בוגרת קורס קידום אתרים טל גינסברג מנהלת צוות בסוכנות שיווק דיגיטלי

פשוט מייצרים הצלחה!!!

לקורס קידום האתרים של מכללת ג’ון ברייס וסאו סימפל הגעתי לפני יותר משנתיים על מנת לעשות הסבה מקצועית. לפני כן עבדתי כעצמאית בתחום השיווק, וחיפשתי תחום שאוכל להשתלב בו בהצלחה בעזרת הידע והניסיון שכבר יש לי – ותחום ה-SEO היווה עבורי פתרון מעולה. לקורס הגעתי ללא ידע טכני רב, אך מניסיוני בעבודה מול מקדמי אתרים כבר ידעתי כמה משמעות יש לקידום אתרים עבור בעלי עסקים, ולכן ידעתי שאני עושה בחירה נכונה.

מבין הקורסים המוצעים בתחום קידום האתרים, בחרתי בקורס זה בגלל שהכי התחברתי לתכני הלימוד המופיעים בסילבוס, הם נראו לי המקיפים ביותר. ואכן, אני יכולה לומר היום שהקורס היה ממש מוצלח והכין אותי היטב לעבודה בתחום השיווק הדיגיטלי. המרצים בקורס היו טובים מאוד וחומרי הלימוד הם בדיוק מה שהייתי צריכה על מנת לעשות את צעדיי המקצועיים הראשונים בתחום.

ואכן, חודשיים בלבד לאחר סיום הקורס התחלתי לשלוח קורות חיים ומיד זומנתי לראיון עבודה. בדיעבד זה היה ראיון העבודה היחיד שלי, שכן התקבלתי מיד לעבודה בסוכנות השיווק הדיגיטלי שבה אני עובדת עד היום. לשמחתי, אפילו לא הספקתי לנצל את שירותי ההשמה של מכללת ג’ון ברייס המוצעים לבוגרי הקורס. התחלתי לעבוד כג’וניור SEO ועברתי בסוכנות תהליך הכשרה מעשי שהתבסס על הידע שצברתי בקורס. אין ספק כי לימודיי בקורס נתנו לי את הבסיס להתחיל לעבוד בתחום ולהמשיך ללמוד, להעמיק ולהרחיב את ידיעותיי.

היום, לאחר כשנתיים שבהן אני עובדת בחברה, אני מנהלת צוות של שלושה עובדים העוסקים בקידום ממומן, קידום אורגני ומדיה חברתית. ההתמקדות המקצועית שלי היא בתחום ה-SEO, אך יש לי ידע רב גם בתחומים המשיקים ואני יכולה להעניק ללקוחותינו מענה מקצועי גם בכל הקשור אליהם.

טל גינסברג בוגרת קורס קידום אתרים
בוגרת קורס קידום אתרים טל גינסברג מקבלת את תעודת הגמר מג'קי סויקיס

מאז שסיימתי את לימודיי בקורס אני ממשיכה ללמוד כל הזמן, וכך יהיה גם בעתיד, אך אני יודעת שאת הבסיס החשוב ביותר קיבלתי בקורס, והוא למעשה זה שפתח לי את הדלת להשתלבות מקצועית בתעשייה. לראיון העבודה הגעתי ללא כל ניסיון קודם בתחום, אך ישנן חברות וסוכנויות רבות שלא שמות את הדגש על הניסיון, אלא על הפוטנציאל של המועמד ללמוד ולהצליח. השאלות שנשאלתי בראיון העבודה וגם הסימולציה שעשיתי כחלק מתהליך המיון שיקפו את הידע שלי, שנרכש כולו בקורס, וגם את היכולות שלי, ובסופו של דבר זה מה שהכריע את הכף ולא היעדר הניסיון שלי. מהרגע הראשון בעבודה קיבלתי ליווי צמוד והכשרה אישית שהביאו אותי למקום שבו אני נמצאת היום, אך ללא הבסיס מהקורס זה לא היה אפשרי.

תחום קידום האתרים הוא תחום דינמי ומעניין מאוד, למעשה אין סוף לידע שאפשר לצבור בנוגע אליו. וזה מה שחשוב לדעתי – ללמוד כל הזמן. מי שמוכן ללמוד ולהשקיע יוכל להשתלב בקלות בשוק העבודה, גם אם זה ידרוש מעט פשרות, למשל בנוגע לשכר. לדעתי שווה להתפשר, ואם מצאתם מישהו שמוכן ללמד וללוות אתכם ומאפשר לכם לצבור ניסיון – אתם צריכים פשוט ללכת על זה. היום אני בעצמי מגייסת עובדים לצוות שלי ואני יכולה להעיד שהניסיון של המועמד חשוב לי פחות מהפוטנציאל שהוא מציג ומהנכונות שלו לעבוד קשה וללמוד, ומבחינתי, בוגר הקורס של סאו סימפל הוא מועמד מועדף בשל בסיס הידע המצוין שעמו הוא יוצא לדרך.