פשוט מייצרים הצלחה!!!

מוזי אנידג’ר

בוגרים ממליצים על הקורס לקידום אתרים שלנו…

אנו מתחייבים הקוד האתי של סאו סימפל

“את לימודי קידום אתרים סיימתי לפני כמה חודשים ואני מוצא שזהו הזמן הנכון להודות לג’קי ולצוות המדריכים על הקורס:

שלום רב, שמי מוזי אנידג’ר ואני חושב שאני מקדם האתרים המוסמך הכי צפוני בישראל (אפילו יותר מג’קי). לקורס קידום האתרים הגעתי במסגרת העבודה שלי כמנהל אתר אינטרנט של חברה למכירת מצלמות דיגיטליות גדולה בישראל ובהמלצתו של חבר שעובד ב-GOOGLE שאמר לי, ואני מצטט: ‘חפש קורס קידום אתרים ג’קי’.

האמת שלפני הקורס ישבתי ולמדתי בלימוד עצמי דרך הרשת חלק מהדברים הקשורים בקידום אורגני וממומן, אך לאחר שהגעתי לקורס הבנתי שאני יודע רק 20% מהתחום ויש לי עוד הרבה ללמוד. את הדברים שלמדתי התחלתי ליישם באתר שאני מנהל כבר מהשיעור השישי והתוצאות לא איחרו לבוא. אני גאה להגיד שבמילות החיפוש העיקריות ובביטויים התחרותיים בתחום אני מוצב בעמודים הראשונים ב-GOOGLE.

את מכתב ההמלצה הזה חשבתי לשלוח עם תום הקורס ולספר כמה הוא מעניין וכמה האווירה הייתה לימודית, פורה ומהנה, אך התעכבתי עם הרצון כדי לראות מה בעצם הקורס תרם לי. היום, שלושה חודשים מתום הקורס והרבה לפני מה שחשבתי, אני יושב וכותב את מכתב ההמלצה הזה, מכיוון שהקורס פתח בפניי אפשרויות ואופקים חדשים שמהם אני מתפרנס בנוסף לניהול האתר.
למען האמת, לא חשבתי שזה יקרה כל כך מהר.

אז – ג’קי, ורדה, רועי ושאר צוות SEO-SIMPLE, המון המון המון תודה!

אני גאה להציג את תג מקדם האתרים המוסמך עם הפנייה לדף שלי באתר בכל תכתובת שלי, בכל מסמך ובכל דף שבו אני מופיע.

ואם אתם עדיין מתלבטים, שמעו לי: זה הקורס שאתם צריכים לקחת. הוא תרם לי רבות ומפרנס אותי ואת ביתי במקום שקשה להתפרנס ממנו – רמת הגולן.

בברכה,

מוזי אנידג’ר”

http://www.facebook.com/moziseo

[email protected]

054-7799330