שנה שלישית ברציפות! סקר קובע כי בוגרי קורס קידום אתרים שלנו מרוויחים את השכר הגבוה ביותר

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
שמחנו מאוד לגלות כי גם השנה, כמו בשנה שעברה ובשנה שקדמה לה, סקר השכר הבלתי תלוי בתחום השיווק הדיגיטלי לשנת 2018 של חברת Fialkov Digital מראה בבירור כי בוגרי קורס קידום האתרים של סאו סימפל ומכללת ג'ון ברייס מרוויחים את השכר הגבוה ביותר בשוק מבין כלל בוגרי הקורסים המקבילים.

הגאווה הכי גדולה שלנו היא לראות את בוגרי הקורסים שלנו משתלבים בשוק העבודה ואת ההערכה הרבה שלה הם זוכים. על כן שמחנו מאוד לגלות כי גם השנה, כמו בשנה שעברה ובשנה שקדמה לה, סקר השכר הבלתי תלוי בתחום השיווק הדיגיטלי לשנת 2018 של חברת Fialkov Digital מראה בבירור כי בוגרי קורס קידום האתרים של סאו סימפל ומכללת ג’ון ברייס מרוויחים את השכר הגבוה ביותר בשוק מבין כלל בוגרי הקורסים המקבילים.

בוגרי קורס קידום אתרים שלנו מרוויחים את השכר הכי גבוה

קורס קידום האתרים של סאו סימפל, המתקיים במכללת ג’ון ברייס, הוא הקורס הוותיק, המקיף והאיכותי ביותר בישראל. השילוב של תנאי לימוד מצוינים, מרצים מומחים בתחומם, ידע עדכני המועבר על ידי בעלי ניסיון, ליווי אישי בזמן הקורס וגם זמן רב לאחריו – הוא זה שמושך לקורסים שלנו תלמידים רבים המבקשים להיכנס לתחום הדינמי והמרתק של קידום אתרים. בוגרי הקורסים שלנו, המתקיימים בתדירות גבוהה כבר יותר מ-11 שנה, יודעים שהתעודה שיקבלו בסיום הקורס יכולה באמת לפתוח להם דלתות למשרות טובות בשוק העבודה – והתוצאות ניכרות בסקר.

אז מה אתכם? רוצים להצטרף להצלחה?

אתם מוזמנים לקרוא על קורס קידום האתרים שלנו ולהתרשם מעושר הנושאים הנלמדים בו כאן, ואם זה לא מספיק, הכנו לכם רשימה של סיבות טובות לבחור דווקא בקורס שלנו.

ולאלו מכם שצריכים עוד דחיפה אחרונה, אנו מציעים לקרוא את סיפוריהם של בוגרי הקורסים, המספרים על הדרך שעשו מקורס קידום האתרים להשתלבות בשוק העבודה בתפקידים מאתגרים ומעניינים – למשל, את סיפורו של שחר או את סיפורו של צור.

ובנוסף לכול, אתם מוזמנים להירשם לשיעור צפייה באחד מהקורסים המתקיימים בימים אלו ולהיווכח בעצמכם. אתם יכולים לפנות ישירות למכללת ג’ון ברייס או למלא את טופס יצירת הקשר שמשמאל ואנו נשמח לארח אתכם כבר בשיעור בקרוב.