שיווק וקידום אתרים בפייסבוק

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
עם כניסת גוגל קפאין, כל מי שברשת הבין שרשתות חברתיות הולכות להישאר והן הפכו לשחקן מרכזי וחזק יותר מבחינת SEO. סקירה קצרה של תוצאות החיפוש מדי יום תעלה תוצאות רבות שמקורן ברשתות כמו פייסבוק, טוויטר ובלוגים שונים.

עם כניסת גוגל קפאין, כל מי שברשת הבין, שרשתות חברתיות הולכות להישאר והן הפכו לשחקן מרכזי וחזק יותר מבחינת SEO. סקירה קצרה של תוצאות החיפוש מדי יום, תעלה תוצאות רבות שמקורן ברשתות כמו פייסבוק, טוויטר ובלוגים שונים. הסיבה היא עדכון מנוע החיפוש החדש לפי חיפוש ומתן מידע בזמן אמת. גוגל מבין את חשיבות רלוונטיות התוכן ודואג לייבא מידע רב יותר מרשתות חברתיות.

פייסבוק הפכה לתופעה מדהימה , כאשר בשנה האחרונה הרשת התרחבה לכדי עשרות מיליוני גולשים והפכה לשחקן חשוב בתנועת גולשים ברשת. שיווק רשתי באמצעות פייסבוק הפך לקמפיין מבוקש ואפקטיבי ביותר, כאשר כיום ניתן לזהות תנועה גדולה של בעלי עסקים וחברות בפייסבוק. זה המקום הטוב ביותר למצוא את הגולשים שלכם ולמצוא תוצאות חיפוש בזמן אמת. גם גוגל יודע את זה, וככל שתשכילו להשתמש במידע זה מהר יותר, כך תרוויחו מהנושא. היתרון הגדול של פייסבוק כרשת חברתית , הוא נאמנות הגולשים לרשת.

כבעלי אתרים אתם וודאי יודעים כמה קשה לשמר ולהחזיר אליכם לקוחות , במיוחד בתחומים תחרותיים. לפי סקרים ומחקרים פייסבוק מספק את המבקרים הנאמנים ביותר, שחוזרים לבקר ברשת לפחות 4 פעמים בשבוע – 20% מהגולשים. רשתות חברתיות מובילות נוספות בנאמנות גולשיהן, הן רשת digg ורשת טוויטר. תוסיפו לכך את מיקוד הלקוחות אותו תוכלו לעשות באמצעות פייסבוק , וקיבלתם פלטפורמה מצוינת לשיווק באינטרנט.

פייסבוק – איך מתחילים?

פייסבוק היא רשת מאוד ידידותית לגולשים. ההרשמה מבקשת מכם אימייל וסיסמה אותה תידרשו להקיש בכל כניסה לאתר. התפריט הבסיסי מאפשר לכם לערוך את הפרופיל שלכם, תמונות וסרטונים שלכם, מעקב אחר חברים שלכם / צירוף חברים / ניתוק חברים, אי מייל אישי דרך פייסבוק ועוד. בנוסף, מצרפת פייסבוק אפליקציות מגוונות עבור הגולשים שלה , כגון יצירת event יצירת קבוצות ויצירת דף עסקי.

לאחר שיצרתם לעצמכם משתמש בפייסבוק, התחילו להזין אותו במידע על פועלכם, העסק שלכם ומי אתם. שימו לב לא לעשות זאת בצורה בוטה ושיווקית מדי – בכל זאת מדובר ברשת חברתית. מתחת לפרטים האישיים בכל משתמש ישנו מקום להוספת מידע נוסף על עצמכם. שם תוכלו להזין פרטים על העסק שלכם ובנוסף לייצר משם לינקים לעסק / בלוג שלכם.

טיפ חשוב: על מנת שהלינק יהיה פעיל עליכם לרשום אותו במקום זה עם קידומת ה- http://. אחרת הלינק לא יהיה פעיל.

במאמר הבא – נפרט על טיפים שיעזרו לכם לקדם את העסק שלכם בפייסבוק.