מאט קאטס על קידום אתרים נכון

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
אם אתה עוסק בקידום אתרים לאורך תקופה ממושכת, אין צורך שנציג בפנייך את מאט קאטס. הוא הדבר הכי קרוב בתעשיית קידום האתרים לכוכב רוק. השיחות והראיונות שלו מושכות קהל אדיר והוא גם כותב את אחד הבלוגים שמסקרים בצורה הנרחבת ביותר את פעולותיה וההתפתחות של ענק האינטרנט העולמי גוגל, נושא קידום אתרים וטיפים חשובים אחרים.
ראיון עם מאט קאטס על קידום אתרים נכון
וורד קאמפ 2007 היה כנס בין יומיים שנערך בעיר סן פרנסיסקו שנועד למשתמשי ומפתחי הבלוג הידוע לשמצה וורדפרס. כשהאירוע המצופה הפופולרי וזה שכל מי שנכח בכנס קיווה וייחל לו התרחש דווקא ביום הראשון של הכנס בשעה 5 אחרי הצהריים, כשמאט קאטס נתן הרצאה של טיפים לקידום נכון או בסלנג של מקדמי האתרים קידום לבן או white hat SEO. בקטע הקרוב תוכלו לשמוע את הטיפים מהראיון של מאט.
עם אתה עוסק בקידום אתרים לאורך תקופה ממושכת, אין צורך שנציג בפנייך מיהו מאט קאטס. הוא הדבר הכי קרוב בתעשיה שלנו תעשיית קידום האתרים לכוכב רוק. בעודו עובד כחלק מצוות דואר הזבל של גוגל. השיחות והראיונות שלו מושכות קהל אדיר שמגיע לשמוע אותו באדיקות, והוא גם כותב את אחד הבלוגים שמסקרים בצורה הנרחבת ביותר את פעולותיה וההתפתחות של ענק האינטרנט העולמי גוגל, נושא קידום אתרים וטיפים חשובים אחרים. ישנם מספר אנשים שסיקרו את השיחה הזאת, אני סיקרתי אותה בשידור חי.
אז מדוע בעצם שיחה שניתנת ע”י מומחה ידוע למנועי חיפוש צריכה לעניין בלוגרים ?
כתיבת בלוגים אינה כבר רק עניין של אהבה לתחום וכתיבה אודותיו, הרבה אנשים כיום מרווחים ומייצרים הכנסה מהבלוגים שלהם. וכמו רוב העסקים באינטרנט היום רוב התעבורה שלהם מגיעה מגוגל. הבלוגר פטריק היוונס מציין כי “אינך צריך להסתמך על מקור תנועה אחד שממנו יגיעו כל המבקרים לאתר שלך, אבל אני אומר מנסיון בשנתיים האחרונות שגוגל יוצר עבורי יותר מ50% מהתנועה שמבקרת באתרים שלי מעת לעת. לכן כל מה שנוכל ללמוד מהשיחה הזו יהיה חשוב.
לרוע המזל, לא זכיתי לערוך את הראיון בעצמי. סאן פרנסיסקו נמצאת במרחק רב מדיי מפלורידה. לכל הדעות מרט קאטס הוא מרצה משעשע ביותר, וההרצאה שלו היתה מצחיקה עד רשעות וגדושה במידע חיוני.
הרבה מהמידע היה פשוט הגיון צרוף.
לדוגמה , תקים את הבלוג שלך מוכן כבר לשינויים עתידיים, קרא לספריה בלוג ולא וורדפרס, כדי שאם יהיה שינוי תהיה כבר ערוך אליו. אל תשים את הבלוג שלך בספריית השורש של האתר כי אם תרצה בעתיד משהו נוסף חוץ מאשר בלוג יהיה לך קשה יותר לשנות. חוץ מזה מתי שאנשים מקשרים לבלוג שלך הם לעיתים קרובות יצרו קישור לעמוד הראשי של האתר שלך או לעמוד הראשי של הבלוג שלך , אז ככה תקבל עוד קצת לינקים טובים. חלק מהדברים שנאמרו היו הרבה פחות מובנים מאליהם , חלקם היו די מובנים מאליהם אבל רק אם אתה עוסק בקידום אתרים בתור פרנסתך המרכזית.
לסיכום כפי שאתם וודאי מבינים מדובר בהרצאה מאוד מעניינת ובקטע הזה העברנו את רוח הדברים, בקטעים הבאים נרד לעומק וניתן טיפים מעשיים לכיצד להקים בלוגים בצורה תקינה יותר וכיצד לשפר את הקיים מבלי לגרום נזקים.