קידום אתרים והגדלת הנראות ברשת

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
קידום אתרים באמצעות כתיבת מאמרים והפצתם ברשת, כמו גם שיווק המוצרים שלכם באמצעות סרטונים באתר המהולל יוטיוב, מגדילים את הנוכחות שלכם ברשת, הופכים אתכם לברי סמכא בתחומכם ומספקים לכם יתרון נוסף בסגנון "שיווק ויראלי".
לרשת האינטרנט כוח עצום בכל תחומי החיים. היא מאפשרת להגיע ללקוחות פוטנציאליים רבים, אליהם לא היינו מגיעים בדרך אחרת. עם קצת יצירתיות והבנת כללי המשחק, ניתן לפתוח עסק המבוסס לחלוטין על הרשת ולהגיע ללקוחות חדשים בארץ ובעולם.
במאמר הראשון בנושא דנו בהקמת אתר ובכתיבת בלוג.
במאמר השני בנושא התייחסנו לנושאי קידום אתרים – קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן באמצעות מודעות בגוגל אדוורדס.
במאמר זה נתייחס לכתיבת מאמרים מקצועיים ולהעלאת סרטונים לאתר יוטיוב.

5. הפיצו מאמרים מקצועיים ברשת

כתיבת מאמרים מסייעת בידיכם להתבסס כמומחים בתחומכם, ולבנות אמון בקרב הגולשים. את המאמרים מומלץ לפזר באתרים בעלי תוכן זהה לשלכם ולא רק באתרי מאמרים. אתרי תוכן איכותיים הינם כאלה הנתפסים כברי סמכא בתחום פעילותכם. תוכלו לאתר אותם בקלות באמצעות חיפוש פשוט בגוגל במילות המפתח הרלוונטיות לכם. מומלץ ליצור קשר עם מנהל האתר ולהציע לו את המאמר שלכם תמורת קישור אליכם מגוף המאמר ובשורת הקרדיט. מדובר במצב של win-win  מכיוון שהדינאמיות של האתר והוספת תכנים איכותיים הינם פרמטרים חשובים המשפיעים על מיקום האתר במנועי החיפוש. האתר הקולט מרוויח מאמר מקורי ואתם מרוויחים חשיפה לקהל יעד רלוונטי.

למה לשים לב? מומלץ כי אורך המאמר יהיה 350 מילים לפחות. חשוב כי המאמר יהיה מקורי (נכתב על ידכם או שיש לכם בעלות על זכויות היוצרים) ואינו מופיע באתר אחר ברשת. למאמרים יש כוח “ויראלי” ואתם יכולים “לקטוף את הפירות” בגין אותו מאמר במשך שנים.
6. העלו סרטונים לאתר יוטיוב
פרסום סרטים ברשת הינה דרך מצוינת להגיע לקהל היעד שלכם, ולהציג את עצמכם ואת השירותים שלכם באופן מקורי ומעניין. יוטיוב הינו האתר המוביל בעולם בתחום סרטוני הוידאו. לאחרונה הושקה גרסה ישראלית ליוטיוב, המקלה על השתלבות הישראלים באתר. כל מי שמלאו לו 13 ושברשותו מצלמת וידאו ביתית או מצלמת אינטרנט ומיקרופון, מוזמן להשתתף.
בכדי להעלות סרטון או להשתמש בשירותי אתר יוטיוב, יש לפתוח חשבון רגיל, באמצעות שם משתמש וסיסמא. הסרט שתעלו חייב לכבד זכויות יוצרים.

ביכולתכם לצפות בסרטונים, להצטרף לקבוצות לדיון, להגיב על תכנים של אחרים ולקבל תגובות על הסרטונים שהעליתם.

טיפים ליצירת סרטון וידאו:

* הגדירו מראש את מטרת הסרטון ואת קהל היעד שלו. כדאי ללכת על נישה ייחודית ולא על נושא כללי מדיי. * תייגו את הסרטון והתאימו את הכותרת לתוכן. * צרו סרטונים קצרים, שאתם בעצמכם הייתם רוצים לראות. * למדו את רזי העריכה – במרכז ההדרכה של יוטיוב תוכלו למצוא סרטונים בנושא וטיפים רבים.

לסיכום

קידום אתרים באמצעות כתיבת מאמרים והפצתם ברשת, כמו גם שיווק המוצרים שלכם באמצעות סרטונים באתר המהולל יוטיוב, מגדילים את הנוכחות שלכם ברשת, הופכים אתכם לברי סמכא בתחומכם ומספקים לכם יתרון נוסף בסגנון “שיווק ויראלי” – גולשים שיאהבו את מה שפרסמתם ישלחו קישור לחבריהם ואתם תוכלו לקטוף את פירות עשייתכם במשך שנים, בנוסף ליתרונות הקידום.