פשוט מייצרים הצלחה!!!

אוהד יצחקיאן

בוגרים ממליצים על הקורס לקידום אתרים שלנו…

אנו מתחייבים הקוד האתי של סאו סימפל

“ג’קי היקר שלום, לעונג היה לי להכיר אותך. קורס ההכשרה למקדמי אתרים היה מקיף ומרתק. גם ההומור והשליטה בקהל ראויים לציון, בהרצאות שלך פשוט אין רגע דל. לאחר שנים רבות באקדמיה, הרגשתי שסוף סוף אני לומד קורס מעשי ביותר.
במהלך הקורס למדתי, בין היתר, לזהות את הבעיות במבנה ובתוכן של אתרים. הבנתי כמה לא הבנתי וכמה היה חסר לי הידע הזה בשנותיי בעולם אפיון והקמת האתרים. כבר במהלך ההתמחות, אתרים שקידמתי התרוממו במהירות בתוצאות החיפוש, לאור עקרונות האופטימיזציה שלמדתי בקורס. אני מרגיש שיותר מכל למדתי “לחשוב כמו עכביש”, על מנת לספק את ההמלצות המתאימות והאתיות ביותר לקידום יעיל לאורך זמן של אתרים.
ג’קי, הצלחת ליצור כאן תשתית מצוינת של ידע, המשמשת לי בסיס מאוד חזק כמקדם אתרים מקצועי ומוסמך. מאז הקורס אני רוכש ידע נוסף ממקורות שונים, אך הבסיס אפשר לי “ליישר קו” עם עיקר הידע הנדרש לעיסוק בתחום. מעבר לכך, גם נתת לנו סודות מקצועיים חשובים ביותר! כמו כן, הקשרים המקצועיים שרכשתי בקורס, הכוללים שורה של מקדמי אתרים שכירים ועצמאים, יחד עם בעלי מקצועות משלימים, מסייעים לי בהפריה הדדית ובשיתופי פעולה.
לדעתי הקורס מהווה התפתחות חשובה בתחום של קידום אתרים בישראל. לראשונה, מקדמי אתרים עוברים הכשרה מסודרת ומקבלים הסמכה. כעת אני מאמין שיותר ויותר לקוחות ירצו לעבוד עם אנשי מקצוע בתחום, שהשקיעו את הזמן והכסף הנדרש כדי ללמוד ולהתמקצע.
לסיום, אני שמח שבחרתי להשתתף בקורס, ומודה לך על העברתו. אתה באמת מומחה לקידום אתרים!”