קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין באינטרנט

מלוויים אתכם צעד אחר צעד, בשקיפות מלאה.

ניהול מוניטין

האינטרנט מהווה ערוץ אידיאלי להעברת מידע, ומאפשר דו שיח אקטיבי בין אנשים בכל רחבי העולם. יותר ויותר אנשים מחפשים ביקורות חיוביות על מוצרים לפני רכישה שמבצעים, לכן, אין זה מפתיע, שמרבית בעלי העסקים משקיעים ללא הרף בחיזוק נוכחותם החיובית ברשת. אבל לאינטרנט יש גם צד אפל ומסוכן- ביקורת שלילית עוברת במהירות הבזק, כמו אש בשדה קוצים, ואנשים אולי שוכחים, אך למנועי החיפוש יש זכרון אלמותי.

בוודאי, היום העסק שלך נראה אהוד ובטוח, אך אסור להיות שאננים, משבר אינטרנטי פורץ כמו רעם ביום בהיר, וכל המוניטין שבנית עלול להתרסק בן רגע. בין אם מדובר בלקוח לא מרוצה, במתחרה שמעביר ביקורת שלילית בעילום שם, או בעובד שפוטר ומחליט להתנכל, עליך לקבל חזרה את השליטה על הנוכחות שלך ברשת, ויפה שעה אחת קודם, לפני שייגרם נזק בלתי הפיך.

השירות שאנו מציעים לך כולל הדחקת תוצאות שליליות ממנועי החיפוש, שיפור ההופעה החיובית ברשתות השונות והעצמת הנראות במנועי החיפוש.

אנחנו בסאו סימפל מודעים לחשיבותו העצומה של חוזק המותג בעת ניהול משברים באינטרנט, לכן אנו דואגים כחלק משגרת העבודה להפיץ אזכורים חיוביים על המותג שלך בכל הזדמנות. כמובן שעדיף לך כבר היום להתחיל לעבוד על תדמית חיובית ברשת, ולא לחכות שיפרוץ משבר. כל ביקורת שלילית פוגעת בשמך הטוב ובסיכויי המכירה של מוצריך.

לחברתנו ניסיון רב בניהול משברים און ליין והדחקת תוצאות שליליות ממנועי החיפוש. אנו מנטרים באופן קבוע את הרשת כהליך שגרתי, ומגינים על התדמית הוירטואלית שלך מאיומים ישנים וחדשים בפעולה מהירה, מדויקת ודראסטית.

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

קידום אתר? עשו זאת בעצמכם!

דילוג לתוכן