מיקום דפי האתר בראש תוצאות החיפוש האורגניות במנועי החיפוש וגוגל בראשם מהווה את ערוץ התנועה הממוקדת והאיכותית הגדול ביותר לאתר. כמה מכם באמת מקליקים על התוצאות הממונות בגוגל? אנחנו יודעים את התשובה ועכשיו אחרי מחשבה שנייה גם אתם.

סמינר קידום אתרים למנהלים
סמינר קידום אתרים למנהלים

בסמינר נחשוף דרכים לקידום דפי האתר ושיפור הנראות שלהם בתוצאות החיפוש. קידום אתר ע”י חובבן יגרום לבעלי האתר נזק גדול ביותר ע”י הענשה ממנועי החיפוש. בסמינר נדבר על עונשים אלו, הדרך להשתקם מהם והכי חשוב להימנע מהם מראש. בנוסף נדבר על דרכים לביצוע מחקרי שוק ומתחרים, עלויות קידום אתרים ודרכים לחשוף שרלטנים בתחום.

הסמינר מתאים למנהלי שיווק דיגיטאלי, בעלי ומנהלי אתרים

תמונות מתוך כנס בוגרי הקורס

דרישות קדם

גלישה באינטרנט בלבד. לא נדרש ידע טכני קודם

קהל יעד

מנהלי שיווק, בעלי ומנהלי אתרים המעוניינים לקדם את אתריהם במנועי החיפוש בארץ ובעולם

תוכנית הסמינר

היקף הסמינר: 8 שעות (יום מלא)

  • מבנה תוצאות החיפוש בגוגל
  • אורגני מול ממומן
  • מדיניות הטשטוש של גוגל
  • טמטום ההמונים
  • אופטימיזציית מבנה ותוכן
  • פנדה ופינגווין לא רק בגן חיות
  • הלכה למעשה אסטרטגיית קידום אתר
  • העונשים של גוגל והשיקום מהם
  • חישוב עלויות לקידום אתר
  • עבודה מול ספקי אחסון, הקמה, תוכן וקידום אתרים

 

מרצה

ג'קי סויקיס

ג'קי סויקיס

מומחה קידום אתרים ושיווק באינטרנט מהמובילים בארץ; מנהל בית הספר למקצועות השיווק באינטרנט ומנהל פיתוח עסקי בחברת סאו סימפל

ממשתתפי הסמינר

“תודה על הקורס המרתק שנתן לי כלים מעשיים, עצות ענייניות וטיפים מועילים”
זהר עמיהוד
“כשראיתי את שם המרצה בעלון הפרסום לסמינר, ידעתי ששווה לי להצפין עד מפרץ חיפה כדי להשתתף בסמינר קידום אתרים, ואכן לא התאכזבתי. קיבלנו יום מרתק בנושא מרתק,שהועבר בצורה שוטפת ומלהיבה, כמו שג’קי יודע. מאד התרשמתי מכמות הידע שיש למרצה ומהטיפים הענייניים והפשוטים שיכולים לעזור לנו בקלות כה רבה, אם רק נדע איך. את ה”איך” הזה – ג’קי העביר לנו ביום אחד מרוכז. מומלץ בחום- גם למי שאינו בקיא ברזי ה-HTML”
עמית לוין
“תודה על הסמינר שהיה מרתק ורצוף שבירת מיתוסים וגילויים חדשים. כמנהל מחלקת ניהול תוכן של קונסיסט העניק לי הסמינר כלים יעילים לשילוב נכון של אלמנטים מתחום קידום אתרים יחד עם עריכת תוכן מקצועית. אני סמוך ובטוח כי הסמינר יתרום לנו וללקחותינו רבות – וממליץ בחום לכל מי המבקש למסד בחברתו ניהול תוכן מקצועי להתעמק בעולם המושגים של קידום אתרים. באופן אישי אשמח להשתתף גם בסמינרים הבאים בסדרה. ושוב תודה”
צחר רותם
“אני ממליצה לכל מי שעוסק בשיווק הן כמנהל והן כמפעיל/עורך אתר, לקחת חלק וללמוד אצלך מה באמת קורה מאחורי הקלעים ואיך אפשר להגיע גבוה, כמובן בדרך הישר”
עמית אגמון
“תודה רבה לך על הקורס המרתק. חברת “רשימו – ייעוץ עסקי שיווקי ופיננסי” מספקת שירותי יעוץ עסקי וייעוץ ארגוני לחברות, לעסקים, יזמים וממציאי פטנטים. מאז שהשתתפתי בקורס, אני ממליץ לכל לקוחותיי להשתתף בקורס שלך. אתר האינטרנט מהווה כיום אחד מהכלים המובילים לצורך: שיווק, מסעי פרסום, תדמית, ניהול לקוחות ושירות. בזכות הקורס שלך, ניתן ללמוד כיצד לקדם את האתר ולנצל טוב יותר את המדיה הזאת. מעבר לידע העצום שאתה מעביר בקורס שלך, בשל אישיותך וצורת הלימוד, חווית הלימוד הינה מהנה באופן מיוחד. “
יעקב מאור
“אני שמח שהשקעתי את הזמן והמאמץ להגיע לסמינר, בו הצלחת לדחוס כל כך הרבה ידע וטיפים חיוניים לקידום האתרים שאנחנו מקימים באינטרנט. כסטודיו לעיצוב, פרסום ובניית אתרים באינטרנט קבלנו בסמינר הממוקד שלך כלים חיוניים להבנת השפה, השיטות והאמצעים להצלחה בג’ונגל האינטרנטי. אם אתם רוצים להתקדם בגוגל, אל תוותרו על הסמינר לקידום אתרים של ג’קי שייתן לכם את כל הכלים להבין ברמה המקצועית ביותר איך כל העסק הזה עובד, איפה טעיתם עד היום ואיך לבנות את האתר שלכם כדי לשפר את מיקומו במנועי החיפוש השונים”
ליאור אבולעפיה
“הסמינר הועבר ע”י המנחה, ג’קי סויקיס, בצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת. האווירה הייתה טובה והחומר הועבר במקצועיות רבה תוך מתן דגשים מעשיים כיצד ניתן לקדם את האתר בצורה פשוטה, יעילה ובתחכום (ללא “זיבול” מנועי החיפוש). בעקבות השתתפותי בסמינר החלטתי לשנות את האתרים שלי לצורה טובה יותר ו”ידידותית” למנועי החיפוש (ולהמנע מעשרות הטעויות שנעשו עד היום בתום לב בניסיון לקידום האתר). אני ממליץ מאד על השתתפות בסמינר, ואני בטוח שכל משתתף ימצא בו את התועלת שאני מצאתי”
רועי אפטבי
“ברצוננו להודות לך על הקורס המרתק שפתח בפנינו אפשרויות רבות לקידום ופיתוח האתר החדש שלנו. בבעלותנו אתר מזה כ-8 חודשים ובעקבות יישום הדברים אשר למדנו ממך, האתר שלנו קיבל דירוג גבוה על ידי מנוע החיפוש של GOOGLE ,נשמח להמשיך ללמוד ממך ולהתפתח בתחום. בתודה ובהערכה"
תמי ויוסי שילה
“הקורס היה עשיר במידע וכלים יישומיים שיש בהם כדי לתרום תרומה של ממש לקידום החברה ופרסומה באינטרנט. ההבנה של ה”סודות” וכללי המשחק הינה חיונית לכל מי שחפץ בנוכחות ממשית בעולם מלא זה. נועם בר-לבב, מנהל מחלקת פיתוח, פרטנר תקשורת”
נועם בר-לבב
“אני ממליצה בחום על סמינר זה למנהלים, אנשי שיווק, מעצבי אתרים ולכל מי שרק מעוניין להגיע להצלחה בתחום האינטרנט- האוקיאנוס האין-סופי של מידע”
אנאסטסייה מיכאלי
“אתה ג’קי, היית מנחה הסמינר. יכולתי לכתוב לך: תודה, היה נהדר. יכולתי לכתוב: באמת סמינר לקידום אתרים שהועבר במקצועיות רבה. יכולתי לא לכתוב דבר. אבל בחרתי לכתוב לך משהו אחר, משהו שנובע ממה שאתה השארת אצלי, והוא נובע ממני כבר מספר ימים. מלבד הידע הרב שסיפקת לי, שזו הרי חובתך כמומחה לקידום אתרים, היה בך לאורך כל הסמינר – קסם. פשוט קסם”
ירון גורדון
“ג’קי, המון תודה והערכה על הסמינר המושקע והממוקד לקידום אתרים. כמנהל חברה המספקת שירותי תרגום, מרבית לקוחותינו מגיעים דרך אתר האינטרנט. בקורס קידום האתרים גיליתי מה רב פוטנציאל הקידום של האתר שלנו, ועד כמה חשוב לתכנן את פופולריות האתר לטווח ארוך, דבר שלצערי לא נעשה אצלנו בעבר… אני מבין כעת עד כמה הדרכת קידום אתרים חשובה לעוסקים בנושא, ואני משוכנע שבעזרת החומר שלמדתי ממך בכוחי להביא את האתר למיקום מוביל בתחומי תרגום בארץ ו- translations בחו”ל, וזאת על ידי תכנון נכון והנחייה מתאימה למתכנת. ממליץ בחום רב למנהלים, מנהלי שיווק, מנהלי פיתוח ומעצבי אתרים!”
רמי גולדרייך
“לג’קי, ברצוני להודות לך באופן אישי על הסמינר לקידום אתרים שהשתתפתי בשבוע שעבר הגעתי לסמינר ממש במקרה בעקבות אתר האינטרנט שלך, והופתעתי לטובה! בתור אחד שמתפרנס מאינטרנט אני חושב שסמינר זה חובה לכל בעל אתר אינטרנט,ומצטער שעשיתי את הסמינר הזה רק עכשיו… הסמינר עצמו מרתק מאוד ומועבר בצורה מקצועית, תוך שימוש בדוגמאות ומלמידה מטעויות של אחרים. הקורס מתאים גם למי שאין ידע בתכנות אתרים, ובסמינר נותנים לכל אחד כלים על מנת שיצליח באופן אישי ליישם את הנלמד באתר שלו. פשוט אין מילים! “
עומר גלבר
“רציתי לומר שהקורס לקידום אתרים במנועי חיפוש ואופטמיזציה היה פשוט מדהים, העברת את החומר הנלמד בצורה ברורה מאוד ובליווי דוגמאות מעשיות. אחד המרצים התותחים בארץ לקידום אתרים ואופטימזציה למנועי חיפוש. לאחר הקורס ישמה חברת דינאמיק את החומר הנלמד בקורס וניתן לראות דוגמא באתר החברה המתמחה בבניית אתרים “ לרשימת הממליצים המלאה לחצו כאן
אושיק איבגי

לרשימת ממליצים נוספים לחצו כאן