לימוד קידום אתרים – רק אצלנו!

אם הגעתם לדף זה, כנראה שעדיין לא החלטתם באילו לימודי קידום אתרים לבחור. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת. בכל זאת, לא בכל יום מתחילים קריירה חדשה.
לא נספר לכם מעשיות על המתחרים ולא תשמעו מאתנו מילה רעה אחת עליהם. לעומת זאת, יש לנו רשימה מלאה בסיבות טובות שבגללן כדאי לכם לבחור ללמוד קידום אתרים אתנו. שנתחיל?

סקר השכר בתחום השיווק הדיגיטלי 2019

סקר שכר בלתי תלוי בתחום השיווק הדיגיטלי לשנת 2019 שפורסם על ידי חברת Fialkov Digital מגלה כי כמו בשנה שעברה ובשנתיים שלפניה, גם השנה בוגרי הקורס לקידום אתרים של מכללת ג’ון ברייס וסאו סימפל מרוויחים את השכר הגבוה ביותר בשוק מבין כלל בוגרי הקורסים המקבילים.

דורשי תעסוקה יוכלו לבדוק זכאות לקבלת שובר מימון של הקורס.

משתתפים שיעמדו בדרישות הקורס יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם משרד העבודה, בנוסף לתעודה מטעם ג’ון ברייס הדרכה וסאו סימפל בע”מ.

חיילים משוחררים יוכלו להשתמש בפקדון השחרור למימון לימודיהם בקורס. לחצו למידע נוסף על קורס לחיילים משוחררים

מרבית מקדמי האתרים בארץ התחילו את דרכם בקורס שלנו. עם השנים, חלקם הקימו חברות מתחרות וחלקם אפילו מציעים קורסים לקידום אתרים ומלמדים במכללות מתחרות. ואנחנו, עד כמה שזה אולי יישמע מוזר, גאים בכך!
חשוב לנו להדגיש שההשתתפות בקורס אינה התנאי היחיד להצלחה בתחום, אולם תרומתה להצלחה משמעותית ביותר ואת זה לא רק אנחנו אומרים  🙂

הסטאז’ שלנו הוא החלק המעשי של הקורס המאפשר למשתתפים לקדם אתר מהשלבים הראשונים ועד לשלב שבו יחליטו להפסיק את ההתנסות. אנחנו לא מגבילים את תקופת ההתנסות!

מטרת ההתנסות היא להקנות למתנסים ניסיון מעשי בקידום אורגני של אתר משלבי קליטת האתר ועד לעבודה החודשית השוטפת ולהעניק להם את הביטחון הנדרש לניהול עסק עצמאי בתחום או להשתלבות בשוק העבודה העצום בתחום זה.

למידע נוסף על הסטאז’ לחצו כאן >>

אחד מהדברים החשובים ביותר שכדאי לבדוק לפני שבוחרים מקום ללמוד בו, הוא מה אומרים עליו וכיצד מדרגים אותו אלה שסיימו את הקורס לפני חודש, שנה או שמונה שנים.
יש לנו מאות המלצות ותוכלו להתרשם מחלקן כאן וכן כמות נכבדה של המלצות שתועדו באמצעות סרטוני וידאו שאת חלקם העלינו לערוץ ה-YouTube שלנו. בנוסף, נשמח לתת לכם שמות ומספרי טלפון כדי שתוכלו לתחקר את הבוגרים שלנו בעצמכם.

אנו מבינים היטב כי הצלחת הקורס אינה מתבטאת רק במספר הגדול של הבוגרים, אלא ובעיקר באחוז הבוגרים המשתלבים בשוק העבודה לאחריו. לכן אנו משקיעים מאמצים גדולים מאוד בעזרה ובתמיכה לבוגרים בתהליך השתלבותם בשוק העבודה.

למעוניינים לפתוח קריירה חדשה כשכירים אנו עוזרים במציאת מקומות עבודה באמצעות שני מרכזי השמה נפרדים ובאמצעות סדנאות לכתיבת קורות חיים. בפני מי שעמדו במטלות הקורס ובתנאי המעבר אנו מתחייבים להבטחת השמה. בנוסף לכך, אנו מפרסמים באופן קבוע הצעות עבודה בקידום אתרים לבוגרי הקורסים שלנו.

לעצמאים ניתנת תמיכה על ידי סאו סימפל, הן בהיבט המקצועי הן בהיבט של שיווק ומכירה.

צוות המרצים שלנו כולל אנשי מקצוע מנוסים המובילים את התחום בארץ זה למעלה מעשור. ג’קי סויקיס, מנהל הקורס, הוא אוטוריטה בתחום קידום האתרים בארץ. הידע, הניסיון והמקצועיות מועברים בקורס ללא מסננים. כל המרצים שלנו חייבים להציג רמת בקיאות לא פחותה ממעולה, להיות בעלי ניסיון עשיר בעבודה בפועל ולעבור מבחן הדרכה, שבו נבדקות בין היתר היכולת שלהם להעביר את החומר באופן מרתק ועמידתם בפני כיתה.

על כל אחד מהמרצים שלנו מועבר בקרב המשתתפים בקורס משוב אנונימי ובו ניתן ניקוד על בקיאותו של המרצה בחומר הלימוד, רמת העניין שעורר המרצה בשיעור, איכות ההסברים שהוא נתן וכן האכפתיות והסבלנות שגילה המרצה לשאלות המשתתפים. מרצה שציונו נמוך מ-88 מושעה לצמיתות מההדרכות!

טקס חלוקת תעודות לבוגרי הקורסההסמכה ותעודת הסיום מטעם מכללת ג’ון ברייס וסאו סימפל מוענקים לבוגרי הקורס שעמדו בכל דרישות הקורס ושעברו את שני התרגילים המרכזיים שבו בציון שמעל 75.

הליווי שלנו לא נפסק עם סיום הקורס. להיפך, הוא מתהדק עם היציאה של הבוגרים לשוק העבודה. אנו תומכים ועוזרים לבוגרים שלנו, משקיעים בכך משאבים רבים מאוד ועושים זאת ברצון רב! זאת משום שאנו משוכנעים שההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו. אנחנו קוראים לזה אחד על אחד. למידע נוסף >>

אחד על אחד עם ג'קי

כן, קראתם נכון. אנחנו פותחים את הכיתות (על בסיס מקום פנוי) לבוגרים שסיימו את הקורס ומעוניינים לחזור על החומר ובהרבה מקרים פשוט להתעדכן בחומר החדש. בכיתות שלנו תמצאו בוגרים שסיימו את הקורס לפני עשור ורוצים להתעדכן. יתר על כן, בשל הביקוש הגדול, אנו פותחים כמה קורסים במקביל, וזה מאפשר למשתתפי הקורס שהפסידו הרצאה מסוימת להשלימה תוך זמן קצר עוד במהלך הקורס.

הקורס מתקיים יותר מ-13 שנים, ועד היום הכשיר יותר מ-2,400 בוגרים. על כן, סביר מאוד שראיון העבודה הבא שלכם יתנהל מול אחד מהבוגרים שלנו. יתר על כן, הקורס, יחד עם החומרים הנלמדים בו והכלים שאליהם נחשפים הבוגרים שלנו, קבעו סטנדרטים דה פקטו בתעשייה. למה תרצו להישאר מאחור?

תנאי הלימוד במכללת ג’ון ברייס תל אביב הם מהאיכותיים בארץ, החל בכיתות הלימוד המצוידות במיטב הטכנולוגיה והמציעות נוחות מרבית והמשך באינטרנט חופשי, כיבוד שוטף ושתייה חמה.

לכל מחזור יש מנהל אקדמי ומנהלת אדמיניסטרטיבית ומעל כולם יש מפקח שידאג לך.

אחת לתקופה אנו מקיימים כנס העשרה המיועד לבוגרי הקורסים שלנו. את מה שהבוגרים שלנו חושבים על הכנסים תוכלו לקרוא כאן.

אנחנו משקיעים בתלמידים ובבוגרים הרבה מאמץ, הרבה מאוד מאמץ. עד כמה? לחצו כאן >>

אנחנו מזמינים אתכם לשיעור צפייה באחד מהקורסים המתקיימים בימים אלו (בתיאום עם נציג שלנו). משך זמן הצפייה הוא שעה וחצי (שיעור בודד) אשר במהלכה תוכלו להתרשם מאופן העברת החומר, מהכיתות שלנו, מחומר הלימוד ובכלל קצת לפטפט עם תלמידים… בהפסקה כמובן 🙂

ועוד משהו קטן, אתם מוזמנים להתקשר ישירות לג’קי סויקיס 054-4556217.

שיהיה רק טוב

בשיתוף מכללת ג'ון ברייס
הקורס מועבר בשיתוף מכללת ג'ון ברייס ומתקיים במכללה בכתובת חומה ומגדל 29, תל-אביב

למדו אצלנו

צרו עמנו קשר

054-455-6217 - ג'קי, מנהל הקורס

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

בוגרי הקורס ממליצים!

"במילה אחת-בית! לפני הקורס, במהלכו ובסופו בכל רגע שעלתה שאלה, או רצון להבין ולדעת יותר, חייגתי וקיבלתי מענה מלא ומקצועי"
ליאת קדוש
ליאת קדוש
"מעבר לקורס המקצועי והמצוין כשיצאתי לחיים האמתיים ולא משנה כמה זמן עבר, תמיד יש לי תמיכה מקצועית, בכל יום ובכל שעה"
גלעד צאיג, מקדם אתרים מוסמך
גלעד צאיג
" מורים מקצועיים, תוכן מקיף, תמיכה אין סופית והכי חשוב, הם לא מרפים ממך עד שאתה מוצא עבודה"
טליה בן הרוש

לתלמידים ובוגרים

"לא משנה מאיזה תחום אתם מגיעים, הקורס של סאו סימפל וג'קי סויקיס יקנו לכם את כל הכלים הדרושים להצליח בתחום"
גרי רויף
גרי רויף
"הקורס היה מרתק, מעניין, מפתח ובעיקר נתנו לי הכלים להתמודד עם עבודת הקידום. כיום אני מתפרנסת מצוין ונהנית מכל רגע"
רותם וילקום