קורס קידום אתרים

מועדי פתיחה קרובים:

מחזור ערב, 23/4/20, 17:30-20:45,ימי ב’ ו-ה’

עולם השיווק הדיגיטלי בכלל וקידום האתרים בפרט הוא עולם רחב, מגוון ומרתק. השתלבות בתחום זה יכולה לפתוח בפני העוסקים בו אפשרויות תעסוקה מגוונות ואיכותיות ופוטנציאל מצוין ליצירת קריירה רווחית ומאתגרת. השאלה היא כמובן כיצד מתחילים? כיצד ניתן להשתלב בתחום זה גם ללא ניסיון קודם בתחום? 

קורס קידום אתרים הוא פיתרון מצוין לכל מי שמעוניין לעבור הסבה מקצועית לאחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי. הקורס מקנה לתלמידיו את הכלים והידע הנדרשים להקמת עסק מצליח כעצמאים, או לחלופין, להשתלבות כשכירים בחברות קידום אתרים ובמשרדי פרסום או בעסקים וארגונים המעוניינים לקדם את אתריהם במנועי החיפוש בארץ ובעולם.

חלוקת תעודות קורס קידום אתרים
בוגרי קורס קידום אתרים

קורס SEO יקנה לכם את הידע הנדרש, את דרכי העבודה ואת הכלים המקצועיים ביותר לקידום אורגני (קידום בתוצאות החיפוש החינמיות של מנועי החיפוש) של אתרים בארץ ובחו”ל, בשפות שונות, ובמנועי החיפוש Google ו-Bing.

הקורס כולל, בנוסף לנושאים הקשורים לקידום האורגני, נושאים נוספים כגון קידום ממומן, ניהול מדיה חברתית, חוויית משתמש, וורדפרס, שיווק באמצעות תוכן, Web Analysis, מיטוב המרות, הקמת אתר והקמת וניהול עסק עצמאי בתחום. כל תכני הקורס הם העדכניים ביותר ועונים על המגמות המשתנות בתחום קידום האתרים. בזכות כך יכולים בוגרי הקורס לקידום אתרים להשתלב בשוק העבודה כשכירים או כעצמאים מיד לאחר סיום לימודיהם.

בנוסף ל-192 השעות האקדמיות, יכולים המשתתפים להצטרף עם סיום הקורס לתכנית ההכשרה המעשית (ללא כל עלות כמובן), שעליה תוכלו לקרוא כאן. ההכשרה המעשית שניתנת לבוגרי הקורס היא מקיפה ומעמיקה מאוד ואין לה מקבילות בקורסים אחרים לקידום אתרים. בזמן ההתנסות הופך הידע הרב שנצבר במהלך לימוד קידום אתרים למעשי, כך שהתלמיד יוכל לבסס לעצמו את סדרי העבודה הנכונים ולהתנסות בעצמו בפעילות הנדרשת ממקדם אתרים מקצועי ובתוצאות שהיא מביאה.

הקורס שלנו מתקיים כבר יותר מ-13 שנים, ועד היום הכשיר יותר מ-2,700 בוגרים, שחלקם משובצים בעמדות מפתח בארגונים שונים ומגוונים וחלקם הקימו חברות ועסקים המעניקים שירותי קידום אתרים. את סיפורי ההצלחה של חלקם תוכלו לקרוא כאן. הקורס שלנו הוא המקיף והאיכותי ביותר בארץ, וככזה, הוא הפך במהלך השנים האחרונות למודל חיקוי בעבור המכללות המתחרות.

את קורס SEO מנהל ג’קי סויקיס, מומחה קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מנהל הפיתוח העסקי בחברת סאו סימפל בע”מ, בשיתוף עם מכללת ג’ון ברייס תל אביב וירושלים. ההצלחה הפנומנלית של הקורס היא תוצר של רצון עז לשתף ולהעביר ידע שלא יסולא בפז המתבסס על ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום ושל שיתוף הפעולה המוצלח וארוך השנים עם המכללה המובילה בארץ.

הצלחת הקורס אינה מתבטאת רק במספרם הגדול של הבוגרים אלא גם ובעיקר באחוז הבוגרים המשתלבים בשוק העבודה לאחריו. חברת סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס משקיעות את מרב המאמצים בעזרה לבוגרי לימודי קידום אתרים במציאת מקומות עבודה ואף מתחייבות להשמה של הבוגרים שעמדו במטלות הקורס ובתנאי המעבר.

מאמצים אלו כוללים סדנאות לכתיבת קורות חיים המועברות במכללה, פעילות של שני מרכזי השמה שונים המיועדים לבוגרי הקורס והחשוב מכול, ליווי רציף של בוגרי קורס קידום האתרים בתהליך ההתאקלמות בשוק העבודה. רק הבוגרים שלנו זוכים לליווי ולייעוץ של צוות המרצים המסור והמקצועי גם שנים לאחר שסיימו את הקורס!

דרישות קדם

הכרת המחשב ועולם האינטרנט מתוך התנסות אישית.
אנגלית: קריאה ברמה בסיסית.
לא נדרש ידע תכנותי.
ראיון אישי עם מנהל התחום, ג’קי סויקיס.

קהל יעד

קורס קידום אתרים מתאים לאלו המעוניינים לעבור הסבה מקצועית ולהקים עסק בתחום קידום האתרים וניהול מדיה חברתית או לאלו המעוניינים לעבוד בתחום כשכירים.

תכנית קורס קידום אתרים

היקף הקורס: 192 שעות אקדמיות פרונטליות

בשיעורים אלו יכירו המשתתפים את שפת ה-HTML ו-JavaScript וילמדו להקים אתר וורדפרס תוך מתן הדגשים לפרמטרים המשפיעים על קידומו במנועי החיפוש.

בחלק זה נבצע היכרות מעמיקה עם מנועי החיפוש האורגניים גוגל ובינג. ניחשף לגורמים העיקריים המשפיעים על דירוג האתרים במנועי החיפוש בארץ ובעולם בשפות שונות ונשווה בין הקידום האורגני לקידום הממומן מבחינת יעילות, עלות והתאמה לסוג האתר המקודם.

באופן טבעי, נתמקד בעיקר במנוע החיפוש של גוגל ונרחיב על השינויים שחלו באלגוריתמים שלו בשנים האחרונות. נכיר את הרובוטים השונים של מנועי החיפוש ונלמד כיצד ניתן לעקוב אחר פעילותם ברשת ולגרום להם להגיע אל האתר לעתים תכופות יותר. נכיר גם את המטמון של גוגל ונלמד על האופן שבו דפי האתרים מאונדקסים בו. בנוסף נראה כיצד באמצעות כמה פעולות פשוטות ניתן למצוא חסמים באתרים קטנים וגדולים כאחד. לשם הדגמה, נבדוק את נראותם של הפורטלים הגדולים.

בסופו של שיעור זה יוכל כל אחד מהתלמידים לענות על שאלות כגון: האם ניתן לקדם אתר המבוסס על כל פלטפורמה שהיא כגון Wix, WordPress, Joomla, Drupal או אתר הנבנה בהתאמה אישית בשפות תכנות שונות כגון dot net, asp, php, זאת בהתבסס על הבנה מלאה של מבנה דף תוצאות החיפוש וידיעת הפרמטרים המשפיעים עליו.

בשנים האחרונות החלו מנועי החיפוש, וגוגל בראשם, למפות אתרים לפי איכות התוכן שבהם. ביחידה זו ייחשפו המשתתפים לכל אותם פרמטרים המגדירים את איכות התוכן בעיני כלל מנועי החיפוש, הכוללים מלבד טקסטים גם תמונות, קבצי וידאו, מפות, תגובות, ביקורות גולשים, דירוגים ועוד.

נלמד באופן מקיף כיצד למקסם את סך המרכיבים למרכיב אחד – תוכן איכותי, הן באתרי מסחר הן באתרי תוכן גדולים וקטנים. נלמד כיצד להנגיש תכנים סמנטיים למנועי החיפוש וכיצד הדבר משפיע על נראות תוצאות החיפוש.
נכיר את עולמות התוכן והחיפוש של גוגל, כגון Google Images, Google Maps, Google Business, Google Local, שאותם ניתן לנצל לטובת קידום האתר.

בנוסף נרחיב בנושא הכפלת תכנים ונראה כיצד ניתן להתמודד עם התופעה, כולל תופעת גניבת התוכן.

“הקישורים החדשים” – כך יש המכנים את תחום ה-Social SEO, שזכה לחשיפה גדולה עם צמיחתו של העידן החברתי. נושא זה עוסק בסיגנלים החברתיים המשודרים למנועי החיפוש ובהשפעתם על דירוג האתרים (ואנחנו לא מדברים על פייסבוק).

בשיעור זה נכיר את הרשתות החברתיות הרלוונטיות לפעולת הקידום ונלמד כיצד לאתר רשתות נוספות לטובת הגברת הנראות ברשת ויצירת הפניות איכותיות.

חשוב להדגיש כי אנו מלמדים את הנושא הזה כבר יותר משמונה שנים, הרבה לפני שחברות הקידום בארץ החלו לעסוק בו…

בשיעור זה נלמד שיטות לאיסוף וניטור מידע על הגולשים באתר ממקורות התנועה השונים, כולל התנועה האורגנית והממומנת, תנועה מרשתות חברתיות, קמפיינים, שיתופי פעולה, ניוזלטרים ועוד.
לצורך זיהוי קהלי הגולשים, בחינת ביצועי האתר ויעילות מקורות התנועה, נכיר את כלי Google Analytics ואת הפיצ’רים השונים שמציע הכלי, כולל בחינת קמפיינים מותאמים אישית, הגדרת יעדים, משפכים ועוד.

פייסבוק היא המעצמה החברתית החזקה בעולם ובארץ, וזו הסיבה לפופולריות שלה בקרב עסקים קטנים וגדולים. כל מותג וארגון מבינים את חשיבותה ותרומתה הרבה של החשיפה ברשת חברתית זו למיתוג, לחשיפה, להגדלת התנועה לאתר, ובעקבות כך, להגדלת המכירות.
להלן רשימת הנושאים המועברים ביחידת לימוד זו:
• סקירה כללית של מבנה וכללי הממשק
• היכרות עם האלגוריתם לדירוג התכנים בניוז פיד
• בניית עמוד אוהדים עסקי כולל אפליקציות
• ניהול שוטף כולל שירות לקוחות, הגדלת קהל האוהדים וסוגי תכנים מומלצים
• אפיון אסטרטגיית פעילות ותוכן שיווקי
• תחרויות – כללים ורלוונטיות
• ניתוח ואופטימיזציה בממשק תובנות פייסבוק Facebook insights
• אבטחת החשבון הפרטי והעמוד העסקי
• ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק
• Ads Manager
• סקירת סוגי הקמפיינים השונים
• הקמת שני קמפיינים לדוגמה

עולם הפרסום של גוגל מציע מגוון רחב של ערוצי פרסום, ובחלק זה של הקורס נלמד על Google Adwords. נתחיל בסקירה כללית ונתעמק באפשרויות השונות הקיימות, החל מניתוח מתחרים, תכנון מסעות הפרסום ברשתות השונות של גוגל, הקמת מסעות פרסום וניטור ועד לאופטימיזציה למיטוב המרות.

בנוסף נלמד כיצד ניתן לנהל מספר לקוחות בחשבון יחיד וכיצד נדווח ללקוחות על הפעילויות השונות שלנו בחשבונותיהם.

הקורס כולל הכנה למבחני ההסמכה של גוגל.

מקדם אתרים מקצועי צריך לדעת למנף את הצלחותיו בקידום האתר לסביבת המובייל – ובכך עוסקת יחידת לימוד זו.

ניחשף לאסטרטגיות קידום במנועי החיפוש במכשירי המובייל ונכיר את היתרונות והחסרונות של אתרים מותאמים למובייל, אתרים רספונסיביים ואפליקציות לניידים.

נכיר מערכות שונות לניהול תוכן ובראשן את WordPress הפופולרית וניחשף לאפשרויות השונות העומדות בפנינו כמקדמי אתרים בקידום אתר כזה. אגב, לא הכל ורוד…ממש לא.

אפיון וניהול ניוזלטר שיווקי בדגש על שיווק מפריע לעומת שיווק מורשה.

סקירה כללית, פתיחת פרופיל והגדרות, יצירת לוחות וקיום אינטראקציה עם משתמשים אחרים, העלאת תמונות חדשות מהמחשב / אתר / Repin.

סקירה כללית, הקמת ערוץ ועיצובו,  העלאת סרטון, הטמעת סרטון באתר, ממשק אנליטיקס.

הקורס הסתיים, וכעת נשאלת השאלה כיצד הופכים את כל הידע העצום שקיבלתם בקורס לכסף? בחלק זה ניחשף לעולמו המעשי של מקדם האתרים העצמאי. נכיר את שחקני השוק המתחרים, נלמד כיצד לאתר לקוחות פוטנציאליים ולהגיש להם הצעות מחיר, נשמע סיפורים אמיתיים ממקדמי אתרים אחרים ונעבור על נהלי עבודה ועל שיטות לניצול מיטבי של הזמן שלכם.

מלבד האפשרות להקמת עסק עצמאי, עומדת בפניכם כמובן גם האפשרות למצוא עבודה כשכירים באחת מחברות קידום האתרים בארץ. בחלק זה ניחשף לשוק העבודה, לתנאי ההעסקה ולרמות השכר הנהוגות בתחום. כמו כן נלמד מה נדרש מאתנו על מנת להצליח בראיונות עבודה וכיצד לנהל מו”מ עם המעסיק על התנאים ועל השכר.

לאחר סיום הקורס יקדמו המשתתפים אתר לפי בחירתם (לאחר בדיקה ואישור של מנהל הקורס). האתר יכול להיות שלהם או של לקוח, והקידום ייערך בליווי צמוד של חונכים מקצועיים תוך שימוש באחד מהכלים המובילים בעולם ה-SEO. תהליך הליווי אינו מוגבל בזמן!

מלאכת הקידום כוללת: מסמך קבלת אתר, בדיקת מילות מפתח, דוח אופטימיזציית מבנה, דוח אופטימיזציית תוכן, ניהול האתר, ממשקים למערכות ניהול האתרים של גוגל, ניהול פרופיל קישורים, הפצת מאמרים ושיתופי פעולה עם אתרים נוספים בתחום. לצד כל אלו ילמד המתנסה דרכי עבודה יעילות ויקבל עצות להתנהלות נכונה מול לקוחות. 

חלק זה הוא רשות בלבד והמשתתפים יכולים לבחור שלא לבצעו.

במפגש זה נעסוק בנקודות שונות במבנה האינטרנט הקשורות לעולמו של מקדם האתרים. נלמד מהי סביבת שרת לקוח ונרחיב בנושא כתובות ה-IP ושמות המתחם השונים, סיומות הדומיינים (TLD), היסטוריית הדומיין וההתחקות אחריה.

נכיר את נושא אחסון האתר ואת חשיבות בחירת ספק אחסון, שרת ומיקום גיאוגרפי לקידום האתרים, שרתי ה-DNS, תהליך העברת אתר משרת אחד לאחר ועדכון, רכישת שם מתחם חדש או שינוי שם מתחם לאתר קיים.

נרחיב בעניין הדרישות מחברת אחסון האתר וספק הדומיינים ונציג מקרים שבהם היו ליקויים בפרמטרים אלו וכיצד זה השפיע על דירוג האתר במנועי החיפוש.

קידום אתר אורגני הוא תהליך ארוך ומורכב ותחילתו בבחירת ביטויים יעילים לקידום האתר. ביטוי יעיל מוגדר ככזה שהסיכויים לקדם בו את האתר גבוהים ושהתמורה ללקוח לאחר דירוגו של האתר בראש התוצאות תהיה גבוהה.

בשל החשיבות הגדולה של הנושא אנו מקדישים לכך בקורס 12 שעות!
נלמד לזהות פלחי שוק, לנתח מגמות ורמת תחרותיות של המתחרים, לבנות מדרגים שונים כולל מדרג SEO (מדרג זה מועבר בשלב מתקדם יותר של הקורס).

בסיום הקורס וכתנאי לקבלת ההסמכה חייבים המשתתפים להגיש עבודת מחקר מילות מפתח בהיקף של כ-20 עד 30 שעות עבודה בבית.

לפני כמה שנים תהליך קידום אתר היה פשוט יחסית. על בעל האתר או חברת הקידום היה לדאוג לכמות מספקת של קישורים נכנסים (קישורים חיצוניים המצביעים על האתר) וברוב המקרים ללא כל התייחסות לאיכות הקישורים הללו.

כיום המצב שונה לחלוטין. כמות קישורים נכנסים גבוהה מדי יכולה לגרום להענשת האתר על ידי מנועי החיפוש ולפגיעה אנושה במיקומו בתוצאות החיפוש עד למצב שלא ניתן יהיה לחזור ולשקמו!

על כן, בשיעור זה נלמד כיצד לבנות פרופיל קישורים איכותי, ניחשף לכלים מקצועיים שבאמצעותם נוכל לנטר את פעילות המתחרים במאמציהם להשיג קישורים ואף למצוא קישורים זדוניים שהופנו לאתר שלנו במטרה לפגוע בו.

בסיום הקורס וכתנאי לקבלת ההסמכה חייבים המשתתפים להגיש עבודת תכנון פרופיל קישורים בעבור אתר בתחום מסוים ובתקציב חודשי נתון בהיקף של כ-10 עד 20 שעות עבודה בבית.

מבנה האתר, זמני התגובה ואופן הנגשת התכנים השונים למנועי החיפוש הם רק חלק מתהליך אופטימיזציית המבנה. התלמידים יכירו דרכים שונות לטיפול בנקודות אלו ולשיפורן.

יחידה זו כוללת הרחבה
בעניין החלפת שמות מתחם ושדרוג אתרים תוך שמירה על הישגי הקידום, הפקת דו”ח ללקוחות על ממצאי האופטימיזציה והתמודדות עם חברות פיתוח.

ביחידה זו ישתמשו התלמידים בשניים מהכלים המובילים בעולם בתחום קידום האתרים.

המשתתפים ייחשפו לכלי מנהל האתרים של גוגל ובינג, ילמדו כיצד לחבר אליהם את אתרי הלקוחות הפוטנציאליים וכיצד לתפעל את הכלים ולהפיק מהם את המרב.

בחלק זה נבין את חשיבותו של נושא ההמרות ונלמד כיצד למטב אותן תוך התייחסות לדפי נחיתה ממירים, קריאה לפעולה ושימוש ניסויי תוכן מבוקרים בכלי Google Analytics לצורך בחינת יעילות הדפים. כמו כן נכיר את תופעת הקניבליזם ונלמד כיצד ניתן לטפל בה.

הצצה לעולם חוויית המשתמש וההנעה לפעולה, כולל התייחסות לתכנון ושיפור ממשקי המשתמש וחוויית הגלישה באתרים בכלל ובדפי נחיתה בפרט.

שיעור חשוב שבו נכיר את הזכויות והחובות שלנו בכל הקשור לשמות מתחם, תווים מסחריים, זכויות יוצרים וההתמודדות עם קניבליזם ברשת.

שיטות ותהליכים למינוף תכנים להגדלת החשיפה השיווקית ולהשגת היעדים העסקיים. בין הנושאים הנלמדים: מודלים ZMOT ו-KLT, א”ב של השפה השיווקית ומיטוב דפי נחיתה.

סקירה כללית, שילוב והתאמת נוכחות אישית ועסקית באינסטגרם, פתיחת פרופיל והגדרות, העלאת תמונות וסרטונים – פילטרים, תיוגים ותגיות, מעקב וניתוח – Iconosquare.

יצירת פרופיל מקצועי, יצירת קשרים עסקיים רלוונטיים, פנייה ויצירת שת”פ, גיוס עובדים וחיפוש עבודה, קבוצות עניין בלינקדאין, קידום ממומן בלינקדאין.

במהלך הקורס כל אחד מהמשתתפים יקים אתר אינטרנט ועל ידי כך יחשף לכל התהליך משלבי איפיון והגדרת הדרישות ועד להשקת האתר וחיבורו לכלים השונים של גוגל

סגל המרצים

ג'קי סויקיס

ג'קי סויקיס

מומחה קידום אתרים ושיווק באינטרנט מהמובילים בארץ; מנהל בית הספר למקצועות השיווק באינטרנט ומנהל פיתוח עסקי בחברת סאו סימפל

ציפי ברמן קרופרו

ציפי ברמן קרופרו

מומחית ל-Web Analysis. מתמחה בניתוח ומחקר שווקים בארץ ובעולם. מנהלת התחום בחברת סאו סימפל

נועם מוכתר

מומחה קידום אתרים, מנהל לקוחות ותחום מובייל בחברת סאו סימפל

גלי גנוסר

גלי גנוסר

מנהלת פרויקטים בחברת סאו סימפל, אחראית על התנסות התלמידים

שמי אוסטרובסקי

שמי אוסטרובסקי

מומחה בשיווק וקידום עסקים במדיה החברתית, בעל מאות לקוחות מרוצים ומעל 20 שנות הדרכה וליווי עסקים.

עידית נעמן

עידית נעמן

מומחית מובילה לשיווק באמצעות תוכן. הבעלים של חברת "ContentWise". המתמחה בכתיבה ועריכה שיווקית לעסקים.

עו"ד אליאב בוארון

עו"ד אליאב בוארון

מלווה חברות טכנולוגיה בארץ ובעולם בתחום המשפט המסחרי, בדגש על פרטיות, סייבר וקניין רוחני; בעל הסמכה נוספת כמומחה לפרטיות וסייבר (CIPP/US).

נועה ענתבי-גלילי

נועה ענתבי-גלילי

מלווה עסקים בבניית נכסים דיגיטליים, יוצרת ועורכת תוכן, מרצה ומנחה סדנאות לצילום בסמארטפון

ליאת לנג

מומחית לשיווק דיגיטלי עם דגש על SEM, מרצה ומלווה עסקים ביצירת אסטרטגיית השיווק והמכירות שלהם בדיגיטל.

שאלות ותשובות

יש סיבות רבות מאוד לכך ואת כולן תוכלו לקרוא כאן. הקורס מתקיים בשיתוף מכללת ג’ון ברייס ומפוקח על ידי משרד העבודה והוא גם מוכר לפיקדון חיילים משוחררים. ב-13 שנות פעילותו הניב הקורס 2700 בוגרים איכותיים ומבוקשים, שעל פי סקר שכר בלתי תלוי מובילים את התחום בגובה שכרם זו השנה הרביעית ברציפות.
אכן כן. במהלך הקורס נדרשים התלמידים לבצע שלוש מטלות מעשיות בקידום אתרים ובסיום הקורס באפשרותם להצטרף למסלול של התנסות מעשית (סטאז’), שבה יקדמו בעצמם אתר אינטרנט לפי בחירתם בליווי חונך אישי מומחה, וזאת ללא כל הגבלת זמן. במהלך ההתנסות יקבל המתנסה כלים לעבודת קידום שוטפת, הרגלי עבודה וניסיון מעשי, שיכינו אותו לשוק העבודה או להקמת עסק עצמאי בתחום קידום האתרים.
תלמיד שהפסיד שיעור במסגרת הקורס יכול לשוב ולהשלימו בתוך זמן קצר, באחד מן הקורסים המתקיימים באותה תקופת זמן. בנוסף לכך, לכל בוגר של קורס קידום האתרים שלנו עומדת הזכות לשוב ולהשתתף ללא עלות בקורס כולו או בשיעורים שונים במסגרת הקורס על מנת להתעדכן בשינויים או לרענן את זכרונו, גם שנים רבות לאחר סיום הקורס.
חד משמעית כן. הידע והכלים שנרכשים במהלך הקורס מהווים את הבסיס הנחוץ לעבודת קידום מקצועית. בסיום הקורס לא רק שתוכלו לקדם את האתר שלכם, תוכלו גם לקדם אתרים של לקוחות, וכל זאת בליווי מסור של צוות המרצים בקורס. על מנת להפוך את הידע התיאורטי לעבודה מעשית מומלץ להשתתף בהתנסות המעשית המוצעת לבוגרי הקורס.
קורס פרונטלי, להבדיל מקורס און-ליין, מהווה זירה של החלפת דעות ולימוד משותף. הדינמיקה של כיתת הלימוד המשותפת מעודדת את התלמידים להשתתף בשיעור, לשאול שאלות, להביא מקרי מבחן לניתוח בכיתה ולקבל רעיונות ותובנות חדשות הן מצוות המרצים והן מחבריהם לכיתה. יחסים אישיים אלו עם החברים לקורס ועם צוות המרצים הם נכס חשוב בעבור הבוגרים, שנהנים מתמיכה אישית לאורך זמן. יתרון חשוב נוסף של קורס פרונטלי הוא היכולת להציג לתלמידים את הידע העדכני והטרי ביותר, זאת לעומת קורסים און-ליין המתעדכנים בתדירות נמוכה הרבה יותר.

הקורס מכשיר את משתתפיו לעבודה בקידום אתרים מ-א’ עד ת’ ולא נדרש כל ידע קודם מלבד תפעול מחשב, גלישה באינטרנט והכרה בסיסית של תוכנות אופיס.

הקורס שלנו מוכר לפיקדון! אם אתם חיילים משוחררים, תוכלו להשתמש בכספי הפיקדון על מנת לשלם על הקורס ולפתוח בקריירה רווחית כבר בשנותיכם הראשונות באזרחות. קראו על כך עוד כאן.

אם תבחרו להשתלב בתחום ה-SEO כשכירים ואם עמדתם בדרישות הקורס, תיהנו משירותי ההשמה המצוינים של מכללת ג’ון ברייס, הכוללים סדנה לכתיבת קורות חיים וסיוע במציאת מקום עבודה, גם אם אתם חסרי ניסיון. בנוסף, באתר סאו סימפל מתפרסמות באופן קבוע משרות מצוינות המיועדות לבוגרי הקורס בלבד.

בשיתוף מכללת ג'ון ברייס
בשיתוף מכללת ג'ון ברייס תל-אביב וירושלים

בוגרי הקורס מדרגים אותנו

קורס קידום אתרים-Person
(38דירוגים)
4.97 מתוך 5

5 כוכבים 97%
4 כוכבים 3%
3 כוכבים 0%
2 כוכבים 0%
1 כוכבים 0%

סיפורי הצלחה

בוגרי הקורס ממליצים!

"במילה אחת - בית! לפני הקורס, במהלכו ובסופו בכל רגע שעלתה שאלה, או רצון להבין ולדעת יותר, חייגתי וקיבלתי מענה מלא ומקצועי"
ליאת קדוש
ליאת קדוש
"מעבר לקורס המקצועי והמצוין, כשיצאתי לחיים האמתיים ולא משנה כמה זמן עבר, תמיד יש לי תמיכה מקצועית, בכל יום ובכל שעה"
גלעד צאיג, מקדם אתרים מוסמך
גלעד צאיג
" מורים מקצועיים, תוכן מקיף, תמיכה אין סופית והכי חשוב, הם לא מרפים ממך עד שאתה מוצא עבודה"
טליה בן הרוש
"לא משנה מאיזה תחום אתם מגיעים, הקורס של סאו סימפל וג'קי סויקיס יקנו לכם את כל הכלים הדרושים להצליח בתחום"
גרי רויף
גרי רויף
"הקורס היה מרתק, מעניין, מפתח ובעיקר נתנו לי הכלים להתמודד עם עבודת הקידום. כיום אני מתפרנסת מצוין ונהנית מכל רגע"
רותם וילקום

צרו עמנו קשר

054-455-6217 - ג'קי, מנהל הקורס

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

לתלמידים ובוגרים