משה דניאל – סיפור הצלחה של בוגר קורס קידום אתרים

פשוט מייצרים הצלחה!!!

נרשמתי לקורס כמה חודשים לאחר שחרורי מיחידת 8200 ולפני שלושה חודשים סיימתי אותו בהצלחה. הגעתי לקורס עם ידע נרחב במחשבים בכלל ובתכנות בפרט, אבל אני מרגיש שהידע הזה לא היה נחוץ לי במיוחד במהלכו או לאחריו. הסיבה שהגעתי לתחום קידום האתרים היא העניין שיש לי בתחום השיווק והפרסום, ואני בהחלט מרגיש שהקורס פתח לי את הדלת לתחום המעניין הזה.

אני יכול לסכם ולומר שהייתי מאוד מרוצה מהקורס. החומר הועבר בצורה טובה על ידי המרצים, שהיו קשובים לשאלות גם בזמן השיעור וגם מחוץ לשעות הלימודים, וגם היום, לאחר סיום הקורס, הם עדיין כתובת לשאלותיי. חומר הלימוד היה מקיף ומעניין ואני מרגיש שהוא הכין אותי היטב להשתלבות בשוק העבודה בתחום, ועל כך יעיד ראיון העבודה שעברתי בהצלחה עוד בזמן השתתפותי בקורס.

לראיון העבודה בחברה שבה אני מועסק היום הגעתי בעקבות המלצתה ועזרתה של אחת המרצות בקורס. בראיון נשאלתי סדרת שאלות מקצועיות והרגשתי שהצלחתי לענות עליהן וליצור רושם טוב אצל המראיינים. החברה עוסקת בשיווק ופרסום דיגיטלי, ואני מועסק בה בתפקיד מקדם אתרים מומחה. במסגרת עבודתי, אני אחראי על מספר רב של לקוחות, חלקם אסטרטגיים, ואני מטפל בכל נושאי קידום האתר, מבניית האתר ואיפיונו ועד לקידום השוטף.

משה דניאל מספר איך השתלב בהצלחה בתחום קידום האתרים
משה דניאל, בוגר קורס קידום אתרים

אמנם אני עדיין חדש בתחום ואינני יודע מה צופן לי העתיד, אבל אני יכול להגיד שההחלטה ללמוד בקורס קידום האתרים של סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס הייתה החלטה נכונה ומשתלמת. הקורס העניק לי את יסודות הידע הנחוצים להשתלבות בתחום ואת ההכשרה הנחוצה כמקדם אתרים מתחיל. עם זאת, אני יכול להעיד כי חומר הלימוד הוא רק הבסיס להמשך למידה עצמית מתמשכת, והיום, ארבעה חודשים בלבד מסיום הקורס, אני מרגיש שהצלחתי ללמוד את כל הנחוץ לי לעבודה מעשית איכותית, וזה מבחינתי מעיד על איכות הקורס. בנוסף, תעודת ההכשרה שקיבלתי בסיום הקורס היא בעלת ערך רב מבחינתי, מכיוון שהיא בהחלט פותחת דלתות לאפשרויות תעסוקה שונות.

ולסיום, הטיפ שלי למי ששוקל להירשם לקורס קידום אתרים – תשקיעו! מלבד ההשקעה בלימודים השוטפים ובמטלות, אני ניצלתי את תקופת הקורס להתנסות עצמית על אתר אמיתי, וזה תרם לי מאוד הן להבנה הן לניסיון. אני ממליץ לכל תלמיד לנצל את כל הניתן לו בקורס ולהשקיע מזמנו על מנת להפיק ממנו את המיטב.