פשוט מייצרים הצלחה!!!

רענן כספי

בוגרים ממליצים על הקורס לקידום אתרים שלנו…

אנו מתחייבים הקוד האתי של סאו סימפל

“לכל מקדמי האתרים הפוטנציאלים… לפניכם סיפור אמיתי:

אחרי כמה שנים של יחסי קירבה וידידות, סיפור האהבה ביני לבין האינטרנט הפך לאהבה אמיתית. כשניסיתי להתמקד בנושא אחד ספציפי שאני ארצה לעבוד בו, נתקלתי בתחום קידום האתרים. לאחר שקראתי את כל המידע שיש ברשת הבנתי שקידום אתרים מאוד מתאים לי, בעיקר בגלל שאני כותב תוכן וגם בגלל שממילא אני מבלה בגוגל כרבע מהיממה שלי.

בדקתי בג’ון ברייס אם יש קורס מקדמי אתרים ונתקלתי בפעם הראשונה באתר של ג’קי. מאוד פחדתי מקורס משעמם שסתם ייקח לי את הכסף כמו שקרה לי בעבר, ואז קראתי את התגובות של הבוגרים באתר של ג’קי. כן, כן, בדיוק מה שאתם קוראים עכשיו. מקריאת התגובות הבנתי שמשעמם לא יהיה בקורס, ונרשמתי לקורס קידום אתרים.

לא אספר לכם מה נלמד בקורס (למדנו המון), אבל אני כן אגיד לכם שבעקבות הקורס התקבלתי לעבודה מאוד נחשבת בתחום קידום האתרים. למרות שהייתי רק בתחילת הקורס, הם הסכימו להשקיע בי, וככה יצא שתוך כדי הקורס כבר התחלתי לעבוד בתחום ואני מרגיש שיש לי את הידע, את היכולת ואת הרעב. העבודה במקצוע הזה היא סיזיפית אך מתגמלת גם מנטלית וגם פיננסית.

כל שיעור עם ג’קי היה חוויה, מסיפורי הגבורה של איציק בן פייצל ועד לקללות על פורומים למקדמי אתרים. אין ספק שבחרתי נכון ואני מבסוט עד מאוד ולראיה הצפיפות של המונח “קידום אתרים” בתגובה הזאת.

ג’קי, היית אחלה. אני אציק לך עוד הרבה בעתיד, רק על תתעצבן עליי.”