סיפור ההצלחה של בוגרת קורס קידום אתרים סיגל יערי

פשוט מייצרים הצלחה!!!

את קורס קידום האתרים של סאו סימפל סיימתי לפני כחצי שנה ופחות משלושה חודשים אחר כך כבר התחלתי לעבוד כמנהלת SEO בחברת פיתוח וקידום אתרים. אין ספק שהקורס פתח לי דלת לתחום מאוד מעניין ועם הרבה פוטנציאל לפיתוח קריירה מעניינת, ואני בהחלט שמחה שבחרתי בדרך זו.

לפני שהחלטתי להירשם לקורס, עבדתי בראיית חשבון במשך שנים רבות. במקביל לעבודתי, תמיד אהבתי ללמוד ולהתפתח ברמה הבינתחומית – השלמתי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, למדתי קורסים במסגרת תואר ראשון במוזיקולוגיה ועוד. לתחום קידום האתרים נחשפתי לפני כמה שנים, והרגשתי שהוא עשוי להתאים לי בשל מרכיביו המגוונים: מצד אחד, נושאים כמו פילוח שוק ועבודה מול אנשים המתחברים לתחום הפסיכולוגי שלמדתי, ומצד שני, הרבה חשיבה אנליטית, התעסקות בשפות שונות והרבה יצירתיות, שאלו נושאים שאני מאוד אוהבת. בנוסף, הרגשתי שתחום ה-SEO הוא תחום עם הרבה עתיד ופוטנציאל וכך גמלה בי ההחלטה לבחור בקורס כצעד הבא בהתפתחות המקצועית שלי.

בדקתי כמה קורסים המוצעים התחום קידום האתרים, והקורס של מכללת ג’ון ברייס וסאו סימפל התגלה כמתאים לי ביותר מבין האפשרויות השונות – ממוקד ומקיף, לא ארוך מדי, גישה של ראש פתוח ולא נוקשה כמו במוסדות אחרים. בנוסף, נחשפתי לנתוני סקר שכר של בוגרי הקורסים השונים שלפיו בוגרי הקורס הזה מרוויחים את השכר הגבוה ביותר, וגם לכך הייתה השפעה על בחירתי.

סיפור ההצלחה של סיגל יערי בוגרת קורס קידום אתרים
סיגל יערי סיימה את קורס קידום אתרים ומצליחה בעבודתה כמקדמת אתרים

ואכן, הקורס ענה על כל ציפיותיי – קיבלתי בדיוק את מה שהייתי זקוקה לו להשתלבות בשוק העבודה ולהצלחה בעבודתי. אמנם הגעתי לקורס ללא כל ידע בתחומי השיווק והאינטרנט, אך בקורס למדתי את כל שהיה נחוץ לי לקידום אתרים מעשי ומקצועי, ואני מגלה זאת שוב ושוב בכל יום עבודה המזמן לי אתגרים חדשים והתמודדויות חדשות, שעמם אני מתמודדת בעזרת הידע והכלים שקיבלתי בקורס.

בראיונות העבודה שעברתי ידעתי כמעט תמיד לענות על השאלות שנשאלתי ולבצע היטב את הבחינות שהוטלו עליי, וכל זאת באמצעות הידע שרכשתי בקורס, חיפוש ברשת ואינטואיציה. התקבלתי לעבודה והיום אני מנהלת 26 לקוחות וזוכה להערכה רבה מצד הממונים עליי. בחברה שבה אני עובדת אני מסתמכת בעיקר על מה שלמדתי בקורס – וזה עובד מצוין. אני נעזרת כמובן גם במקורות מידע שונים באינטרנט או באנשים, בעיקר כאשר עולה נושא חדש שטרם התמודדתי אתו בעבר, אך הבסיס הוא תמיד זה שרכשתי בקורס. במסגרת עבודתי אני לומדת דברים חדשים באופן שוטף, שכן אינני עוסקת רק בקידום, אלא גם בשלל נושאים אחרים הנלווים לעיצוב ותחזוקת האתרים, כמו הזנת תוכן לאתרים ועיצובו, הטמעת קודים של כלי גוגל, עיצוב מפות אתר ועוד. אני באמת מרגישה שעוד יש לי הרבה ללמוד ולהתפתח.

ולמי שתחום קידום האתרים מושך אותו הייתי ממליצה בחום להירשם לקורס מקצועי. כשהגעתי לראיונות העבודה ללא ניסיון בתחום ה-SEO הרגשתי שלצד האיכויות שלי והניסיון שלי בשלל תחומים אחרים, גם לתעודת הסיום של הקורס הייתה משמעות רבה בעבור המראיינים. הקורס למעשה פתח לי את הדלת לעולם מרתק והיווה לדעתי יתרון חשוב בקבלה לעבודה, ועל כן אני מאוד מרוצה מהדרך שבחרתי בה.