סיקור: כנס קידום אתרים עם גק’י סויקיס

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
תודה לכל משתתפי כנס קידום אתרים, היה כנס נפלא, שמחנו לפגוש אתכם ומקווים להתראות בקרוב. לפניכם הסיקור.

תודה לכל משתתפי כנס קידום אתרים, היה כנס נפלא, שמחנו לפגוש אתכם ומקווים להתראות בקרוב. להלן סיקור הכנס:

נושאים מרכזיים בכנס:

תוכנת A1 – חילול מפות אתר וסריקת אתרים
תוכנת A1 הינה תוכנה מצוינת לחילול מפות אתרים וסריקה מלאה. התוכנה מתאימה גם לאתרים גדולים וניתן ליצור בה פילטרים שונים לסריקה ממוקדת. בכנס, המשתתפים קיבלו הנחיות מדוייקות כיצד לזהות בעיות באתרים, קישורים שבורים, דרכי פעולה לתיקון המצב ועוד.

seoseminardec

בניית קישורים – לינקר

בחלקו השני של כנס קידום אתרים, אירחנו את רועי סורצקי שהרצה והדגים את הכלי שפיתח לבניית קישורים –  Linkr.

לינקר הינו כלי חדש ויעיל לכל מי שעוסק במלאכת קידום אתרים. הכלי מציע בניית קישורים על פי הזמנה בה תוכלו להגדיר את מילות המפתח הרצויות, מקור קישורים (מדיה החברתית, אתרים, ספריות, פורומים ועוד), דפים ספציפיים מהם ייצאו הקישורים ואפילו לבחור את ה-page rank. חשוב להדגיש שיצירת הקישורים אינה אוטומטית – הנעשית על ידי רובוטים, אלא על ידי כח אדם מקצועי בכל השפות.

לינקר, איך זה עובד?

השימוש בלינקר מותנה בהזמנה אישית – לינק למערכת, בו תוכלו להזין פרופיל חברה המורכב מפרטים אישיים, לוגו, כתובת למשלוח חשבונית, פרטי התקשרות, אתר ועוד.
linkr

לאחר מכן תוכלו לזמן מספר מנהלים לניהול ומעקב אחר הפרויקטים השונים. לכל פרוייקט יהיה שם, דומיין ושם המדינה המיועדת. נושא הגדרת המדינה בפרויקט הוא חשוב מאוד מכיוון שלכל מדינה יש תצוגה שונה בדף התוצאות. אם אתם מעוניינים לבנות קישורים במספר איזורים שונים בעולם, תצטרכו להגדיר לכל פרויקט את מילות המפתח הרלוונטיות לאותו איזור, מדינת היעד ואילו סוג של קישורים תרצו להזמין.

העמוד הראשי בלינקר
העמוד הראשי בלינקר הוא ה- deshbord אשר יציג לכם סטטיסטיקות שונות על התפתחות ההזמנה ופרטים כלליים על תהליך יצירת הקישורים.

חשיבות הסטטוס בלינקר:
בכל פרויקט בלינקר (Linkr) תוכלו לראות את עמודות הסטטוס המציינות מהן ההרשאות הקיימות לפרויקט ובאיזה שלב הוא נמצא (ניתן גם להשהות פרויקטים). פרטים לגבי הצטרפות למערכת לינקר מפורסמים בקהילת קידום אתרים.

לסיכום….. קבלו תזכורת קטנה מכנס קידום האתרים שלנו, לצפיה בשאר התמונות, לחצו: כנס קידום אתרים – אלבום

נשמח לראותכם שוב: להרשמה למפגש הבא, לחצו: כנס קידום אתרים ינואר 2012!