ניקוי הפרופיל ברשתות החברתיות

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
פרסמתם תוכן שלילי ברשת חברתית? כל המידע על התוכנה שמעניקה שירותי ניקיון לפרופילים במדיה החברתית. למי מאיתנו אין חשבון ברשת חברתית? בין אם זה משמש לפעילות חברתית או למטרת קידום העסק שלכם, נושא המדיה החברתית פרץ כל גבול.

פרסמתם תוכן שלילי ברשת חברתית? כל המידע על התוכנה שמעניקה שירותי נקיון לפרופילים במדיה החברתית.
למי מאיתנו אין חשבון ברשת חברתית? בין אם זה משמש לפעילות חברתית או למטרת קידום העסק שלכם, נושא המדיה החברתית פרץ כל גבול.

כיום יש לא מעט מקומות אשר מתייחסים לפרופיל שלך בכובד ראש, אפשר לומר ש-80% מושפעים מהמידע הקיים עליכם ברשת. לקוחות יכולים לאבד עניין בגלל תגובה שהעליתם, תמונה או הערה.

הפתגם “אל תסתכל על הקנקן אלא במה שיש בו” הוא כמעט מבוטל בעידן דיגטלי זה. לאנשים אין את המשאבים לבזבז בכדי להכיר מישהו, הם מקבלים החלטתם על סמך המידע הזמין להם באינטרנט.

אתם חייבים להתנהג באופן זהיר לפני שאתם מפרסמים נושא כלשהו. עליכם לזכור שהתוכן נגיש לכמות גדולה מאוד של אנשים, תמונות, סרטונים או סתם תגובה יכולים להוביל לתוצאה לא רצויה.

נסו לחשוב, האם אי פעם העליתם סרטון שאתם מצטערים עליו? או אולי התמונה ההיא שלא בדיוק רציתם שיראו? אל דאגה, יש פתרון.

SocioClean – ניקוי פרופיל

SocioClean הוא יישום התומך במוניטין נקי באינטרנט ולכן הם מציעים אפשרות לזהות ולשמור על הייצוג שלכם ברשת.

בעצם ה-SocioClean נועד בכדי לנקות את כל הפרופילים שלך בכל הרשתות החברתיות המוכרות. כרגע יישום זה נמצא בשלבי פיתוח ולכן תומך רק בפייסבוק.

איך זה עובד?
לאחר שתתחברו ליישום, יהיה עליכם לציין מילות מפתח נבחרות שאתם זוכרים או משערים שכתבתם. לאחר סריקה קלה יוצגו לכם כל התוצאות הנוגעות בדבר. אפשר לחפש למעלה מ- 5000 מילות מפתח בקטגוריות שונות.

מעוניינים לנסות? www.socioclean.com