גוגל: תוצאות חיפוש ישר מהתנור

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
באמצעות מפעילי חיפוש רבי-עוצמה הנתמכים על ידי גוגל, וביניהם היכולת לסנן ולהגביל תוצאות חיפוש לפרק זמן מסוים, כעת יכולים משתמשי גוגל לחפש ולקבל תוצאות בזמן אמת, עד לרמת השנייה האחרונה, ובקלות רבה.

מנוע החיפוש של גוגל כולל את אחד מסורקי האינטרנט המהירים ביותר בענף, המסוגל לאנדקס ולדרג דף אינטרנט חדש או פוסט חדש בבלוג, בתוך דקות ספורות. באמצעות מפעילי חיפוש רבי-עוצמה הנתמכים על ידי גוגל, וביניהם היכולת לסנן ולהגביל תוצאות חיפוש לפרק זמן מסוים, כעת משתמשי גוגל יכולים בקלות לחפש ולקבל תוצאות בזמן אמת, עד לרמת השנייה האחרונה.

, לגוגל מאפשרת למשתמש יכולת סינון וצמצום התוצאות לפי טווח תאריכים או פרק זמן מותאם אישית. כך ניתנת למשתמשים הגמישות להציג רק את דפי האינטרנט שפורסמו לאחרונה, במהלך 24 השעות האחרונות, בשבוע שעבר, בשנה החולפת או בטווח תאריכים ספציפי.

גוגל תומכת ביכולת לסנן ולהגביל את תוצאות החיפוש בזמן אמת, על אף שחיפוש תוצאות שנוספו לפני שנייה עשוי שלא להיות משמעותי. בכל אופן, כדי לחפש את התוצאות העדכניות ביותר של גוגל, השתמשו בטריק הבא.

תוצאות חיפוש בזמן חי באמצעות ה-URL
גוגל מאפשרת לנו להכניס קוד ב-URL פרמטרים שיציגו לנו תוצאות חיפוש בזמנים מסוימים.
לדוגמה: נוכל לראות ב-URL אתQDR – Query Data Range)) ואת ההגדרה הרצויה.

להלן הפרמטרים שמומלץ לשתול בקוד:
tbs=qdr:s [לפני שניה]
tbs=qdr:n [לפני דקה]
tbs=qdr:h [לפני שעה]
tbs=qdr:d [ב-24 השעות האחרונות (יום)]
tbs=qdr:w [לפני שבוע]
tbs=qdr:m [לפני חודש]
tbs=qdr:y [לפני שנה]

אפשר להוסיף ערך מספרי בסוף n, h, d, w, m, y כדי לציין מספר יחידה. לדוגמה: s30 יחפש ב-30 השניות האחרונות, n30 יחפש ב-30 הדקות האחרונות וכן הלאה.

לדוגמא: אם אתם רוצים מעוניינים למצוא טיסות ללונדון מה-30 דקות האחרונות ה- url ייראה כך:
http://www.google.com/search?q=londonflights&tbs=qdr:n30

תוכלו לראות זאת בתמונה הבאה:

googleonrealtime(2)

בהצלחה!