עדכון בכתובות המפנות מגוגל תמונות

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
גוגל הודיעה כי בחודשים הקרובים יוגדרו כתובות מפנות ייחודיות לחיפוש מגוגל תמונות, כך שניתן יהיה לזהות בקלות את הכניסות לאתר מגוגל תמונות ולהשתמש במידע זה לשיפור ביצועי האתר.

בכל יום גולשים רבים ברחבי העולם משתמשים בשירות חיפוש התמונות של גוגל על מנת למצוא את מבוקשם ברשת. לאחרונה החליטה גוגל להיענות לצרכיהם של מנהלי אתרים המבקשים לעקוב אחר התנועה שמגיעה לאתר מגוגל תמונות, והצהירה כי בחודשים הקרובים יוגדרו כתובות מפנות ייחודיות לחיפוש זה. המשמעות היא כי בקרוב יוכלו מנהלי האתרים ומקדמי האתרים לזהות בקלות את הכניסות לאתר מתוך גוגל תמונות ולהשתמש במידע זה לשיפור ביצועי האתר.

גוגל ממליצה לאתרים המשתמשים במערכות שונות לניטור התנועה לאתר להוסיף אליהן את הכתובת המפנה החדשה, כך שניתן יהיה לעקוב אחרי ההפניות מגוגל תמונות. הכתובת היא זו: https://images.google.com.

אתרים המשתמשים בגוגל אנליטיקס לצורך ניטור התנועה לאתר אינם צריכים לעשות דבר – הכתובת המפנה החדשה תתווסף לכלי באופן אוטומטי והנתונים על התנועה מגוגל תמונות ירוכזו יחד.

לתשומת לבכם, הכתובת המפנה תכלול את הסיומת של המדינה שבה בוצע החיפוש רק כאשר הגולש משתמש בחיפוש גוגל המקומי (google.co.il). אם הגולש משתמש ב-google.com, הכתובת המפנה תכיל את הסיומת com.

לקריאה נוספת