בוגרת הקורס אינה רייכמן קוטפת את פירות ההצלחה מקידום האתר

פשוט מייצרים הצלחה!!!

חלפו כשנתיים מאז שסיימתי את קורס קידום האתרים של סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס. הגעתי אל הקורס עם ניסיון כסוחרת באמזון, שבה שיווקתי מוצר עם מותג רשום משל עצמי. בשלב זה כבר הכרתי את עולם ה-e-commerce והאינטרנט, אך שאפתי להשתחרר מהתלות באמזון ולהקים אתר מסחר עצמאי. כבר בתחילת הדרך הבנתי שאם אני לא אדע כיצד לקדם את האתר, אז אין טעם רב בהקמת אתר כזה. באותו הזמן איבדתי את עבודתי כשכירה, ועל כן קיבלתי מימון ממשרד העבודה להשתתף בקורס קידום אתרים, כמו שרציתי.

לקורס, אם כך, הגעתי עם ידע בשיווק, באינטרנט ועוד. הייתה לי היכרות בסיסית עם עולם ה-SEO, אך המידע שהיה ברשותי לא היה מסודר ומאורגן, כך שלא יכולתי ליישם אותו בעצמי באתר. רציתי להשתתף בקורס מקצועי ורציני על מנת ללמוד את הנושא בצורה מובנית ומסודרת, וזה מה שמצאתי בקורס של סאו סימפל.

בוגרת קורס קידום אתרים אינה רייכמן
בוגרת קורס SEO אינה רייכמן

הקורס היה מאוד מקצועי, והמרצים גם כן. נהניתי מכל שיעור ובמיוחד מהשיעורים של ג’קי, שהוא אדם מיוחד מאוד ומלא חוש הומור. כבר בשיעור הניסיון שאליו נכנסתי לפני ההרשמה לקורס, שמעתי את ג’קי מלמד ומאוד התרשמתי ממנו. בהתחלה מעט נבהלתי מהכמות הגדולה של הידע שאני מקבלת בקורס וצריכה להבין ולזכור, אבל היו נושאים שכבר הכרתי לפני כן, כמו פייסבוק ומחקר מילות מפתח, כך שבסופו של דבר הכול היה בסדר.

מיד לאחר סיום הקורס עברתי לשלב ההתנסות המעשית שלי, שבמסגרתה בניתי אתר חדש, בדיוק כפי שצריך ולפי כל מה שלמדתי. במהלך ההתנסות קיבלתי תמיכה מגלי, שחנכה אותי, ענתה לי על כל שאלה וסייעה בכל בעיה, וזה מבחינתי ממש לא מובן מאליו. בנוסף לכך, השימוש ללא תשלום במערכת ה-SEO שקיבלתי במסגרת ההתנסות מאוד מועיל לי עד היום, שכן אני עדיין משתמשת במערכת ברמה יומיומית ומפיקה ממנה המון.

ההתנסות נתנה לי ניסיון מעשי ועזרה לי להבין כיצד ליישם באתר את הידע שלמדתי בקורס. וכך, בזכות ההתנסות, הגעתי מהר מאוד ליכולת פרקטית גבוהה ומוכחת ולביטחון ביכולות ובכישורים שלי. היום אני מרגישה היטב שאני יודעת כיצד לקדם אתר בעצמי, ולמרות שעדיין חסר לי ניסיון, אני בטוחה שהבסיס שלי מאוד טוב. ובסופו של דבר, גם היום, אם יש משהו שאני לא יודעת או לא מבינה, אני יכולה לשאול אחרים או ללמוד בעצמי. בעצם, אני כל הזמן לומדת דברים חדשים וגם מתפתחת לעבר תחומים משיקים שיעזרו לי בעבודתי.

אם כן, היום אני מקדמת את האתר שלי שבו אני מוכרת גאדג’ט לחיפוש פריטים שאבדו באמצעות בלוטות’, שאותו אני מוכרת במקביל גם באמזון. החלטתי לבנות את האתר בפלטפורמת שופיפיי מכיוון שזו מערכת שמאוד מתאימה ל-e-commerce ושמתמשקת היטב עם אמזון. למעשה, אני מוכרת רק מוצר אחד באתר, אבל בניתי סביבו תכנים רבים מאוד שיתמכו בקידום, ולצורך כך אני עובדת עם כותבת תוכן בשפה האנגלית. מלבד התוכן, אני כמובן משקיעה משאבים גם ביצירת פרופיל קישורים איכותי, באופטימיזציה למילות מפתח רלוונטיות ועוד ועוד. אני מאמינה שחשוב להגדיר היטב מיהו קהל היעד של המוצר, היכן הוא נמצא וכיצד כדאי לפנות אליו, ואז להגיע אליו דרך כל מיני ערוצים, גם דרך הרשתות החברתיות.

עדות להצלחה של עבודת הקידום שלי הן הפניות שאני מקבלת מלקוחות שהגיעו אליי דרך החיפוש האורגני: לדוגמה, חברת סמסונג העולמית פנתה אליי בהצעה לשיתוף פעולה, וזאת לאחר שהם מצאו אותי בגוגל, בעקבות הקידום האורגני שביצעתי! כך גם לגבי אוניברסיטת קליפורניה, בית חולים וטרינרי גדול בקנדה ועוד שתי חברות גדולות שעוסקות בביטחון, שכולם הגיעו אליי דרך תוצאות החיפוש של גוגל! אני חושבת שבגלל שהאתר מדורג היטב וגם נראה מעולה ובנוי נכון, אני משדרת רושם מאוד מקצועי ורציני וכך הצלחתי ליצור קשרים איכותיים כאלו.

אז אם אתם עוסקים בשיווק ואתם חושבים שאתם עדיין יכולים להישאר מחוץ לעולם הדיגיטל והקידום – אתם טועים. כולם כבר שם. ואם החלטתם להצטרף, אז אני ממליצה על הקורס של סאו סימפל, שהוא פשוט הכי טוב. ובכלל, תחום קידום האתרים הוא תחום שכדאי להשתלב בו, שכן הוא גם מאוד מעניין וגם מאפשר לעבוד כעצמאיים ולהרוויח כסף.

 

אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם מהאתר שלי בכתובת https://rinexsmarttrecker.com/