החיפוש המקומי בסלולר כעת ידידותי יותר מתמיד לעסקים המקומיים

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
בשורות מצוינות לבעלי העסקים המקומיים הרשומים בגוגל לוקאל: Google הוסיפה במנוע החיפוש בסלולר אפשרות של חיוג ישיר לבית העסק בלחיצה על כפתור

בשורות מצוינות לבעלי העסקים הלוקאליים הרשומים בגוגל מקומי; גוגל הוסיפה במנוע החיפוש בסלולרי אפשרות של חיוג ישיר לבית העסק בלחיצה על כפתור

רובנו מכירים את אפשרות החיוג הישיר ממודעות ממומנות במנוע החיפוש של גוגל במכשירים הניידים. מפאת מקום מוגבל יופיעו בד”כ שתי מודעות ממומנות בתחילת החיפוש ועוד שתיים עד ארבע מודעות בתחתית הדף. חלק ממודעות אלו מכילות כפתור ‘חייג’ שלחיצה עליו מפנה את הגולש ישירות לדף חיוג של הסלולרי, עם המספר המבוקש של העסק.

local 1
עדיין לא ברורה לגמרי הסיבה לכך, אבל לאחרונה הוסיפה גוגל את אפשרות כפתור החיוג גם לתוצאות חיפוש מקומיות שמופיעות בצורה אורגנית ולא רק במודעות פרסומת. יתכן והיא אף יורה לעצמה ברגל בכך שהיא מציעה את השירות בחינם, ומורידה מערכן של מודעות הפרסומת. בכל אופן, בעלי עסקים שרשומים כהלכה בגוגל מקומי יכולים כעת ליהנות משירות חינמי בעל ערך מוסף שבו שם העסק שלהם מופיע בתוצאות הראשונות במנוע החיפוש בסלולרי, לצד מגוון אפשרויות: חיוג ישיר למספר, צפייה בביקורות ודירוגים, צפייה במסלול ההגעה או במפת המיקום, וכניסה לאתר האינטרנט או לפרופיל העסק בגוגל לוקאל.

local 2

1. הקלדת ביטוי המפתח או שם העסק במנוע החיפוש
2. מודעות ממומנות של אדוורדס
3. כפתור חיוג ישיר למספר הטלפון של העסק במסגרת המודעה הממומנת
4. תוצאה אורגנית במנוע החיפוש
5. מפה של האזור המבוקש מתוך שירות גוגל מפות
6. שם העסק
7. מיקום העסק על המפה
8. ביקורות, דירוגים וחוו”ד הגולשים על בית העסק

· לחיצה על שם העסק/דירוגים/סימון המפה יובילו לדף מקומי של העסק, המכיל את שם העסק, כתובת, כפתורי חיוג, הוראות הגעה וכניסה לאתר האינטרנט, ביקורות ודירוגים, תצלום המיקום של העסק על המפה ותמונות (במידה ויש).

· יתכן והאפשרויות ישתנו ממכשיר למכשיר, לדוגמה במכשיר ה’דיפיי’ של מוטורולה עם מערכת הפעלה של אנדרואיד לא תוכלו להיכנס לדף המקומי של העסק, לעומת מכשיר גלקסי S3 של סמסונג עם מערכת ההפעלה של אנדרואיד בו לחיצה על כל אחד מהבאים: שם/מיקום/דירוגים תוביל אתכם לדף מקומי מותאם לסלולר של העסק.

9. כפתור המוביל לקבלת הוראות הגעה בגוגל מפות (יש להוריד את האפליקציה מGoogle play store)
10. כפתור המוביל לכניסה לאתר האינטרנט של העסק
11. כפתור חיוג ישיר למספר הטלפון של העסק במסגרת תוצאות החיפוש הלוקאלי