קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

סאו סימפל בע”מ

מלוויים אתכם צעד אחר צעד, בשקיפות מלאה.

ג'קי וציפי סויקיס

שלום ותודה שפניתם לחברת סאו סימפל

בימינו, כשכל דג רקק יכול להציג את עצמו באינטרנט ככריש פטיש, לא תמיד קל לדעת מי באמת נמצא מאחורי המסך.

חברת קידום אתרים סאו סימפל בע”מ קמה בשנת 2008, אחרי 9 שנות פעילות של ג’קי סויקיס במסגרת עצמאית בתחום השיווק והקידום באינטרנט. בשנת 2008 העברנו את הצוות ואת הלקוחות (רבים מהם עדיין אתנו עד היום), לפעילות תחת החברה. מינינו את ציפי סויקיס (שפרשה מעולם ההי-טק לאחר 16 שנים של ניהול פיתוח תוכנה והגדרת מתודולוגיות פיתוח, ועוד שנתיים של קידום אתרים כעצמאית), למנכ”לית  החברה – ועד היום אנחנו מברכים על כך.

את צוות המומחים שלנו אתם יכולים להכיר כאן.  האנשים שלנו אינם מסתתרים מאחורי מסכים וסיסמאות. לכולם יש פנים, כולם אנשי מקצוע משופשפים ומנוסים, והם האנשים שמלווים את לקוחותינו מעל 15 שנים. אלה הם האנשים שיכולים ללוות גם אותך.

קהל המטרה שלנו הם עסקים וארגונים אינטליגנטיים, קטנים כגדולים, המבינים שנוכחות אפקטיבית באינטרנט זה לא הוקוס פוקוס, ושפתרונות אמיתיים דורשים יוזמה, יצירתיות, חוכמה, ומקצועיות לאורך זמן. אין פה קסמים, ולא סיפורי פיות והבטחות סרק. זאת גם העוצמה האמיתית שלנו.

בשבילנו, האינטרנט אינו מטרה אלא אמצעי, כלי עזר להשגת המטרות שלכם. כי ממש לא משנה מה האינטרנט מציע, היום זה גוגל ופייסבוק ומחר זה שמוגל ופייספוק… מה שחשוב באמת זה להשיג את המטרות שהצבנו יחד עם לקוחותינו בתחילת הדרך.

אנחנו בסאו סימפל לא מאמינים בקיצורי דרך ובהבטחות נטולות כיסוי. ברשימת הלקוחות שלנו תמצאו לקוחות שהולכים אתנו כבר למעלה מ-15 שנים, וזה ממש לא מובן מאליו בשוק כל כך תזזיתי ומשתנה.

העובדים שלנו, בסאו סימפל, ירוצו אתכם למרחקים ארוכים ויהיו שם בשבילכם כל הזמן. אתם תוכלו לעשות את העבודה שלכם בראש שקט, ואנחנו נעשה את שלנו. כמו שאמרנו, הייחוד שלנו הוא שאנחנו מציעים לכם שיווק אינטרנטי למרחקים ארוכים במגע אישי, וזה מה שאנחנו יודעים לעשות בשבילכם: פשוט, לייצר נוכחות.

אם אתם מחפשים חברת קידום אתרים מקצועית לקידום אתרכם במנועי החיפוש בעלת שנים של ניסיון ומוניטין ללא רבב אתם מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם.