מעל 15 שנים ו- 3,000 בוגרים!!!

ממליצים על קורס שיווק דיגיטלי

SEO

לפניכם רשימה חלקית של בוגרי הקורס לשיווק דיגיטלי הממליצים עלינו.

לממליצים נוספים בקרו בערוץ היוטיוב שלנו

ירון קרן

“אקווה מאוד לראות יותר ויותר אנשי מקצוע היוצאים מבית הספר שלך שכן, ככל שירבו, כך התחום יהיה משוכלל ובמגמת מקצועיות ראויה לעולם אתרי האינטרנט”

להמלצה המלאה >>

אורלי דפנה

“אני מחכה בקוצר רוח להקים אתר משלי, כשיהיה לי מראש יתרון על המתחרים, מאחר ואני יודעת איך לא לעשות את הטעויות ואיך מלכתחילה לשים דגש על הדברים הנכונים כדי שאגיע למקומות הראשונים במנועי החיפוש.”

להמלצה המלאה >>

רז לוי

“במהלך הקורס למדתי ידע רחב על קידום אתרים בארץ ובחו”ל. בסיום הקורס קיבלתי תמיכה מלאה בכל שאלה, דבר שמחזק ונותן את הכוח להיכנס חזק לתחום. כיום אני מקדם 28 לקוחות בחברה מאוד מצליחה עם מוניטין רחב.”

להמלצה המלאה >>

אביב דניאל

“קבלו המלצה ממני – אני בתור בעל עסק הצלחתי לקדם את האתר שלי למקומות ראשונים בגוגל, ולא רק זה, היום אני עובד בחברת קידום אתרים. חשבתי לשלב בין שני התחומים וזה הולך ממש טוב. ממליץ בחום.”

להמלצה המלאה >>

בר דקל

“הקורס היה מאוד מעניין ורציני. נתנו לנו לקבל ממשק התנסות שממש אחד על אחד אנחנו יכולים לקדם אתר. נכון להיום, עם הידע שרכשתי, אני מרגיש שאני יכול לקדם אתרים לתוצאות הטובות ביותר.”

להמלצה המלאה >>

יקיר שלי

“אני ממליץ לכל מי שחושב ללכת לתחום, לקחת את הקורס הזה, כי הוא באמת שווה כל שקל. גם אם לא תהיו מקדמי אתרים, תדעו מה עושים לכם באתר ותוכלו להמשיך עם זה הלאה לתחומים אחרים. השמיים הם הגבול בעצם.”

להמלצה המלאה >>

גיל סוורני

“ג’קי הוא מרצה מעולה, יש צוות מרצים נוסף שהם מדהימים, כל אחד מומחה בתחומו. אתה יוצא מהקורס רעב, מלא ידע. ג’קי הוא איש מכירות מצוין, ועושה ממך איש מכירות מצוין, ולכן אני ממליץ על הקורס.”

להמלצה המלאה >>

עוזי מנדלבוים

“אני חושב שהיום רכשתי מקצוע חדש, ומקצוע מדהים שאוכל לעשות איתו הרבה כסף, ללא השקעה, ללא אמצעים גדולים, פשוט ידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר של קידום אתרים.”

להמלצה המלאה >>

משה גז

“מאוד נהניתי מהקורס ואני רוצה להמליץ לאנשים ללא קשר למחשב וללא קשר בכלל לכל המקצועות האלו – זהו נושא מאוד שמאוד מקדם את העסק. כדאי לכל אחד ללא קשר לקידום אתרים.”

להמלצה המלאה >>

שניר גורגי

“הקורס של סאו סימפל תרם לי הרבה ובאמת נתן לי מכלול של מידע בעולם ה-SEO, שהוא עולם מאוד מתקדם. נהניתי מאוד מכל רגע. אני ממליץ מאוד על הקורס, ונראה אתכם בקורס!”

להמלצה המלאה >>

אלעד שליו

“הקורס מאוד תרם לי, היה מאוד מעשי, ג’קי אחלה מדריך. כרגע אני מיישם את כל מה שלמדתי בקורס אתו, ואני גם מתייעץ אתו אם צריך, הוא זמין לכולם.”

להמלצה המלאה >>

איתי אילוז

“בזמן מאוד קצר קידמתי את האתר שלי בצורה מאוד דרסטית, אני מקבל הרבה יותר עבודה. הקורס יכול להתאים לאנשים ללא רקע שבאו לקדם את האתר שלהם, ולאו דווקא רוצים להיות מקדמי אתרים, זה משתלם בסופו של דבר.”

להמלצה המלאה >>

מוריה אור

“במהלך הקורס אני מרגישה שקיבלתי את כל הכלים כדי להיות מקדמת אתרים מומחית מקצועית, כולל תרגול בבית, תרגול בכיתה, להבין את העבודה לעומק עד לעבודה מעשית על כל רבדיה.”

להמלצה המלאה >>

אריאל פינקלשטיין

“עולם השיווק עובר היום לתחום הדיגיטל, חשוב לדעת ולהכיר אותו על בוריו! הקורס הזה העניק לי את כל הכלים כדי שאוכל להכיר את התחום ולשלוט בו.”

להמלצה המלאה >>

מוטי אלגרבלי

“הקורס פתח בפנינו את כל מה שקשור לעולם האינטרנט והקידום בארץ ובעולם. תחום אדיר שפתח בפניי עולם גדול. מחר אני כבר הולך לקדם את הלקוח הראשון עם הרבה רעב והרבה רצון להצליח.”

להמלצה המלאה >>

קארין ברדה

“קורס קידום האתרים עם ג’קי סויקיס הוא מאוד מהנה, נותן כלים ומיומנות לעבודה בהמשך. עם כמה שהתחום הזה תחרותי – אתם תקבלו כאן סודות אדירים שיעזרו לכם להיות מספר אחת! ממליצה בחום.”

להמלצה המלאה >>

רון בוצ’אן

“הגעתי לעולם הזה של קידום אתרים ללא ידע בכלל, ידעתי רק לגלוש באינטרנט. לאחר שקיבלתי את הכלים המעמיקים מג’קי, הבנתי שהאינטרנט הוא הרבה מעבר למה שרואים.”

להמלצה המלאה >>

דיוויד מזרחי

“קורס קידום האתרים של סאו סימפל בשיתוף עם ג’ון ברייס הוא קורס מרתק, מקסים, מקצועי ומעסיק שמכין אותי לעבודה הקשה בשטח. תודה רבה!”

להמלצה המלאה >>

יערה רז

“רציתי ללמוד במקום הכי טוב, הכי מקצועי והכי איכותי, וכך הגעתי לקורס הזה. הגעתי כי רציתי לקדם את האתר שלי, ואני לא מצטערת אפילו לשנייה! להשתתף בקורס הייתה החלטה נבונה וחכמה. קיבלתי כלים וידע משמעותיים וטובים.”

להמלצה המלאה >>

דודי מאזיג

“הלכתי לראיון, התקבלתי ומסתבר שגם הבוס שלי למד אצל ג’קי לפני 10 שנים! אחרי משהו כמו חודש-חודשיים קיבלתי הצעה מהבוס שלי לנהל את כל מחלקת הקידום.”

להמלצה המלאה >>

לימור בורשטיין

“הקורס התנהל בצורה סוחפת ועניינית גם יחד. התכנים הועברו בצורה מקצועית, שנונה ומלאת הומור וכריזמה. הצטערתי מאוד שהקורס נגמר, קודם ממש חיכיתי לימים שבהם הוא הועבר!”

להמלצה המלאה >>

ענבר רבינוביץ’

“עשיתי סקר שוק ומצאתי שאתם מלמדים את הקורס באופן הכי יסודי ומעמיק, וכמובן בגלל ג’קי שהוא בעל שם בתחום. ג’קי מעביר את התוכן בצורה מקצועית וסבלנית. נמצא זמין ביותר לבוגרים במהלך הקורס ולאחריו.”

להמלצה המלאה >>

שי שרביט

“ציינתי בפני ג’קי שהיתרון בקורס הוא ג’קי עצמו. הוא מרצה נפלא, הוא מדביק את הקצב, לא נותן להירדם. קורס מעמיק, מעשיר, מקצועי ומקיף, מועבר בצורה מהנה – מאוד חשוב.”

להמלצה המלאה >>

אבי פיליבה

“הקורס עזר לי מאוד, למדתי הרבה נושאים חדשים, הכרתי אנשים טובים שהעשירו והעצימו אחד את השני, עד היום אני בקשר אתם בשיתופי פעולה בתחום קידום אתרים. הקורס מדהים”.

להמלצה המלאה >>

יוסף אבושרקי

“כבעל חברה לבניית אתרים היה חשוב לי לקדם את האתר שלי, בנוסף הבנתי שהתחום הוא משלים ויכול להגדיל את השירות שלי ללקוחות קיימים וחדשים.”

להמלצה המלאה >>

מייקי קוטלר

“האווירה בקורס הייתה מקצועית עד הפרט האחרון. הקורס הוא מעמיק מאוד ולכן אני ממליץ לאנשים ללכת דווקא לקורס קידום אתרים של ג’קי במכללת ג’ון ברייס.”

להמלצה המלאה >>

מרדכי לב

“אני יכול להגיד שעשיתי סקר לימודים ובאמת גיליתי שזה הקורס הכי מסודר, ממש ייקי, קורס שמתאים לאנשים שלא מבינים כלום בתחום ויכולים להגיע לרמה המקצועית ביותר.”

להמלצה המלאה >>

תום רוט

“קורס קידום אתרים הוא קורס ברמה מאוד גבוהה. ההיענות של המרצים לתרום ולעזור בכל מצב היא יוצאת דופן. מעבר לכמות הגדולה של החומרים המקצועיים, הם כל הזמן חידדו, הרגשתי שהם נתנו את כל מה שיש להם.”

להמלצה המלאה >>

ציקי בן טוב

“קורס קידום אתרים הוא נהדר, מעבירים את כל החומר שצריך לדעת כדי לקדם אתרים תוך זמן קצר. טועמים מכל הנושאים הרלוונטיים במידה מספקת”

להמלצה המלאה >>

הלנה מירושניק

“ג’קי סויקיס הוא מרצה מעולה והקורס עמד בציפיות ובהבטחות. הקורס הוא פנטסטי, מומלץ, החומר הועבר בדרך המקצועית ביותר. אתה מקבל את כל המידע והכלים בכדי להתחיל לקדם אתרים.”

להמלצה המלאה >>

יובל גולומביק

“קיבלתי המלצות חמות על קורס קידום האתרים של ג’ון ברייס בשיתוף חברת קידום אתרים סאו סימפל. אמרו לי שזה הקורס הכי מקצועי שיש היום בשוק ושהמרצה יודע להסביר בצורה טובה ומעניינת”

להמלצה המלאה >>

חן קאופמן

“קורס קידום האתרים היה יריית הפתיחה הראשונה משם המשכתי לניהול תוכן שיווקי ורשתות חברתיות. זהו עולם שלם שתמיד יש מה ללמוד ומה להתחדש בו.”

להמלצה המלאה >>

ליאת לנג

“ג’קי הוא מרצה נדיר שיודע להעביר את התכנים באופן פשוט וקליט, אך לא פחות חשוב – משעשע ושנון. הנכונות שלו לסייע גם אחרי הקורס, לענות בסבלנות לכל שאלה ולייעץ בכל עניין – אינם מובנים מאליהם.”

להמלצה המלאה >>

אביחי חורי

“הקורס מתחיל מבראשית, גם מי שלא מבין קידום אתרים או מגיע עם ידע מוקדם, מקבל את ההכנה לתחום – ממש מהשורש. התכנים מאוד מקצועיים ומאוד עדכניים. הביאו לנו את התוכן ‘החם ביותר’ בנושא שיווק וקידום אתרים.”

להמלצה המלאה >>

אילנית בלסון

“יותר לקוחות מגיעים אלי בגלל שאני בעלת ההתמחות של מקדמת אתרים, והעסק שלי גדל והתפתח ב-30% לפחות! בנוסף רכשתי הרבה קשרים עסקיים חדשים.”

להמלצה המלאה >>

ללמוד עם מומחה SEO

גם אם אתה כבר מקדם אתרים, תמיד יש מה ללמוד: כלים מתקדמים, ניתוח מצבים, טכניקות ושיטות עבודה ובעיקר קבלת מענה ישיר למשברים ממקור סמכותי ומקצועי.

להמלצה המלאה >>

ללמוד ממקדם אתרים מקצועי

מה שמבדיל אותנו ממקומות אחרים הוא הידע המקצועי! ג’קי הוא לא רק מרצה, אלא גם בעל חברת קידום אתרים מצליחה, כך שהתלמידים זוכים לקבל מידע המבוסס על ניסיון בתחום ולא תיאורטי בלבד.

להמלצה המלאה >>

קדם את עצמך!

כבעלי אתרים אתם בוודאי מודעים לעובדה שללא קידום, אתם מחוץ לתמונה. זו הסיבה שבכל כיתה של קורס קידום אתרים תמצאו בעלי אתרים – הם מבינים שהם חייבים את זה לאתר שלהם.

להמלצה המלאה >>

לומדים מהמאסטר בתחום

לא משנה באיזה תחום לימודים תבחרו, למידה עם מרצה שהוא מומחה בתחומו, המביא את הידע לקורס מתוך הניסיון העשיר שלו, שנותן לתלמידים ערך מוסף, שכן התוכן לא מבוסס על תיאוריות אלא על “תוצאות בשטח” – זה הכי חשוב, לא?

להמלצה המלאה >>

ערן בראונשטיין

“היום אין לי שום בעיה גם להציע קידום לאתרים בחו”ל במסגרת החברה שהקמתי, וזה הולך מצוין. יש לי כבר ארבעה לקוחות ועוד כמה פרויקטים על האש, ואני יכול לתת שירות באיכות אולי הכי גבוהה בארץ.”

להמלצה המלאה >>

ליאור קחן

“את הקורס עברתי בשנת 2008 והיום אני מנהל חברה מאוד רצינית שמלווה חברות בחזית השיווקית בישראל. יש לנו היום מעל 100 לקוחות”

להמלצה המלאה >>

רינה רפאלסקי

הגעתי מתחום העיצוב הגרפי, ותמיד חיפשתי לעצמי נקודה שמחברת לעתיד של הפרסום, שזה בדיגיטל, באינטרנט. מצאתי לעצמי קורס קידום אתרים של ג’קי סויקיס, וזה קורס שנותן לי המון אנרגיות ושהמרצים בו מעולים – מעבירים את הידע שלהם בצורה כזו מדליקה. זהו המקום אולטימטיבי להבין איך הדברים עובדים בשטח, וקיבלתי הרבה כלים להצלחה בקידום אתרים, ואני ממליצה על הקורס כחובה לאנשי פרסום ולבעלי עסקים שרוצים להצליח.

להמלצה המלאה >>

מיטל דויד קטר

מיטל דויד קטר, בוגרת הקורס לקידום אתרים בתל אביב, שהצליחה להקים חברת קידום אתרים ושיווק באינטרנט מיד אחרי הקורס, מספרת על התמיכה של ג’קי סויקיס בתהליך הקמת העסק, על המענה הטלפוני הזמין מצידו לטובת ייעוץ והכוונה ועל הצוות המצוין שלהם בחברת גורק נכסים הכולל בוגרים נוספים של הקורס.

להמלצה המלאה >>

אלכס שוורץ

“כיום אני נמצא במקום אחר בזכות הקורס הזה. גיליתי עולם ומלואו בתחום המרתק הזה שלוקח לכל מיני כיוונים שלא חלמתי עליהם בכלל”

להמלצה המלאה >>

ענת גנות

“הקורס מקנה ידע רב ועדכני, כלים ופרספקטיבה רחבה בתחום קידום האתרים, פותח אפשרויות העסקה רבות ומאפשר כניסה מיידית לשוק העבודה”

להמלצה המלאה >>

אירנה סלומוב

“הערכתי לקורס נובעת מהגישה המקצועית של הלימוד, מהמקצוענות ומהיושרה … מעבר למקצוע שרכשתי, קיבלתי מלא טיפים שאקח אתי”

להמלצה המלאה >>

רונית בנארי

“אינני יודעת מה גודל האתגר שהיה עבורך, אבל עבורי הייתה זו הנאה צרופה ולמידה מתמשכת. הוספת לידע שלי ולחידוד המומחיות שלי”

להמלצה המלאה >>

רענן כספי

“לא אספר לכם מה נלמד בקורס (למדנו המון), אבל אני כן אגיד לכם שבעקבות הקורס התקבלתי לעבודה מאוד נחשבת בתחום קידום האתרים”

להמלצה המלאה >>

ורדה שלום

“אני, שיוצאת לקריירה עצמאית בקידום אתרים ובאה מרקע של השכלה אוניברסיטאית במנהל עסקים ביחד עם ניסיון רב בשיווק, מרגישה שמצאתי מקצוע שאני ממש אוהבת – ייעוד!”

להמלצה המלאה >>

צביקה הראל

“העברת התכנים בקורס נעשתה בצורה מעולה, מועילה ומעניינת. לא היה לי רגע משעמם אחד, והידע שרכשתי היה מקיף, ענייני ומקצועי מאוד.”

להמלצה המלאה >>

עמי חורי

“אין ספק שההחלטה ללמוד קידום אתרים חסכה לי לא מעט כסף, נתנה לעסק שלי דחיפה גדולה קדימה והקנתה לי ידע עצום שלא היה ברשותי קודם ועל כך תודה גדולה!!”

להמלצה המלאה >>

עופר זוסמן

“הגעתי לקורס עם ידע מוקדם בקידום אתרים והייתי קצת סקפטי לגבי מה כבר אפשר ללמוד ממספר מפגשים אחרי שלוש שנים כמקדם אתרים”

להמלצה המלאה >>

אוהד יצחקיאן

“קורס ההכשרה למקדמי אתרים היה מקיף ומרתק. גם ההומור והשליטה בקהל ראויים לציון, בהרצאות שלך פשוט אין רגע דל. לאחר שנים רבות באקדמיה, הרגשתי שסוף סוף אני לומד קורס מעשי ביותר”

להמלצה המלאה >>

שמואל עטיה

“עצם הרצון שלו, כמורה, לחלוק עם תלמידיו את הידע העצום בנושא כה מורכב ויחסית ‘סודי’ היא כשלעצמה מעוררת הערכה”

להמלצה המלאה >>

אלי פלג

“יצרת לי שינוי מבורך בחיים!!! זאת באמצעות הקורס לקידום אתרים שהיה אינטנסיבי ומלמד ביותר. אני פתחתי בקריירה שנייה באמצע החיים”

להמלצה המלאה >>

עירית הלפרין

“אני יכולה להגיד שהקורס היה הרבה מעבר למצופה. ג’קי מרצה מעולה שמעביר את החומר בצורה עניינית ומעניינת, והתנאים שבהם נלמד הקורס היו מעולים”

להמלצה המלאה >>

יוד (יהודה) בוצר

“מגיעה לך מילה חמה על האומץ הרב בהעברת הידע העצום שלך בתחום קידום אתרים, חשפת בפנינו לא מעט ‘סודות מקצועיים’ ששווים עבורנו המון”

להמלצה המלאה >>

שרון דידי

“הקורס היה ברמה גבוהה מאוד, רכשתי המון ידע וטיפים… והכי חשוב, אתה נותן הרגשה טובה ונוחה שיש למי לפנות, גם במהלך הקורס עצמו וגם אחריו”

להמלצה המלאה >>

רותם עמר

“לאחר הקורס אני יכול לומר בלב שלם שיש לי את כל הידע הנדרש ואפילו מעבר לכך בכדי לקדם אתר בעצמי (מיד לאחר הקורס כבר התחלתי לקדם)”

להמלצה המלאה >>

יאיר בר-און

“אני ממליץ על הקורס לכל מי שיש לו נגיעה באינטרנט – מפתחים, מעצבים, משווקים ומוכרים. הקורס הזה הוא כלי נהדר לכולם”

להמלצה המלאה >>

עמית מלכי

“רציתי להודות לכם על הקורס המדהים. בזכות הקורס וכבר במהלכו יכולתי לראות את האתר שלי מתחיל להתקדם במנועי החיפוש”

להמלצה המלאה >>

עודד דרומי

“אני ממליץ על הקורס לכל מפתח אתרים ולכל מי שעוסק בשיווק באינטרנט. מהקורס הזה יוצאים עם כלים מעשיים והמון דוגמאות מהחיים ומהשטח”

להמלצה המלאה >>

תמי לב

“עבדתי בהתאם לקודים שלימדת אותנו, ואכן אני רואה תוצאות טובות. הקורס היה מאד ממוקד וענייני למי שרציני ורוצה לעסוק בקידום אתרים”

להמלצה המלאה >>

תיכון מורן

“הטיפים שניתנים במהלך הקורס הם אלה שעושים את ההבדל בין אתר בינוני לאתר טוב. אני ממליץ לכל אחד שמתעסק באתרים לעבור את הקורס”

להמלצה המלאה >>

עמי אבני

“סוף סוף מישהו בארץ הזו לקח את נושא קידום האתרים ופיתח אותו בצורה מקצועית ואתית. חבל שאין הרבה כמוך. תודה על הכול”

להמלצה המלאה >>

יניב מימון

“הקורס היה מהנה ומקצועי ביותר וכיף לדעת שגם אחרי סיום הקורס יש תמיד מישהו בעל נכונות לעזור שאליו אפשר לפנות”

להמלצה המלאה >>

בן ריכטר

“כחודשיים אחרי סיום הקורס, הצלחתי להתקדם במעלה ‘סולם גוגל’ כמו שאני קורא לו ולהתברג בדף הראשון של תוצאות גוגל”

להמלצה המלאה >>

ליאת תפארת

“הקורס מועבר בצורה יסודית, היקפית, מסודרת ומרוכזת. יישום חלק מהטיפים לאורך הקורס כבר הראה תוצאות על האתר שאותו אני מנהלת”

להמלצה המלאה >>

עידן ישר

“מהקורס למדתי גם הרבה תיאוריה אך בעיקר מידע שימושי וישים שעוזר בקידום אמיתי ומקצועי של אתרי אינטרנט”

להמלצה המלאה >>