משתתפי הסמינר לקידום אתרים למנהלים ממליצים עלינו:

לפרטים נוספים אודות הסמינר לחצו כאן

אורית אגמי

הסדנה כולה הייתה מקצועית ביחס להשתלמויות אחרות שחוויתי. לא היה בולשיט. הועבר הרבה ידע באופן ידידותי ונוח לעיכול ועם שילוב של הומור.

להמלצה המלאה >>

ד”ר אבישי גרינגרד

בתור בעל מרפאה וטרינרית שמנסה לקדם את מרפאתו באינטרנט, קיבלתי בקורס גם הסברים מלומדים ובעיקר עצות פרקטיות איך ומה לעשות על מנת לקדם את האתר שלי.

להמלצה המלאה >>

טלי גת

הסדנה האינטנסיבית כללה את כל החומר הרלוונטי בתחום. הדוגמאות היו עדכניות, ההרצאה ברורה, קולחת ומובנית והחוברת שחולקה – ממש לא ברור מאליו – אפשרה להקשיב ולהשתתף ולא רק לעסוק בתיעוד.

להמלצה המלאה >>

אילת צורי

ניכר היה כי חשוב מאוד לג’קי להקנות לתלמידים באשר הם את כל הידע הרב והגדוש שתכנן לסמינר. גם יכולתו לאחד בין האנשים והידע שלהם, נדיבותו ומתן הטיפים למשתתפים בלטו מאוד.

להמלצה המלאה >>

גיא גוטמן

לדעתי, העניין החשוב ביותר הוא שבתחום קידום האתרים הדברים הקטנים הם שעושים את ההבדל (כמו ברוב התחומים), ולכן מספיק טיפ אחד קטן שלא ידעת או שחשבת שאתה יודע, על מנת לחולל שינוי עצום באתר שלך.

להמלצה המלאה >>

עמר גל

לא רק שקיבלתי מידע שימושי בנושא קידום אתרים אלא גם כלים ודרכים לעשות זאת בצורה הטובה והפשוטה ביותר, וכל זאת ביום אחד מרתק המשלב מצגת מעניינת ומרצה נלהב.

להמלצה המלאה >>

צחר רותם

כמנהל מחלקת ניהול תוכן, העניק לי הסמינר כלים יעילים לשילוב נכון של אלמנטים מתחום קידום אתרים יחד עם עריכת תוכן מקצועית.

להמלצה המלאה >>

אלון מימוני

הסמינר נגיש ביותר ומועבר בשפה קלה ופשוטה גם למי שאינם אנשי היי-טק, ולכן הייתי ממליץ לכל אדם המעוניין לקדם את האתר שלו במנועי חיפוש להתייחס לסמינר זה כהכרחי.

להמלצה המלאה >>

נועם בר-לבב

הקורס היה עשיר במידע וכלים יישומיים שיש בהם כדי לתרום תרומה של ממש לקידום החברה ופרסומה באינטרנט. ההבנה של ה”סודות” וכללי המשחק חיונית לכל מי שחפץ בנוכחות ממשית בעולם מלא זה.

להמלצה המלאה >>

זהר עמיהוד

התרשמתי מהידע, ויותר מכך, התרשמתי מהיכולת שלך להעביר אותו בצורה פשוטה, ברורה ומעשית. אתה חי ונושם קידום אתרים.

להמלצה המלאה >>

ירון גורדון

הסמינר הזה פער אצל כולנו את תהום חוסר הידע שהיה לנו, ואת פיותינו גם, בהשתאות נוכח העוצמה שיש למומחה קידום אתרים, לקחת אתר בינוני לחלוטין ולמקם אותו ברחוב הראשי שבו עוברים רוב הגולשים.

להמלצה המלאה >>

עומר גלבר

בתור אחד שמתפרנס מאינטרנט, אני חושב שסמינר זה הוא חובה לכל בעל אתר אינטרנט, ואני מצטער שעשיתי את הסמינר הזה רק עכשיו…

להמלצה המלאה >>

רמי גולדרייך

אני מבין כעת עד כמה הדרכת קידום אתרים חשובה לעוסקים בנושא, ואני משוכנע שבעזרת החומר שלמדתי ממך בכוחי להביא את האתר למיקום מוביל

להמלצה המלאה >>

ניר קרוא

רציתי להודות לך על המידע הרב שהעברת בנושא קידום האתר במנועי החיפוש באינטרנט. ביום אחד הצלחת להעביר כמות בלתי אפשרית של חומר תוך התייחסות מעמיקה לכל שאלה.

להמלצה המלאה >>

עמית אגמון

אני ממליצה לכל מי שעוסק בשיווק הן כמנהל והן כמפעיל/עורך אתר, לקחת חלק וללמוד אצלך מה באמת קורה מאחורי הקלעים ואיך אפשר להגיע גבוה, כמובן בדרך הישר.

להמלצה המלאה >>

יעקב מאור

אל תישאר עם ההתלבטויות, ואל תחכה. כדאי גם לך להירשם לסמינר, ותראה שהוא עוד יקדם אותך ואת האתר שלך, כמו שעשה לי.

להמלצה המלאה >>

שמחה סיגן

הענקת לי כלי עבודה אובייקטיביים לניתוח, בחינה ומדידה של תפקודי האתר ולזיהוי חסמים המונעים מגולשים להגיע אליו בקלות באמצעות מנועי חיפוש.

להמלצה המלאה >>

עמית לוין

מאד התרשמתי מכמות הידע שיש למרצה ומהטיפים הענייניים והפשוטים שיכולים לעזור לנו בקלות כה רבה, אם רק נדע איך. את ה”איך” הזה ג’קי העביר לנו ביום אחד מרוכז.

להמלצה המלאה >>

ליאור אבולעפיה

כסטודיו לעיצוב, פרסום ובניית אתרים באינטרנט קבלנו בסמינר הממוקד שלך כלים חיוניים להבנת השפה, השיטות והאמצעים להצלחה בג’ונגל האינטרנטי.

להמלצה המלאה >>

דניאל לייזרוביץ

עקב חוסר מודעות, הייתי על סף עשיית משגים ושטויות שהיו מובילים אותי ל”עונש מוות” מוחלט בגוגל שלא היה ניתן להתאושש ממנו גם בגלגול הבא. מסתבר שלפעמים ללמוד מה לא לעשות לא פחות חשוב מללמוד מה כן לעשות

להמלצה המלאה >>

אושיק איבגי

הקורס לקידום אתרים במנועי חיפוש ואופטימיזציה היה פשוט מדהים, העברת את החומר הנלמד בצורה ברורה מאוד ובליווי דוגמאות מעשיות.

להמלצה המלאה >>

רועי אפטבי

בעקבות השתתפותי בסמינר החלטתי לשנות את האתרים שלי לצורה טובה יותר ו”ידידותית” למנועי החיפוש (ולהימנע מעשרות הטעויות שנעשו עד היום בתום לב בניסיון לקידום האתר).

להמלצה המלאה >>

משה ז”ק

נתת בידינו כלים שיעזרו לנו לבנות בצורה טובה ויסודית מנגנון לקידום האתר שלנו בעולם הגלובלי של רשת האינטרנט ולהיות בין המובילים בתחומנו בתחרות ההולכת וגדלה מיום ליום על פלחי השוק השונים.

להמלצה המלאה >>

אבי לוין

לא ציפיתי לקבל מידע יעיל בכמות רבה שכזו במספר השעות היחסית מועט של הקורס הקצר, אך הופתעתי לטובה. כיום האתר פעיל יותר מתמיד ולך, ג’קי, אני מודה על כך.

להמלצה המלאה >>

אורן צוריאנו

ג’קי הוא שילוב נדיר של מקצוענות, ירידה לפרטים, יכולת הסבר מעולה ואהבת המקצוע שלו – שמתוכה הוא מעביר את הידע שלו. בקיצור, זכיתי בתועלת רבה, הנאה צרופה ששווה כל שקל.

להמלצה המלאה >>

ד”ר גלית לזר

ההשתתפות בהשתלמות אפשרה לי להבין באופן ברור וממוקד מהן נקודות החוזקה והתורפה של האתר, וליישם במהירות מספר רב של המלצות שהובילו לשיפור ושאני מאמינה שבעתיד עוד ישפיעו על מיקום האתר במנועי החיפוש.

להמלצה המלאה >>