פשוט מייצרים הצלחה!!!

בן ריכטר

בוגרים ממליצים על הקורס לקידום אתרים שלנו…

אנו מתחייבים הקוד האתי של סאו סימפל

“לקורס של ג’קי במכללת ג’ון ברייס הגעתי לאחר שהחלטתי כי יש דרך טובה יותר לייצר תנועה לאתרים שלי חוץ מקישורים ממומנים בגוגל (Adwords) ופרסומות באתרים שונים. אנסה לתת לכם תיאור של הקורס מנקודת מבט קצת שונה. ברשותי אתרים אשר מספקים מידע על טיסות ללונדון של חברת תומפסון, ובניגוד לסטודנטים אחרים שהגיעו לקורס דרך החברות שבהן הם מועסקים או שהגיעו במטרה להקים חברת קידום אתרים משלהם, אני הגעתי כדי ללמוד איך לקדם את האתרים שברשותי.
היה לי ידע מאוד בסיסי בנושא קידום אתרים לפני הקורס, בעיקר מהתעניינות בנושא דרך פורומים ו-E books. לכן היה לי חשוב ללמוד את הנושא מהבסיס ולרכוש את הכלים הבסיסיים והמתקדמים בתחום קידום האתרים. אין ספק כי הקורס סיפק לי את כל מה שצריך. לג’קי יש גישה מאוד ישירה לנושא והוא לא מנסה לייפות אותו או לתת הרגשה כאילו קידום אתרים הוא דבר שקל לעשות או לא דורש עבודה רבה. מה שבמיוחד אהבתי בקורס הוא הדרך שבה הוא מועבר. בניגוד לקורסים אחרים שבהם השתתפתי כמו קורס HTML או קורס שיווק באינטרנט שמועברים כמעט כמו הרצאה באוניברסיטה, בקורס הזה ג’קי מצליח ממש לעורר את בלוטות החשק וישר מרגישים כי השליטה שלו בחומר היא אבסולוטית. אין רגע דל וכמות המידע שמועברת בזמן שעומד לרשותנו היא עצומה.
חוץ מהנושאים הגדולים שחובה ללמוד, הקורס גם מלמד טריקים קטנים ושיטות רבות ומגוונות להתמודד עם נושא קידום האתרים כמו תוכנות עזר, אתרים בהם אפשר להיעזר ודברים נוספים. כבר אחרי המפגש הראשון הרגשתי כי שליטתי בנושא קידום האתרים משתפרת. הצבתי לעצמי כלל כי אחרי כל מפגש איישם את מה שלמדתי באופן מיידי באתרים שברשותי. וראו זה פלא, דברים אכן משתפרים, ומהר יותר ממה שחשבתי.
אני חושב כי כדאי להגיע לקורס אחרי שקראתם קצת בפורומים ובאתרים על נושא קידום האתרים כדי לפחות להבין את המושגים הבסיסיים בהם דנים. כמו כן רצוי מאוד להבין את הבסיס של שפת ה-HTML כדי להבין את הקורלציה בין התיאוריה של הקורס והאופן המעשי שבו היא מיושמת באתרים עצמם. אין ספק כי הקורס מאפשר לי להוציא יותר מהאתרים אשר ברשותי וכבר היום, כחודשיים אחרי סיום הקורס, הצלחתי להתקדם במעלה “סולם גוגל” כמו שאני קורא לו ולהתברג בדף הראשון של תוצאות גוגל למילים מסוימות. קידום אתרים הוא נושא כל כך גדול, מרתק ומאתגר. אם יש לכם את הרצון והסבלנות להיכנס לעולם הזה, אין ספק שהקורס הזה יעזור לכם להתחיל ברגל ימין.”