השפעת השפה על הזנב הארוך

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
קידום אתרים מושפע מגורמים ומפקטורים רבים, זאת כבר כולנו יודעים. אחד המדדים שמשפיעים בצורה קריטית על קידום אתרים הוא מדינת היעד לקידום או במילים אחרות – השפה שבה אתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם.

קידום אתרים מושפע מגורמים ופקטורים רבים, זאת כבר כולנו יודעים.אחד המדדים שמשפיעים בצורה קריטית על קידום אתרים, הוא מדינת היעד לקידום או במילים אחרות – השפה בה אתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם.

קידום אתרים משתנה משפה לשפה, כשלכל שפה ולכל מדינה יש את מילות המפתח הייחודיות שלה, שמושפעות בין השאר ממילות סלנג מקומיות, טעויות כתיב נפוצות,הפרדה בין יחיד לרבים והרכבת ביטויים שונה. כך , חיפוש בשפה אנגלית באירלנד יהיה שונה מחיפוש בשפה האנגלית בארה”ב – עקב השימוש השונה בביטויים שונים.

אחד הפרמטרים שמושפעים מכך הוא הזנב הארוך של ביטויי החיפוש בכל שפה. כך, בעוד ביטויים מסוימים יירשמו בעברית כמילת מפתח אחת, בארה”ב או בגרמניה אותו ביטוי יירשם על ידי מספר מילים רב יותר.

הזנב הארוך מוכר לחלקנו דווקא מעולם הסטטיסטיקה. מבחינה סטטיסטית ככל שהזנב ארוך יותר, המשמעות היא שהמיקוד / ממוצע קטן יותר וסטיית התקן גדולה יותר.

בקידום אתרים בשפות שונות לעומת זאת, הגדלת הזנב הארוך תוביל לקידום אפקטיבי יותר , שיזכה אתכם ביותר תנועה ממוקדת ואיכותית.

הזנב הארוך עוזר לכם לקדם את עצמכם בביטויים תחרותיים ביותר. לדוגמה, ניקח את המונח בעברית “מסיבת רווקות” – שהנו מונח תחרותי ביותר.

על מנת שתוכלו לזכות בתנועה במילים הקשורות למסיבת רווקות, מומלץ עליכם להשתמש בזנב ארוך בדוגמת ביטויים כגון: “קייטרינג למסיבת רווקות” / “הפעלות למסיבת רווקות” / “ארגון מסיבת רווקות” וכן הלאה..

יש יתרונות רבים להגדלת הזנב הארוך , כך למשל בשפה האנגלית, שהנה תחרותית יותר מהשפה העברית בחיפוש אחר מילות מפתח – קידום אתרים של ביטויי זנב ארוך יוכל לייצר תנועה לאתרכם , גם אם אתם ממוקמים בעמוד השני ואף השלישי של תוצאות החיפוש.

אי לכך, עליכם לעשות התאמות ושינויים בכל הקשור לזנב הארוך וקידום אתרים בשפות שונות.

כל שפה שונה וייחודית בסלנג שלה, בביטויי המילים שלה בתרכובות המילים ובצורות האיות. על מנת להצליח ליצור קידום אתרים אפקטיבי בשפות שונות – עליכם להכיר את רזי השפה ואת כל צורות הביטוי הייחודיות שלה.

במאמר הבא – הפרמטרים שיעזרו לכם לקדם אתרים בשפות שונות בעזרת שימוש בזנב שונה או ארוך יותר.