סטייסי פדקו מצטיינת קורס 108 עובדת כמקדמת אתרים עצמאית

פשוט מייצרים הצלחה!!!

לאחר שהשתחררתי מהצבא עבדתי כמלצרית והתלבטתי אם להירשם לתואר ראשון וחשבתי שאולי בחירה בקורס תהיה נכונה יותר בעבורי בשלב זה. באותו הזמן התוודעתי לתחום של קידום אתרים דרך בן זוגי, שהוא אינסטלטור עצמאי שניסה באותה התקופה לקדם את האתר שלו בעזרת אנשי מקצוע ללא הצלחה. בעידודו החלטתי להירשם לקורס קידום האתרים של סאו סימפל וג’ון ברייס, במטרה לקדם בעצמי את האתר וגם לרכוש מקצוע.

אל הקורס הגעתי ללא ידע קודם בתחום. בשיעור הראשון הרגשתי שאינני מבינה דבר וחששתי שטעיתי בבחירה שלי, אך במהרה נכנסתי לעניינים ובסופו של דבר סיימתי כמצטיינת הקורס. הקורס היה מצוין ומרתק, והתמיכה שקיבלתי מג’קי במהלכו ולאחר סיומו הייתה יקרת ערך. האפשרות לחזור על שיעורים ולהתרענן בחומר היא בונוס משמעותי של הקורס, שכן היא מאפשרת לבוגרים להישאר מעודכנים גם שנים לאחר שסיימו את הלימודים, ובנוסף, שיעורי ההשלמה ניתנים תוך זמן קצר ומאפשרים לתלמידים להישאר בעניינים גם אם החסירו שיעור.

סטייסי פדקו מצטיינת קורס קידום אתרים עובדת כעצמאית
סטייסי פדקו, מצטיינת קורס קידום אתרים 108

לאחר סיום לימודי קידום האתרים השתתפתי בהדרכה של מכללת ג’ון ברייס לכתיבת קורות חיים, שהייתי זכאית לה במסגרת הקורס. בהדרכה למדנו כיצד למטב את קורות החיים שלנו וקיבלנו טיפים למציאת עבודה ולהתנהלות בראיונות עבודה. בעזרתו של ג’קי ובזכות התעודה מהקורס, הנחשבת לאיכותית, הגעתי בתוך זמן קצר לראיון עבודה בסוכנות דיגיטל. בראיון (שנערך על ידי בוגר הקורס) נשאלתי שאלות מקצועיות וחשתי ביטחון רב בתשובותיי. חשוב לזכור שבתפקידי ג’וניור SEO נדרש ידע בסיסי בלבד ומה שחשוב זה הפוטנציאל ללמידה, כי בסופו של דבר את שיטות העבודה ואת הידע המעשי רוכשים במקום העבודה עצמו. וכך אכן עשיתי – שאלתי שאלות רבות והתאמצתי ללמוד ולהבין כמה שיותר, ובזכות התמיכה הרבה שקיבלתי בסוכנות, זכיתי להערכתם של הממונים עליי.

לאחר שמונה חודשים בסוכנות, כאשר במקביל קידמתי את האתר של בן זוגי ואף קיבלתי הצעות לקדם אתרים נוספים, החלטתי לעזוב את מקום העבודה ולהתחיל לקדם כעצמאית. הניסיון והידע שצברתי בתקופה שבה הייתי שכירה עזרו לי לבנות את עצמי כמקדמת אתרים עצמאית ולכן אני שמחה על הדרך שעשיתי. כיום יש לי שלושה לקוחות בקידום אורגני ויש לי גם לקוח אחד בקידום ממומן, וכולם הגיעו אליי בשיטת “מפה לאוזן”. אני כל הזמן ממשיכה ללמוד ולהתפתח בתחום באופן עצמאי, ובנוסף לקחתי קורס PPC.

אין לי ספק כי ההחלטה ללמוד בקורס קידום האתרים הייתה החלטה טובה מאוד. כחיילת משוחררת שלא ידעה מה היא רוצה ללמוד, הבחירה בקורס מסוג זה הייתה בחירה נכונה יותר מבחירה בלימודי תואר ראשון, לדעתי. אמנם תואר ראשון הוא חשוב ואני מאמינה שבעתיד אירשם ללימודים אקדמיים, אך לעת עתה אני עובדת, מרוויחה וצוברת ניסיון בעוד שחברותיי רק מתחילות בלימודי התואר הראשון, ואני מאמינה שיש לכך ערך רב להמשך הקריירה שלי.

לקבלת מידע על שירותי קידום אתרים או לשאלות והתייעצות בתחום ניתן ליצור איתי קשר במייל [email protected] או בטלפון 052-4655505