חדשות גוגל אנליטיקס – שדרוג קוד אנליטיקס!

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
בחודש דצמבר 2009 הכריזה גוגל על גרסת בטא חדשה - קוד אנליטיקס חדש שלא יאט את זמן טעינת הדפים באתר. עד עתה קוד זה נחשב כגרסת בטא וכעת הוא זמין לכולם! הקוד זמין בממשק עריכת משתמש מנהל בעריכת פרופיל חדש.

בחודש דצמבר 2009 גוגל הכריזה על גרסת בטא חדשה קוד אנליטיקס חדש שלא יאט את זמן טעינת הדפים באתר. עד עתה קוד זה נחשב כגרסת בטא וכעת זמין לכולם! הקוד זמין בממשק עריכת משתמש מנהל בעריכת פרופיל חדש.

הקוד מותאם אישית לפי סוג האתר המנוהל, אם מדובר באתר רגיל או באתר מורכב המכיל מספר סאב דומיינים או בהיררכיות של דומיינים ישנה אפשרות בממשק המתשמש לקבל בדיוק את הקוד המתאים, בוחרים באופן פשוט ביותר את סוג האתר!

29_async

כעת ממשק מנהלן של אנליטיקס מספק את אפשרות הקוד החדש כברירת מחדל.

אבל אם בכל זאת תהיו מעונינים בגרסה הקודמת תוכלו להגיע אליה באמצעות הגדרות פרופיל להנחיות מפורטות כנסו להסבר המפורט בבלוג אנליטיקס

מדובר בשיפור משמעותי מאוד מבחינת SEO ומבחינת ידידותיות האתר לגולש בכל הקשור לזמן טעינת הדפים באתר מאחר ומעתה האנליטיקס לא ימנע מהדפים לעלות בקצב מהיר בזמן שהוא מנסה להתחבר לשרתי גוגל…

איך זה עובד?

הקוד החדש בא לפתור את בעיות איטיות טעינת הדפים בכך שהוא מאפשר לאנליטיקס לנהל תור אירועים אשר מתנהל מעצמו ברקע בזמן שהאתר דואג לפעילותו הוא.. גם אם הגולש עבר דף הקוד דואג להעביר לשרתי גוגל את הדפים בהם ביקר הגולש וכל הנתונים הנחוצים אודות השהייה בכל דף! כל זאת מבלי שהגולש ירגיש..

ללא ספק מדובר בשדרוג מהותי – האתר יציג דפים באופן מהיר יותר, האנליטיקס יהיה פחות מורגש בחווית המשתמש וצופים כי הנתונים יהיו יותר מדויקים!

מאמרים נוספים:

גוגל אנליטיקס בזמן אמת – כל האמת על המבקרים שלך

חדשות גוגל אנליטיקס – שדרוג קוד אנליטיקס!

Google Analytics Annotation