פשוט מייצרים הצלחה!!!

שמואל עטיה

בוגרים ממליצים על הקורס לקידום אתרים שלנו…

אנו מתחייבים הקוד האתי של סאו סימפל

“בעולם הוירטואלי, עולם האינטרנט, ישנם אנשים רבים המתמחים בנישה מסוימת, בתוך העולם הרחב הזה ובתוך אין-ספור האפשרויות הגלומות בו. ישנם מומחים לצד הטכני של האינטרנט – מתכנתים, המכירים על-בוריה שפת מחשב כזאת או אחרת. ישנם אנשי שיווק, המכירים את כל הטריקים והשטיקים של עולם הפרסום והשיווק המקוון. ישנם אנשי אינטרנט – אנשים המכירים כל רשת חברתית שקיימת, כל בלוג, כל פינה ביקום האינטרנטי נהירה ומוכרת להם היטב. הם גולשים על גלי האינטרנט במיומנות של גולשי גלים מומחים, שזופי כתפיים, באחד מחופי הוואי או אוסטרליה. כאלה ואף רבים אחרים, אתה פוגש תמיד. בכל מקום. יש אפילו כאלה, שלהם יש הבנה כזאת או אחרת ברזי מנועי החיפוש, גוגל ואחרים, והם אוחזים בתובנה חלקית בנושא קידום אתרים.

לעומת כל אלה, המפגש עם ג’קי סויקיס מביא אותך למן הרגע הראשון להכרה כי כאן יש לך עסק עם מורה מזן אחר. זן נדיר. עם הבנה החובקת את כל התחומים הללו ואף רבים אחרים גם יחד, ברמה מעמיקה ומקפת, חובקת-כל ויונקת מכל קצוות הידע האפשריים, מצליח ג’קי להביא את המושג ‘מומחה לקידום אתרים’ למקום אחר – מקום עשיר, מפורט ומקיף, בצורה נדירה ויוצאת דופן.

עצם הרצון שלו, כמורה, לחלוק עם תלמידיו את הידע העצום בנושא כה מורכב ויחסית ‘סודי’, היא כשלעצמה מעוררת הערכה, אך רצון לחוד – ויכולת לחוד. כי לא כל מי שרוצה – בהכרח יכול. וכאן, למרות היקפו העצום והמורכב של החומר הנלמד, הוכיח ג’קי יכולת מרשימה ללמד ולהעביר את החומר הרב לקבוצה גדולה ומגוונת של אינדיבידואלים המגיעים מרקע שונה ומרמת ידע שונה לחלוטין. כל זאת נעשה תוך כדי תמרון וירטואוזי בין היקפו העצום של החומר לבין הצורך לתת לפעמים תשומת לב אישית לכל אחד מן המשתתפים.

ובנושא הזה, של יחס אישי, חייבים לומר עוד מילה והיא אולי החשובה מכולן: למצוא מורה בעל ידע כה רחב ומעמיק בנושא שאותו שואף תלמיד כלשהו ללמוד, זה עניין של מזל. לא תמיד זה מתאפשר, אך למצוא מורה שכזה, ולגלות כי המורה הוא גם אדם רגיש, חם, אנושי ולא מתנשא – זה כבר כמעט כמו להרוויח במפעל הפיס. וכך, למרות שהגעתי לקורס כהדיוט כמעט מוחלט בתחום, אני יוצא מכאן עם תעודת הסמכה ממוסד מכובד, מכללת ג’ון ברייס, חתומה על-ידי מומחה לקידום אתרים שהרוויח בכבוד כל אות המרכיבה את שם תוארו. בנוסף להכול, אני יוצא מן הקורס עם תחושת בונוס ענקית: זכיתי להכיר אדם מיוחד, חבר אמיתי.

תודה לך, ג’קי, מקרב לב.”