היכן רואים את כמות הקישורים הנכנסים לאתר?

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
אתם מנסים לקדם את האתר, מוסיפים קישורים "כדת וכדין" ועדיין לא רואים תוצאות? מה עושים? אז הנה כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון.
אתם מנסים לקדם את האתר , מוסיפים קישורים “כדת וכדין” ועדיין לא רואים תוצאות? מה עושים?
אז הנה כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון:
סבלנות חבר’ה.. לוקח לgoogle זמן עד שהוא סורק את כל הקישורים הנכנסים לאתר.
מכירים את פקודת Link ? ברור שכן.. קחו בחשבון שהפקודה שמתעדכנת אחת לתקופה ארוכה אז אל תצפו לראות שם את הקישורים הנכנסים במלואם.
המלצה שלנו – פתחו חשבון ב  Google Webmaster Tools  והחלו להשתמש בכלי ניהול אתרים אשר מאפשר לכם לראות באופן מדוייק ומהיר יותר את הקישורים שGoogle Webmaster Tools  סרק ( תחת התפריט יש קטגוריית קישורים המאפשרת לצפות בכל הקישורים שהתווספו לאתרכם ברמת פירוט של כל דף).
בכל זאת לא רואים את הקישורים? נסו את פקודת הקישורים של יאהו (בד”כ מעדכן את כל הקישורים המצביעים לאתר שלך ללא קשר לאיכותם באופן יותר מהיר מגוגל).
ובכלל דאגו לערוך רישום של כל הקישורים הנכנסים שאמורים להרשם ב-google עבור אתרכם, כנסו לכל קישור ובחנו את איכות הקישור באמצעות צפייה בקוד המקור של הקישור, במידה וקיימות פקודותrel=”nofollow” בקישור או תג nofollow בדף עצמו הקישור חסום עבור הזחלן של google במקרה כזה אם מדובר בקישור שהובטח לכם ואינו תקין צרו קשר עם מנהל האתר , במידה ולא, למדתם על בשרכם לבדוק להבא מראש את קוד המקור כדיי לחסוך זמן יקר ואם בכל זאות אתם מעדיפים שלא להתעסק עם קוד המקור התקינו את התוסף SEO Quake ובו אפשרו את החיווי המציג קישורים חסומים ועליהם קו:
nofollow