קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

קידום אתרים בגוגל זה SEO

מלוויים אתכם צעד אחר צעד, בשקיפות מלאה.

דפי האתר שלך נמצאים אי שם במרחב האינטרנטי, ביחד עם עוד מיליארדי דפים נוספים. כשלקוחות פוטנציאליים מחפשים ברשת אותך או את מוצריך, הם עושים זאת באמצעות מנועי חיפוש; היום גוגל ובינג, מחר שמוגל ופינג. זה ממש לא משנה באילו מנועי חיפוש הם ישתמשו, אך דבר אחד בטוח: כמות המידע האדירה באינטרנט מחייבת שימוש במנועי חיפוש. מנועי החיפוש הם  מעין ‘סדרני מודיעין’, שמציגים לך את אתרי האינטרנט המתאימים ביותר לביטויי החיפוש שהקלדת.

מהו הקסם, שמסייע ללקוחות שלנו לנסוק למעלה בתוצאות החיפוש ולהישאר שם לאורך זמן?

בתחום של קידום אתרים בגוגל SEO, אין פיות וקסמים. יש הרבה אגדות ושטויות שמנסים למכור לכם, אבל יש רק אמת אחת: הקסם הוא בעבודה מאומצת משותפת של חברת הקידום והלקוח, וכאן נכנס היתרון העצום שלנו – חברה ותיקה, עם ניסיון וידע שלא יסולא בפז, והראיה: לקוחות העובדים עמנו יותר מתשע שנים. קראתם נכון, הלקוחות שלנו נשארים אתנו שנים ארוכות, כי הם יודעים שאנחנו נעשה הכול בשביל להרים אותם במעלה תוצאות החיפוש.

הלקוחות שלנו ב-SEO Simple LTD נהנים מנוכחות בולטת בעבור מילות החיפוש האפקטיביות ביותר, בזכות עבודה משותפת קשה.

הרשה לנו להזמין אותך להצצה בשלבי ה-SEO, קידום אתרים בגוגל, השונים של חברתנו:

שלום ותודה שהתקשרת לחברת סאו סימפל

כחברת קידום אתרים בגוגל המובילה בארץ, אנחנו נהנים מהפריבילגיה להחליט עם מי מהפונים אלינו אנחנו מוכנים לעבוד, ובוחרים את לקוחותינו בקפידה. מכיוון שמדובר בתהליך ארוך המצריך זמן, מחשבה ושיתוף פעולה גם מצד הלקוח, עלינו לבחון אם אתה לקוח שמוכן למחויבות הדדית, או טיפוס של ‘שגר ושכח’. אם אתה נמנה על סוג הלקוחות של “אני משלם, אתם תעשו את העבודה ואל תבלבלו את המוח” אז סליחה, זה פשוט לא יעבוד בינינו.

הצעת מחיר

את הצעות המחיר אנו שולחים לאחר שבדקנו את היקפי הפעילות הפוטנציאליים באינטרנט ווידאנו את כדאיות הקידום האורגני לעסק כמו שלך. בסאו סימפל אנו לא מפיקים הצעות מחיר אוטומטיות ולא קולטים לקוחות שמלכתחילה ברור שהכדאיות עבורם נמוכה.

קליטת לקוח

לאחר אישור ההצעה אנו עוברים לתהליך הקליטה, שבו אנו מחברים את האתר שלך לכלים שונים ומתעדים את המצב הקיים שלו. בשלב זה אנו מוודאים שאין ‘הפתעות’ הקשורות לקידום קודם שנעשה באתר שלך, ובמידה ויש כאלה, ייתכן וניאלץ להיפרד.
בנוסף, אנו מתאימים עבורכם מסלול הדרכה, שעשוי לכלול שיבוץ באחד מהקורסים לקידום אתרים שאנו מנהלים בשיתוף עם מכללת ג’ון ברייס, השתתפות בסמינר קידום אתרים למנהלים או הדרכה ייעודית, על מנת למקסם את הבנתכם בתחום ולייעל את תהליכי העבודה המשותפים בינינו בהמשך הדרך.

פגישת התנעה

הפגישה הראשונה מתקיימת בשיתוף הצוות של סאו סימפל שאחראי על הטיפול בך: מנהל הפיתוח העסקי, מנהל הלקוחות, מנהל מחקרי שוק ומילות מפתח, וגורמים נוספים הנדרשים במידת הצורך.
בפגישה אנו נותנים לך את הבמה: לספר לנו מה ‘כואב’ לך, מה הניע אותך להתקשר, מהו מצב השוק (שוק האוף ליין, על מצב שוק האון ליין אנחנו נספר לך 🙂 ), מיהם המתחרים, מהם המילים והביטויים שלדעתך רלוונטיים, ומהי התכנית העסקית שלך לשנים הקרובות. בנוסף, נקבע יחד את נהלי העבודה וההתקשרות בין הצדדים.

 מחקר מילות מפתח ומתחרים

החודש הראשון מבחינתנו הוא החודש העמוס ביותר. זהו החודש שבו מושקעת עבודה מאומצת, שתוצאותיה ישפיעו באופן משמעותי על המשך הפעילות. בחודש זה, בין היתר, אנו מבצעים מחקר מילות מפתח מקיף.
אנחנו לא גוזרים ומדביקים את התוצאות מתוך כלי תכנון המילים של גוגל ו/או נעזרים בכלי מחקר אוטומטיים אחרים. המחקרים שלנו מבוצעים בידי אנשי מקצוע מיומנים, וזאת על מנת לקבל החלטה מושכלת ותכנון אסטרטגי נכון של תהליך קידום האתר בעבור ביטויי מפתח יעילים.
בסופו של החודש הראשון אנו נפגשים בשנית, מציגים בפניך את תוצאות מחקר מילות המפתח, את בדיקת המתחרים וההמלצות, דנים על כך ולבסוף בוחרים יחד את הדפים ואת מילות המפתח לקידום בעדיפויות השונות.

אופטימיזציית מבנה

במהלך החודש הראשון, בנוסף למחקר, אנו מפיקים דוח אופטימיזציית מבנה הכולל רשימת ליקויים ושיפורים נדרשים, על מנת לשפר את נראות האתר במנועי החיפוש.
כעת הגיע הזמן להיפגש עם חברת הפיתוח של האתר שלך ולהציג להם את ממצאי דוח אופטימיזציית המבנה שביצענו. במהלך הפגישה אנחנו קובעים ביחד תעדוף של משימות לפי גובה התקציב שלך. חברת הפיתוח צריכה לתקן את הממצאים על פי הדוח המנחה. מדובר בתהליך מורכב יחסית, מכיוון שכל תיקון הוא מתכון אפשרי לפגיעה אחרת, לכן מבצעים שוב ושוב דוח אופטימיזציה, עד שמגיעים לשלמות.

בניית תכנית אסטרטגית על ידי סאו סימפל

לאחר הפקת דוח האופטימיזציה ומחקר מילות המפתח והמתחרים, אנו קובעים מהי התכנית האסטרטגית להשגת היעדים (הריאליים) שנקבעו על ידי הצדדים. בהתבסס על האסטרטגיה שנבחרה אנו בונים תכנית עבודה ייעודית מפורטת, שתשמש בסיס לפעילויות השוטפת.

עבודת הקידום השוטפת בסאו סימפל

החל מחודש העבודה השני מתחילים בעבודת הקידום השוטפת שכוללת:

  • אופטימיזציות תוכן
  • אופטימיזציות מבנה נוספות בהתאם לצורך
  • ניהול פרופיל קישורים איכותי
  • פעילויות Social SEO
  • ניטור אחר בריאות ומצב האתר
  • מעקב אחר מתחרים, ניטור וניתוח התוצאות
  • מעקב דירוגים ונראות בתוצאות החיפוש

 הדו"ח החודשי - למה חודשי אם אפשר להציץ מעבר לכתף כל הזמן?

הלקוחות שלנו חשופים לעבודת קידום האתרים בגוגל כל הזמן. המידע שאנו חולקים עם הלקוחות אינו כולל רק דירוגים ומידע על סטטיסטיקות הכניסה לאתר, אלא ריכוז של כמעט כל פעילויות שנעשו במטרה לקדם את האתר במנוע החיפוש.

לתשומת לבך: מפרט השירות יכול להשתנות בהתאם לגודל התקציב שלך. יחד עם זאת חשוב לנו להדגיש כי מלכתחילה חברת סאו סימפל אינה נוהגת לקבל לקוחות שהיא יודעת כי לא ניתן יהיה לעזור להם…

לקבלת מידע על עלויות הקידום האורגני אתם מוזמנים לגלוש למאמר: כמה עולה לקדם אתר?

שאלות ותשובות

חיפוש בגוגל הוא מקור התנועה העיקרי לאתרים היום, ואם דפי האתר שלכם לא יופיעו במקומות גבוהים בעבור שאילתות חיפוש רלוונטיות – הגולשים לא יגיעו אליהם. כך שאם יש לכם אתר אינטרנט שאליו אתם רוצים למשוך גולשים, אתם חייבים לקדם אותו אורגנית בתוצאות החיפוש של גוגל, וכדאי שתעשו זאת עם אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר.

לאחר מתן הצעת מחיר המותאמת בדיוק לתחום העיסוק של האתר, מבוצעת קבלת אתר מסודרת, ואם לא מתגלות בה בעיות קריטיות, עוברים לשלבי הקידום הבאים – פגישת תיאום ציפיות, מחקר מילים ותחרות מעמיק ומקיף, אופטימיזציה למבנה האתר ובניית תוכנית אסטרטגית לעבודת הקידום השוטפת הכוללת יצירת קישורים וניטור מתמיד של ביצועים ובעיות.

בסאו סימפל, אסטרטגיית הקידום נתפרת במיוחד בעבור האתר שלכם. בהתבסס על השיחות שלנו עמכם, על מחקרי מילים ותחרותיות, על היכרות עם השוק הרלוונטי ועל התקציב העומד לרשותכם – אנו נבנה לכם תוכנית אסטרטגית מיטבית שממנה תיגזר הפעילות השוטפת על האתר.

הניסיון רב השנים שלנו לימד אותנו כי תהליך SEO מוצלח ואפקטיבי דורש שיתוף פעולה מלא ומחויבות עמוקה מצדו של הלקוח. לקוחות שחושבים שהם ישלמו וישכחו מכל העניין – הם אינם הלקוחות שמתאימים לחברת סאו סימפל.

חברת סאו סימפל מתחייבת לשקיפות מול לקוחותיה – מעבר לדוחות חודשיים המדווחים על פעילות הקידום, אנו מאפשרים ללקוחותינו לעקוב אחר עבודתנו בזמן אמת ולהיחשף למידע רב ומעניין בכל עת שיחפצו בכך.