רישום ל-Yahoo! Directory – רישום אתר עסקי ביאהו

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
מצא את הקטגוריה המתאימה ב-Yahoo! Directory - זהו לב התהליך וחשוב לבחור בקטגוריה מתאימה. יאהו מספקת רשימה של מצביעים חשובים המסבירים איך לבחור קטגוריה מתאימה ומידע על האופן שבו מאורגנות קטגוריות ב-Yahoo! Directory.

 

תהליך הרישום בתשלום

1. מצא את הקטגוריה המתאימה בYahoo! Directory-. זהו לב התהליך וחשוב לבחור בקטגוריה מתאימה. יאהו מספקת רשימה של מצביעים חשובים המסבירים איך לבחור קטגוריה מתאימה ומידע על איך קטגוריות מאורגנות ב-Yahoo! Directory.אחת הדרכים למצוא את הקטגוריה המתאימה ביותר:
· ערוך חיפוש בYahoo!- על ביטוי רלבנטי לאתר שלך.
· מדף תוצאות החיפוש, בחר בתווית הDirectory לצד תיבת החיפוש. זה יצמצם את החיפוש לאתרים שרשומים ב Yahoo! Directory-.
· בראש תוצאות החיפוש מופיעה רשימה של קטגוריות שקשורות לחיפוש (תחת הכותרת RELATED (DIRECTORY CATEGORIES מתחת לרשימה זו מופיעה רשימה של אתרים שנמצאו קשורים לביטוי החיפוש ולכל אתר ציון של הקטגוריה אליה הוא משתייך. השתמש נתונים אלה לבחירת הקטגוריה המתאימה ביותר לאתר שלך.
· לחיצה על הקישור לקטגוריה, מוביל לדף של הקטגוריה בספריה ובו מופיע קישור “Suggest a Site”המאפשר הגשת בקשה להוספת אתר לקטגוריה.

הנחיות לאתר שאינו באנגלית (עברית אינה אופציה L):Non-English Yahoo! Directories.
2. הגע לקטגוריה אליה ברצונך להוסיף את האתר.
3. הקש על קישור Suggest a site מימין למעלה. בדף שנפתח, הקש על כפתור Yahoo! Directory Submitשבצד שמאל, יופיע הדף הבא:
4. אם עדיין אין לך חשבון בYahoo!- , בחר בקישור Sign up now ועבור להנחיות שבפרק האחרון.
5. בהנחה שיש לך חשבון, הכנס את פרטי המשתמש והסיסמה (אפשר גם לסמן Remember my ID on this computer) ולחץ על כפתור Sign In.
6. הקש על קישור Get Started.
7. מופיע מסך המבקש ממך לוודא שאתה אכן בחשבון הנכון לצורך ביצוע הרישום – ודא ולחץ Continue.
8. מופיע לפניך הטופס אותו יש למלא לצורך רישום האתר. החלק הראשון הוא המונחים והתנאים. סמן את האפשרויות הנכונות לאתר אותו ברצונך לרשום ולחץ Continue. החלק הבא הוא הבקשה לרישום חדש. תדרש לספק את הURL, כותרת ותיאור לרישום וכן פרטים לחיוב. עבור כך על כל ארבעת השלבים ברישום.
9. להלן מספר הנחיות לגבי הפרטים אותם עליך למסור:
a. חשיבות הרישום ביאהו גדולה ויש לעשות זאת באופן מבוקר ולכן לאחר מילוי הפרטים ובטרם שליחת הטופס יש לעבור על כל הפרטים ולוודא שאין בהם טעויות.
b. העורך שיטפל בבקשתך אינו חייב לך כלום! דאג לכך שהאתר לא יכיל דפים בבניה ושכל הקישורים באתר תקינים.
c. בחר בקטגוריה המתאימה לסוג המוצרים ו/או השירותים ו/או הנושאים בהם האתר שלך עוסק. אל תבחר בקטגוריה שהייתה רוצה להופיע בה למרות שהיא לא מתארת באופן מדויק את העיקר באתר שלך.
d. כאשר אתה אמור למלא את שדה הכותרת והתיאור זכור מהי המטרה: לתפוס ולשכנע את הגולש להקליק על האתר שלך מתוך רשימה ארוכה של אתרים. ולכן שורת הכותרת של האתר חייבת להיות קצרה וממוקדת. בסופו של דבר היא צריכה לתפוס את עינו של הגולש ולכן כדאי מאוד להשקיע בכך חשיבה ותאור האתר כמו הכותרת חייב להיות ממוקד ומשכנע. זה לא המקום לספר סיפורים ולתאר את ההיסטוריה של האתר.
e. הכותרת והתיאור שתמלא בטופס זה יועברו תוך ימים ספורים ויועתקו לעשרות אינדקסים נוספים. כל טעות שתעשה כאן תוכפל להרבה אתרים אחרים.