שנה רביעית ברציפות! סקר קובע כי בוגרי קורס קידום אתרים שלנו מרוויחים את השכר הגבוה ביותר

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
מתלבטים איזה קורס קידום אתרים לבחור? הבחירה הנבונה ביותר הוא הקורס שבוגריו מרוויחים את השכר הגבוה ביותר - ואלו הם תלמידי הקורס שלנו, כבר שנה רביעית ברציפות!

סקר השכר השנתי בתחום השיווק הדיגיטלי של חברת פיאלקוב מוכיח שוב – בוגרי קורס קידום אתרים של מכללת ג’ון ברייס וסאו סימפל מרוויחים את השכר הגבוה ביותר מבין כלל בוגרי הקורסים לקידום אתרים בארץ. זוהי כבר השנה הרביעית שבה בוגרי הקורס שלנו ניצבים בראש טבלת השכר ועבורנו זו גאווה גדולה – כי יציבות ומוניטין כאלו ממש לא הולכים ברגל. 

סקר השכר בתחום השיווק הדיגיטלי 2019

אותנו התוצאות האלו לא מפתיעות, שכן אנחנו יודעים שהבוגרים שלנו יוצאים אל שוק העבודה עם ידע עשיר ומקיף שהופך אותם למבוקשים בקרב המעסיקים. הסילבוס המעמיק של הקורס, צוות המרצים האיכותי והמנוסה, תנאי הלימוד המצוינים, הליווי השוטף גם לאחר סיום הקורס וההתנסות המעשית המלאה – כל אלו יחד מספקים לתלמידים את נקודת הפתיחה המיטבית להשתלבות בתעשיית השיווק הדיגיטלי הישראלית כבר יותר מ-12 שנים.

אז אם אתם רוצים להצטרף להצלחה – ולמה שלא תרצו בעצם? – אתם מוזמנים להתרשם מהמלצות התלמידים, מסיפורי ההצלחה של הבוגרים ומשלל סיבות מצוינות נוספות לבחור דווקא בקורס שלנו. ולאחר כל אלה, כל מה שיישאר לכם זה רק להירשם לקורס הקרוב ולהתחיל את דרככם במקצוע חדש ומבוקש. לאחר הלימודים תוכלו לפנות לאחת מהמשרות המפורסמות באתר לבוגרי הקורס בלבד, להשתמש בשירותי ההשמה של מכללת ג’ון ברייס או לצאת לדרך עצמאית כמקדמי אתרים מקצועיים.

אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם ואנו ניצור עמכם קשר וניתן לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו, ואם תרצו, אתם יכולים אפילו להגיע לשיעור על מנת להתרשם בעצמכם. זה הזמן לעשות מעשה – קריירה חדשה ורווחית נמצאת ממש מעבר לפינה.

לעיון בסקרי השכר הקודמים: 2016, 2017, 2018