מעל 17 שנים ו- 3,500 בוגרים!!!

מקדמי אתרים מצליחים

כולם בוגרי קורס קידום אתרים שלנו

סיפור ההצלחה של סיגל יערי בוגרת קורס קידום אתרים

סיפור ההצלחה של בוגרת קורס קידום אתרים סיגל יערי

הגעתי לקורס ללא ידע בתחומי השיווק והאינטרנט, אך בקורס למדתי את כל שהיה נחוץ לי לקידום אתרים מעשי ומקצועי, ואני מגלה זאת שוב ושוב בכל יום עבודה המזמן לי אתגרים חדשים והתמודדויות חדשות, שעמם אני מתמודדת בעזרת הידע והכלים שקיבלתי בקורס.

לסיפור המלא >>
רוית חסדאי בוגרת קורס קידום אתרים ובעלת אתר תכשיטים

רוית חסדאי שילשה את המכירות באתר עוד במהלך קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים אפשר לי להיות שחקנית פעילה בפלטפורמות מכירה שונות ברשת ולהגדיל באופן ניכר את מכירותיי. לא הגעתי לקורס במטרה להפוך למקדמת אתרים, אלא במטרה לקבל את הידע שיעזור לי לקדם את האתרים שלי – וזה בדיוק מה שקיבלתי.

לסיפור המלא >>
בוגר קורס קידום אתרים ארז נעים מקים עסק SEO עצמאי

בוגר קורס SEO ארז נעים – מעובד שכיר למקדם אתרים עצמאי

מיד כשנכנסתי לראיון הבנתי שהתעודה שלי פותחת לי דלתות. המראיינים התייחסו בהערכה רבה לקורס קידום האתרים של סאו סימפל וג’ון ברייס שלדעתי ולדעתם נמצא בליגה אחרת לגמרי מהקורסים המקבילים בארץ ולכן היו להם ציפיות גבוהות ממני.

לסיפור המלא >>
יוסי בן שמעון - מקורס קידום אתרים לניהול עסק עצמאי

יוסי בן שמעון – מקורס קידום אתרים לעסק עצמאי

אני יכול להעיד מניסיוני כי כל בוגר של הקורס שיחליט לעבוד כעצמאי, שיעבוד קשה על איתור לקוחות פוטנציאליים בכל הדרכים האפשריות, שיפגין אומץ וביטחון, שיישם את שלמד בקורס ושייעזר בג’קי – יכול להצליח בגדול. הכי חשוב זה פשוט להאמין בעצמכם, ואז השמיים הם הגבול.

לסיפור המלא >>
יונתן כהן מינף את לימודי קידום אתרים להקמת עסק עצמאי

יונתן כהן מינף את לימודי קידום האתרים להקמת עסק עצמאי

תחום קידום האתרים הוא תחום דינמי שמשתנה כל הזמן וכולל מגוון גדול של תחומי ידע וטכניקות, ועל כן חשוב לבחור בקורס שיאפשר לכם להמשיך ולהתעדכן לאורך שנים ולקבל ליווי אישי מסור בזמן שאתם עושים את צעדיכם הראשונים בשוק

לסיפור המלא >>
סטייסי פדקו מצטיינת קורס קידום אתרים עובדת כעצמאית

סטייסי פדקו מצטיינת קורס 108 עובדת כמקדמת אתרים עצמאית

כחיילת משוחררת, הבחירה בקורס קידום אתרים הייתה בחירה נכונה. אני מאמינה שבעתיד אירשם ללימודים אקדמיים, אך לעת עתה אני עובדת, מרוויחה וצוברת ניסיון בעוד שחברותיי רק מתחילות בלימודי התואר הראשון, ואני מאמינה שיש לכך ערך רב להמשך הקריירה שלי.

לסיפור המלא >>
גלעד גלובינסקי עובד בשיווק דיגיטלי

בוגר קורס SEO גלעד גלובינסקי עובד בשיווק דיגיטלי

ההחלטה ללמוד בקורס הייתה החלטה נכונה מאוד בעבורי. בתחום השיווק באינטרנט יש דרישה לניסיון בעבודה בתחום, אך תעודת הסיום מקורס קידום האתרים סייעה לי לדלג על המשוכה הזאת ולהשתלב בתחום במהרה, מכיוון שהמעסיקים מייחסים לתעודה זו ערך רב.

לסיפור המלא >>
סיפור ההצלחה של בוגר קורס קידום אתרים וובה לובנצוב

וובה לובנצוב מספר על הצלחתו בתחום קידום האתרים

במסגרת עבודתי אני מקדם אורגנית 24 אתרי לקוחות לגמרי בעצמי, בליווי של האחראית עליי העוסקת בקידום ממומן. מכיוון שמדובר בתחום חדש בחברה, נפלה בידיי הזכות לבנות לעצמי את דרך העבודה שלי, בהתבסס על הידע והכלים שקיבלתי בקורס.

לסיפור המלא >>