בניית קישורים: סחר קישורים מבוקר

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
בסופו של דבר, לא משנה מה תעשו, זכרו כמה עקרונות חשובים בבניית קישורים. כאשר אתם עוסקים בקידום אתרים יהיה עליכם לבנות פרופיל קישורים מגוון.
בניית קישורים – סחר קישורים מבוקר
בחלק הקודם עסקנו בכל נושא יצירת קישורים נכונה, מהם הדגשים וכיצד לשמור על עקרון הטבעיות
בחלק הקרוב נדבר על אסטרטגיות לסחר קישורים מבוקר והחלפות קישורים.
כשעוסקים בהחלפות קישורים אם אתרים אחרים חשוב לשים לב ולציין את טקסט העוגן המדויק שברצונך לשים בקישור. אם תציע קישור מסוג זה לאדם איתו אתה מבצע את ההחלפה , אין שום סיבה שהוא לא יציע לך בחזרה קישור באותה איכות.
כשאתה כותב מייל לאותו אתר שברצונך לבקש קישור ממנו, שים בגוף המכתב קישור עם המילה לדף הספציפי שאתה מעוניין לקשר אליו, זה נותן תחושת מקצועיות. בחו”ל האנשים מאוד נחמדים ויישמחו להחלפות קישורים. לצערנו הרב בארץ ישראל זה קצת יותר קשה.
כדי לבצע החלפות קישורים איכותיות בארץ , אם יש בידך מיקומים טובים במנוע החיפוש בתחום הרלוונטי לאתר גדול אחר בתחום יהיה לך יותר קל. אם מדובר באתר חדש ואתה מנסה להשיג קישור אסטרטגי מאתר וותיק ישנם מספר דרכי מחשבה רעננות לעשות זאת. כל מי שעוסק בתחום קידום אתרים עושה זאת, ולכן הרבה פעמים כדאי לנו לחשוב עם ראש פתוח יותר, במיוחד בארץ.
אם אכן יש לך את הידע המקצועי ואתר עוסק בקידום אתרים (בתור מקדם אתרים מוסמך, או גם אם יש לך ניסיון בקידום אתרים) אתה יכול להציג את עצמך בתור יועץ קידום אתרים. את הייעוץ הצע בחינם בתמורה לקישורים שיישארו לשנתיים.
בטח עכשיו אתם אומרים לעצמכם, מה הוא השתגע ? קידום אתרים בחינם ? אז אני אומר לכם
בוודאי, לצרכים אסטרטגיים רבים ממקדמי האתרים וחברות קידום אתרים בארץ עושות את זה ולפעמים אפילו רק עבור קישור אחד.
כשאתם כותבים את המייל היו אישיים, אל תכפו על עצמכם נחמדות יתרה, זה מורגש במיילים ולאנשים יש נטייה לחשוד במי שהוא יותר מדיי נחמד. חשוב מאוד להיות הגון ולא לשקר. אם אינכם מוסמכים או שאין לכם ניסיון בקידום אתרים אל תציעו שירותים כאלו ואחרים תמורת קישורים. חוסר נסיון בקידום עלול לגרום נזק גדול לאתר שנתתם לו את הייעוץ וזה עלול להסתיים בצורה שלא רציתם להגיע אליה.
כמובן חשוב לציין שברבות השנים גוגל מבחין במשקל של החלפות קישורים מרובות, לכן כדאי לשים לב שיש לכם גם כמות יפה של קישורים חד כיווניים שמפנים לאתר שלכם. ישנם מספר דרכים לעשות זאת.
אחת מהדרכים היא לכתוב תכנים לאותם אתרים תמורת קבלת קישור בחזרה מהם. עוד דרך היא אם כבר יש לכם כמה אתרים רלוונטיים שאתם מקדמים או שבניתם תוכלו להשתמש בהם על מנת להוציא קישור משם וקבלת קישור לאתר שלכם, ככה שני הצדדים מרוצים והקישורים בשני המקרים הם חד כיווניים.
פעם אחת האתר מוציא אליכם קישור, ואתם בתמורה מוציאים לו קישור מאתר אחר.

בסופו של דבר לא משנה מה תעשו, זכרו מספר עקרונות חשובים בבניית קישורים. כאשר אתם עוסקים בקידום אתרים יהיה עליכם לבנות פרופיל קישורים מגוון. קישורים באינדקסים, קישורים מספריות וקישורים מפורומים הם בעלי משקל קל אך יש להם חשיבות. וודאו שיש לכם גם כמות קישורים שיוצאים מאתרי מאמרים למיניהם או בלוגים ציבוריים בתחום אותו אתם מקדמים. הדבר הכי חשוב בסופו של דבר לאחר שלמדתם את העקרונות הנכונים להיראות טבעי, הוא להשיג קישורים אסטרטגיים מאתרים גדולים בתחום אותו אתם מעוניינים לקדם. ובכן לעבודה !

מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
דילוג לתוכן