פשוט מייצרים הצלחה!!!

אלי פלג

בוגרים ממליצים על הקורס לקידום אתרים שלנו…

אנו מתחייבים הקוד האתי של סאו סימפל

“ג’קי סויקיס שלום.
יצרת לי שינוי מבורך בחיים!!! זאת באמצעות הקורס לקידום אתרים שהיה אינטנסיבי ומלמד ביותר. אני פתחתי בקריירה שנייה באמצע החיים ושום קורס אחר לא גרם לי לרצות לקום בבוקר מוקדם וליהנות ממעשה ידי החדש. גם הפרנסה החדשה נחמדה ולא קשה בכלל. אני ממליץ לכל אחד ומכל הלב להשתתף ולהתמחות בקורס זה.

כבר מן הפגישה הראשונה אתך הבנתי שעומד לפני מקצוען מנוסה שראה ועשה כמעט כל דבר אפשרי בתחום. בקיאותך בחומר המועבר והשתלטותך על החומרים החדשים בתחום מעוררת הערצה ממש. כאיש עסקים ישר ובעל יושרה פנימית מעוררת כבוד הדרכת אותי כיצד להתנהל ולהצליח בשוק הישראלי עם האתגרים המיוחדים לו. אני מקבל לקוחות חדשים בקצב של שניים בשבוע, וזה פשוט מדהים. עוד לא הספקתי אפילו להקים אתר עד אתמול. אני פשוט לא מאמין. בנוסף עשיתי בארטרים בייעוץ נקודתי שהקדשתי להם פחות מחצי שעה (ניתוח אתר והמלצות לקידום) ובתמורה קיבלתי שירותים מוחלפים באלפי שקלים – הבאתי ערך מוסף מיידי ללקוח כזה והתמורה בהחלפה הייתה פשוט מדהימה. כמה חברות אמרו לי, ואני מצטט לפחות ארבע מהן: ‘נפגשנו עם כמה חברות לקידום אתרים לא הבנו מה אנחנו מקבלים ולמה זה עולה כל כך הרבה, רק אתה הסברת לנו מה מצבנו האמיתי באתר ומה צריך לעשות על מנת לקדם את האתר שלנו בהצלחה’.

הבנתי מהר שאתה תומך בבוגריך עד כמה שזמנך המאוד צפוף מאפשר לך. לכל שאלה, גם לאחר הקורס, אני זוכה לתשובה עוד באותו היום. לפעמים אני מרגיש שאתה החונך האישי שלי. תודה מקרב לב. לכן גם המלצתי לידידה קרובה שעושה שינוי באמצע החיים לקחת את הקורסים שלך. גם את בן אחותי שהשתחרר מהצבא לאחרונה ‘הושבתי’ בקורס קידום אתרים שמתנהל בימים אלו. גם הוא נהנה מהקורס כבר בהתחלה.
תודה מקרב לב.”