך שגוגל יכולה להעריך ולדרג אותו מיד.

אני יכולה בהחלט להעיד כי בעבודה היומיומית שלי אני משתמשת בכל הידע והכלים שרכשתי בקורס, כולל הידע בתחום הקידום הממומן. אמנם נושא זה אינו מהווה את מרכז הקורס, אך המידע שכן קיבלתי לגביו נתן לי בסיס מעולה להמשך למידה והתנסות. בעתיד אני שוקלת ללמוד גם עיצוב גרפי ואולי נושאים נוספים שרלוונטיים לתחום ולאסוף בארגז הכלים שלי כלים נוספים שיעזרו לי לבסס את הצלחתה של החברה שלי.

לסיכום, תחום השיווק הדיגיטלי הוא באמת מאוד מעניין. זה לא סתם נושא שלומדים ומיד שוכחים. העולם כולו הולך בכיוון של הדיגיטל, והקורס פותח דלת לעולם החשוב הזה. לדעתי הקורס מאוד עוזר להתחיל לעבוד בתחום, בין אם כשכיר ובין אם כעצמאי. ובסופו של דבר, התוצאות מדברות בעד עצמן – אני הגעתי לקורס בלי כל ידע בתחום, והיום אני בונה עסק מצליח והלקוחות שלי מאוד מרוצים. זה תחום שאפשר להרוויח בו הרבה ולהתקדם בו, והקורס של סאו סימפל, שהוא הטוב ביותר בארץ, הוא הדרך הטובה ביותר להיכנס אליו.

רוצים להכיר את השירותים שאני נותנת? אתם מוזמנים לבקר באתר שלי https://seo-rise.co.il/