מאט קאטס על קידום אתרים נכון – עוד מידע על פתיחת בלוגים

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
מאט קאטס כיסה כמויות חומר אדירות כל כך שקשה לתעד את כולן. הוא ציין תכנית להעלות את אותה מצגת לאתר האינטרנט שלו אם יקבל אישור מגוגל לעשות כך. בינתיים המידע הזה בטוח יכול לעזור לכולנו להביא יותר תנועה לבלוגים שלו וכמובן לתחום עיסוקנו, קידום אתרים.
ראיון עם מאט קאטס על קידום אתרים נכון  – עוד מידע על פתיחת בלוגים  (4 מתוך 4)
בחלק הקודם דיברנו על טיפים מרובים כיצד לתת לבלוג שלכם הרבה יותר כוח קידום אתרים, והסתכלנו על דרכים מעניינות ליצור תנועה לאתר שלכם, בחלק הקרוב מאט קאטס נותן עוד טיפים על הקמת בלוגים איכותית יותר.
מעבר כתובות IP יכול להיות חוויה טראומתית. מאט מציע לעשות את זה בסדר מסוים, אתה צריך לצמצמם את הזמן DNS שנשאר לו לחיות. שלב שני גבה את האתר שלך, ואז תעלה אותו בIP החדש.
אחרי זה אתה צריך לעקוב בזהירות ולראות שגוגל והגולשים שלך מגיעים לאתר שלך מכתובת הIP החדשה. ברגע שזה הולך חלק אתה יכול להוריד את כתובת ה IP הישנה שלך.
האם יש סיבה לדאגה אם אתה עושה שימוש בכתובות URL דינמיות ?
ובכן זה משתנה. מאט אומר שגוגל מתייחס לכתובות URL שיש בהם פרמטרים (סימנים &, id=7 וכו’) כמו כתובות סטאטיות לכל דבר. וכמובן שימו לב, זה תופס רק אם יש לך לא יותר מאשר 3 פרמטרים בURL שלך. או כמו שהסביר סטפן ספנסר שכתב ל Cnet  ” לא תקבל מכות מגוגל אם יש לך סימן שאלה בכתובת הURLשלך, רק תעשה שלא יהיו לך יותר מ2 – 3 סימני שווה בכתובות”.
מה צריך לעשות אם את עובר דירה לדומיין חדש ?
מרבית האנשים יעשו הפנייה 301. מאט מציע לעשות את ההפניה הראשונה לתת ספריה באתר שלך, וכשאתה אתה רואה שההעברה קרתה בהצלחה תעביר את כל השאר. כדאי שתכתוב גם למשתמשים הרשומים שלך מכתב שייעדכנו את הלינקים שלהם. הוא גם אומר שמומלץ שכל הלינקים שלך יהיו מאותו סוג, כלומר או כולם עם www  או כולם בלי www ותתייחסו אותו דבר לסימן “/” בסוף.
באותו בקשר מאט דיבר עם על הזנות RSS, תעשה קודם כל שיקול מה יותר חשוב לך , דפים נצפים או קוראים נאמנים , אם אתה מעדיך קוראים נאמנים כדאי שתדבוק בהזנות עם טקסט מלא, אם לא השתמש בהזנות חלקיות.
ניתן עוד טיפ שבהחלט עזר לכל מי שמשתמש במודעות Adsense  למטרות רווח, תיעד כיצד אפשר לעזור לגוגל למקד את התוכן הנכון עבור המודעות מאשר לתת לו פשוט לסרוק את כל האתר שלכם.
ניתן לעשות שימוש בתגיות Adsense מיוחדות. הן עובדות כך:
<!- goggle_ad_section_start ->
Put AdSense-relevant content here

<!- google_ad_section_end ->

 

מאט קאטס כיסה כמויות חומר אדירות כל כך שקשה לתעד את כולן, הוא ציין תכנית להעלות את אותה מצגת לאתר האינטרנט שלו אם יקבל אישור מגוגל לעשות כך. בינתיים המידע הזה בטוח יכול לעזור לכולנו להביא יותר תנועה לבלוגים שלו וכמובן לתחום עיסוקנו, קידום אתרים.