פשוט מייצרים הצלחה!!!

יעקב מאור

בוגרים ממליצים על הקורס לקידום אתרים שלנו…

אנו מתחייבים הקוד האתי של סאו סימפל

השתתפתי בסמינר של ג’קי סויקיס בקיסריה לפני כחודשיים, ונהניתי מאוד מההרצאות, ואפילו הבנתי את כל החומר, למרות שאינני איש מחשבים.
הגעתי אל הסמינר לגמרי במקרה. הייתי מאוכזב מהמכירות המעטות באתר שלי, וחיפשתי לקדם את האתר. בחיפושיי באינטרנט מצאתי כמה חברות שנותנות שירותי קידום אתרים, ונתקלתי במקרה גם באתר seo-simple. יצרתי קשר עם אנשי מכירות של חלק מהאתרים, ומהצעותיהם יצאתי מבולבל. כולם הציעו שירות שבו אתחייב שהם ילוו אותי לפחות חצי שנה עד שנה, בתשלום חודשי שנע בין 500$ ל-1500$ לחודש. כדי שאוכל להבין את הצעותיהם, ולהמשיך במשא ומתן מולם, נרשמתי לסמינר.
בסמינר של ג’קי למדתי לעשות קידום אתרים בעצמי, בלי עזרתם. אילו לא הייתי משתתף בסמינר, זה היה עולה לי בסוף השנה כ-10,000$ כתשלום לאחת מחברות קידום האתרים, תמורת מה שאני עושה כיום לבד. בסוף זה עלה לי רק כאלף שקלים.
הסמינר של ג’קי אמנם לא זול, אבל הוא שווה לי כל גרוש. אלף השקלים ששילמתי לו חסכו לי אלפי שקלים רבים שהייתי משלם לאחרים. בנוסף, נהניתי מהסמינר ואני נהנה גם עכשיו. מאז הסתיים הסמינר הייתי כמה פעמים בקשר טלפוני עם ג’קי, שהדריך אותי אישית, בסבלנות ובחינם איך לבצע כמה נושאים שלמדנו בסמינר. כיוון שאתר שלי חדש יחסית, עדיין הדירוג שלי בגוגל נמוך, אבל אני מאמין שכאשר האתר שלי יצא כבר מ”ארגז החול” של גוגל, יהיו לי מיקום ודירוג טובים בזכות הסמינר.
אם יש לך התלבטויות וחששות לגבי הסמינר היקר הזה, אני יכול להזדהות עם ההרגשה שלך. זה בדיוק מה שהרגשתי לפני שנסעתי לקיסריה. אולי אני סתם זורק כסף טוב?… אבל לאחר הסמינר החששות שלי התחלפו ברגשי תודה ושביעות רצון.
אני מרגיש בר-מזל שהכרתי את ג’קי. אני ממליץ לכל חבריי בעלי האתרים ללכת לסמינר שלו, ושניים כבר עשו זאת. אני בעצמי מתכונן להירשם בעתיד הקרוב לסמינרים שלו על עסקים באינטרנט. אני מאמין באיש וסומך עליו.
אם אתה לא סומך עליו – סמוך עליי. אל תישאר עם ההתלבטויות, ואל תחכה. כדאי גם לך להירשם לסמינר, ותראה שהוא עוד יקדם אותך ואת האתר שלך, כמו שעשה לי.