פשוט מייצרים הצלחה!!!

ירון גורדון

בוגרים ממליצים על הקורס לקידום אתרים שלנו…

אנו מתחייבים הקוד האתי של סאו סימפל

ברשותי אתר סחר בנושא תכשיטים ויודאיקה המיועד לאוכלוסייה בחו”ל בכלל ובארה”ב בפרט.

במשך השנתיים שבהן אני מנהל את האתר, למדתי המון בנושא קידום אתרים. אני קורא הרבה חומר בנושא, מנוי על כמה ניוזלטרים של מומחים בתחום ומקדם בעצמי את האתר. מתוך מגמה לשפר עוד את ידיעותיי בתחום קידום האתרים, השתתפתי בשבוע החולף בסמינר יוקרתי של מכללת “מדיאטק הייטק” שנערך במלון דן קיסריה.

אתה, ג’קי, היית מנחה הסמינר. יכולתי לכתוב לך: תודה, היה נהדר. יכולתי לכתוב: באמת סמינר לקידום אתרים שהועבר במקצועיות רבה. יכולתי לא לכתוב דבר. אבל בחרתי לכתוב לך משהו אחר, משהו שנובע ממה שאתה השארת אצלי, והוא נובע ממני כבר כמה ימים: מלבד הידע הרב שסיפקת לי, שזו הרי חובתך כמומחה לקידום אתרים, היה בך לאורך כל הסמינר – קסם. פשוט קסם.
הדיבור שלך היה קליל, נינוח, זורם, מלא בחוש הומור. לא אפשרת לנו למצמץ. הדוגמאות, ההמחשות, הטריקים הכמוסים לקידום האתר והיסודיות בהם העברת את החומר, רק הצמיאו אותנו לעוד ידע.

ראיתי אותך מנווט את הכיתה, משאיר זמן לשאלות, מבטיח הוכחות (אחר כך אראה לכם…) ומקיים!

לא היה משתתף שחש לא בנוח לשאול שאלה, ולא נשארה שאלה אחת עומדת באוויר ללא מענה, למרות וזאת האמת לאמיתה, שהסמינר הזה פער אצל כולנו את תהום חוסר הידע שהיה לנו, ואת פיותינו גם, בהשתאות נוכח העוצמה שיש למומחה קידום אתרים, לקחת אתר בינוני לחלוטין ולמקם אותו ברחוב הראשי שבו עוברים רוב הגולשים. ועל כך, תודה.