קורס לחיילים משוחררים בדרך לקריירה בתחום קידום אתרים

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
חולמים על עבודה בתחום השיווק הדיגיטלי? רוצים להבין איך עובד קידום אתרים בגוגל? סאו סימפל ומכללת ג'ון ברייס מציעות לכם קורסים לחיילים משוחררים על חשבון פיקדון שחרור שיכינו אתכם לשוק העבודה

השתחררתם מהצבא? מזל טוב! עכשיו, לצד ההנאה מהחופש שזכיתם לו, אתם צריכים להתחיל לחשוב על העתיד. האפשרויות העומדות בפניכם הן אינסופיות – עבודה מועדפת, עבודה בחו”ל, טיול גדול, לימודי תואר ראשון, לימודי מקצוע ועוד ועוד – ואתם צריכים רק לבחור. אבל איך בוחרים?

אנחנו מציעים לכם לחשוב על העתיד הקרוב והרחוק. אם המטרה שלכם היא להשתלב בשוק העבודה בתחום מבוקש וצומח, קורס מקצועי יכול להיות התשובה בעבורכם. חיפוש מהיר באינטרנט יחשוף בפניכם שלל קורסים לחיילים משוחררים במגוון תחומים וברמות איכות שונות. ייתכן כי בעתיד תחליטו ללמוד גם תואר ראשון באוניברסיטה או במכללה, אך אם עדיין אינכם בטוחים מהו התחום שמעניין אתכם, קורס מקצועי יכול להיות פתרון טוב לשלב זה בחייכם.

"הקורס פתח לי כיוון מקצועי, שאותו מינפתי ללימודי תואר ראשון משלים"
"אני עובדת, מרוויחה וצוברת ניסיון בעוד שחברותיי רק מתחילות בלימודי התואר הראשון"

קורס מקצועי שמכין אתכם לעבודה מבוקשת בשוק יאפשר לכם להתחיל לעבוד בעבודה יציבה ומכניסה ולהתבסס בתחומכם, בזמן שבני גילכם עדיין עובדים בעבודות מזדמנות של חיילים משוחררים. וכאשר תרגישו כי מצאתם את התחום שבו אתם רוצים להמשיך ולהתמקצע, תוכלו לבחור בצורה מושכלת יותר את התואר האקדמי שישלים את השכלתכם ואת ארגז הכלים המקצועי שלכם, כך שתוכלו להמשיך ולהתקדם בתחום שבו אתם עוסקים.

קורס קידום אתרים לחיילים משוחררים ללא דרישה לניסיון קודם

לפני יותר מ-13 שנה פתחה חברת קידום האתרים סאו סימפל בשיתוף עם מכללת ג’ון ברייס את קורס קידום האתרים הראשון בישראל. מאז ועד היום הוכשרו במסגרת הקורס יותר מ-2400 בוגרים, שרבים מהם השתלבו בתחום ועושים בו חיל. הקורס נחשב לאחד הקורסים המקיפים והאיכותיים בארץ והוא מתקיים במכללת ג’ון ברייס בתל אביב.

אחד מיתרונותיו של קורס קידום אתרים הוא העובדה שהוא אינו מחייב ניסיון קודם רלוונטי בתחום השיווק או הקידום באינטרנט, ועל כן הוא בהחלט מתאים לקהל של חיילים משוחררים שטרם צברו ניסיון מקצועי רלוונטי. תכני הלימוד של הקורס מתחילים מנקודת הבסיס ואינם מתבססים על ידע רלוונטי קודם, ובשל כך ניתן לרכוש את הכלים הנלמדים ללא ידע מוקדם. למעשה, כל שנדרש מהתלמידים הוא ידע בסיסי באינטרנט ומוטיבציה גבוהה ללימודים.

הכשרה מקצועית המוכרת לפיקדון שחרור

כפי שידוע לכם, לחיילים משוחררים עומדת הזכות ליהנות מלימודים על חשבון פיקדון השחרור הצבאי. אחת ההכשרות המוכרות לפיקדון זה היא קורס קידום האתרים שלנו, המאפשר לכם לנצל את ההטבה המוענקת ולרכוש את המקצוע בהנחה כספית גדולה, שעשויה להקל משמעותית את העול הכלכלי הכרוך בהתחייבות ללימודים מיד לאחר השחרור מהצבא.

אפשרויות העסקה מגוונות וליווי מקצועי

לאחר סיום הקורס וקבלת התעודה הרשמית, המהווה הסמכה מקצועית לעיסוק בתחום, עומד לרשות הבוגרים צוות מומחים המלווה אותם בצעדיהם הראשונים בשוק העבודה. מומחי ההשמה של מכללת ג’ון ברייס מסייעים לבוגרים בכתיבת קורות החיים שלהם ומעניקים לאלו שעמדו בדרישות הקורס שירותי השמה מקצועיים ואיכותיים, שיסייעו להם להשתלב בשוק כשכירים במסגרת חברות קידום ושיווק או כמקדמי אתר בתוך הארגונים עצמם (In-house). בנוסף לכך, אנו מפרסמים באופן קבוע מודעות דרושים SEO המיועדות לבוגרי הקורסים שלנו, וזאת מכיוון שבשוק העבודה יש ביקוש גבוה לבוגרים אלו. אלו מהבוגרים שיגיעו לראיונות העבודה מוכנים וחדים, עם ברק בעיניים ורצון ללמוד ולהתפתח, יגלו כי הידע שרכשו בקורס ותעודת ההסמכה המוערכת פותחים בפניהם את הדלת למשרות אטרקטיביות רבות. וכפי שתוכלו לראות כאן, הערכה זו מתבטאת גם ברמות השכר של הבוגרים.

אפשרות נוספת שעומדת בפני הבוגרים היא לפתוח עסק קטן כמקדמי אתרים עצמאיים. למרות הגיל הצעיר וחוסר הניסיון, יכולים הבוגרים חדורי המוטיבציה ובעלי הביטחון להציע שירותים מקצועיים בתחום ולעבוד ישירות מול לקוחות ועסקים המעוניינים להגדיל את החשיפה האינטרנטית של העסק שלהם. לצורך כך יכולים הבוגרים לבחור בדרך של שותפות עם בוגרים אחרים או לעשות זאת לבדם. היתרון הגדול שבפתיחת עסק קידום אתרים עצמאי הוא העובדה שעסק כזה אינו מחייב השקעה כספית ראשונית גבוהה, וזאת מכיוון שבתחום זה ניתן בהחלט לעבוד מהבית ולחסוך עלויות של השכרת משרד ועלויות נלוות נוספות. אמנם פתיחת עסק עצמאי ללא ניסיון בתחום היא אתגר משמעותי, אך זכרו כי לצדכם יעמוד צוות מרצי הקורס, שישמח לענות על כל שאלה גם שנים ארוכות לאחר סיום הלימודים.

התנסות מעשית

בסיומו של הקורס, ולאחר שרכשתם את הכלים והידע הדרושים לעבודה מעשית בתחום קידום האתרים, תוכלו להצטרף להתנסות מעשית בקידום אתר אמיתי בליווי צמוד של איש מקצוע מיומן. מטרת ההתנסות היא לתרגם את הידע התיאורטי מהכיתה לניסיון מעשי בשטח. ההתנסות כוללת ביצוע משימות SEO מסוגים שונים והגשת דיווחים לבדיקת המלווה והיא מעניקה למתנסה ניסיון מעשי רב ערך, שיטות עבודה מומלצות וגם את הביטחון הנדרש למציאת עבודה או להקמת עסק עצמאי.

ואם עדיין אינכם משוכנעים כי זהו הקורס בשבילכם, אתם מוזמנים לקבל עוד 18 סיבות מצוינות שיעזרו לכם לבחור נכון את הקורס לחיילים משוחררים המתאים לכם ביותר.

לפרטים נוספים על קורס קידום אתרים ולתאריכי פתיחת הקורסים הקרובים לחצו כאן