בוגרי קורס קידום אתרים עושים זאת שוב: מרוויחי השכר הגבוה ביותר בשנת 2021

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
קורס קידום אתרים הכשיר אלפי מקדמים מקצועיים במהלך 15 השנים האחרונות - ונתוני השכר שלהם הם הגבוהים ביותר בשוק! הצטרפו גם אתם להצלחה

במהלך 15 השנים האחרונות הכשרנו אלפי מקדמי אתרים מקצועיים, וגאוותנו העיקרית היא כאשר אנו רואים אותם משתלבים בתחום ומצליחים בעבודתם, אם כעצמאים ואם כשכירים. תוכנית לימודים איכותית, רחבה ומעודכנת, צוות מרצים מנוסה ומקצועי, תנאי לימוד מצוינים וליווי אישי לאורך זמן – כל אלו עומדים בבסיס הצלחתם של התלמידים ומעניקים להם בסיס איתן לביסוס קריירה רווחית וארוכת שנים.

ואכן, ההוכחות להצלחה ממשיכות להגיע, כאשר גם השנה, כמו בשנים קודמות, השכר הממוצע של בוגרי קורס קידום האתרים של סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס הוא הגבוה ביותר מבין כלל בוגרי הקורסים המקבילים בישראל, כפי שגילה סקר השכר השנתי של פיאלקוב.

סקר השכר 2021 - הבוגרים שלנו מרוויחים יותר

הנתונים ברורים – בוגרי הקורס של סאו סימפל מגיעים לרמות שכר גבוהות יותר, ויש בכך כדי להעיד גם על רמת האיכות והידע שלהם וגם על רמת הביקוש להם מצד מעסיקים בתחום, שללא ספק מכירים באיכותם הגבוהה. ואם אתם רוצים לראות עד כמה מבוקשים הבוגרים שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחר דף המשרות שלנו שבו מתעדכנות הצעות עבודה מצד מעסיקים שמחפשים אותם במיוחד.

בסופו של דבר, כאשר אתם מחליטים לאיזה קורס קידום אתרים להירשם, כדאי שתחשבו על העתיד שלכם. שאלו את עצמכם: איזה קורס יכין אתכם בצורה הטובה ביותר לעבודה מעשית בתחום ה-SEO? איזה קורס נחשב לאיכותי בעיני המעסיקים שתפגשו בהמשך הדרך? איזה קורס יעניק לכם מעטפת מלאה הכוללת התנסות וליווי לאורך זמן? באיזה קורס מלמדים המרצים בעלי הידע והניסיון הטובים ביותר? אילו תכנים נכללים בסילבוס של הקורס והאם הם רלוונטיים ועדכניים?

אנחנו בסאו סימפל בטוחים שהקורס שלנו עונה בחיוב על כל השאלות הללו וכי הוא האיכותי ביותר וזה שמכין את בוגריו בצורה הטובה ביותר לשוק העבודה. נתוני השכר שלהם רק מספקים הוכחה ברורה לכך. אז אם אתם עדיין מתלבטים, קראו על הקורס שלנו והכירו את צוות המרצים, התרשמו מההתנסות המעשית שאנו מציעים לתלמידים וקראו את סיפורי ההצלחה של הבוגרים. ואם כל זה לא מספיק, הכנו לכם עוד כמה סיבות טובות לבחור דווקא בקורס שלנו. אנחנו ובוגרינו נשמח לשתף אתכם בהצלחה.

לעיון בסקרי השכר הקודמים: 2016, 2017, 2018, 2019