איך המדיה החברתית משפיעה על חיינו?

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
איך המדיה החברתית משפיעה על חיינו? מה הקשר בין רשתות חברתיות לפוליטיקה? השכלה? ואינטימיות? האם השפעתה של המדיה החברתית היא השינוי הגדול ביותר לאחר המהפכה התעשייתית?

איך המדיה החברתית משפיעה על חיינו? מה הקשר בין רשתות חברתיות לפוליטיקה? השכלה? ואינטימיות? האם השפעתה של המדיה החברתית היא השינוי הגדול ביותר לאחר המהפכה התעשייתית?

יצירת אינטימיות ברשת
יש משהו מיוחד ברשתות החברתיות שמאפשר לנו לשמור על קשר עם אנשים באופן קבוע ואינטימי. בפילקר אני יכולה לצפות בתמונות שלהם, לראות את התספורת החדשה ואת הטיול האחרון בקפריסין. בטוויטר אני מתעדכנת מתי הם רעבים, מה הרס להם את היום ומה התוכניות שלהם להערב. בקפה דה מרקר אני יכולה לקרוא את הבלוגים שלהם. בפייסבוק אני מגלה איזה מוצר ומי החברים שלהם.

מדיה חברתית ופולטיקה
באתר Pew פורסם כי הרשתות החברתיות מעודדות פעילות פוליטית בקרב האוכלוסיה הצעירה. בין אם זה הפעילות בטוויטר בנושא הבחירות באיראן, המהפכה באוקריאנה ואפילו בחירתו של נשיא ארה”ב – ברק אובמה. המדיה החברתית משמשת במה לקליטה והעברת מסרים והגברת המודעות הפוליטית.

רשת חברתית לעסקים
הרשת החברתית מזמנת לכם את הקשר הישיר עם לקוחותיכם. בלחיצת כפתור אתם יכולים להעביר מסרים, לשתף מוצרים, לחשוף את אופי החברה ולפנות לקהל רחב יותר. תוך זמן קצר הלקוחות שלכם הופכים להיות הסוכנים שלכם. מי היה מאמין?

המדיה החברתית בהיבט החינוכי
ג ‘ונתן דאגלס, מנהל אוריינות של הקרן הלאומית הציג תוצאות סקר שנערך בקרב למעלה מ-3000 ילדים, אשר קבע חד משמעית כי המדיה החברתית מסייעת לילדים לשפר את השכלתם. כתיבת המסרים, העברתם לחברים, שימוש בטכנולוגיה המתקדמת תרמו באופן קיצוני לשיפור יכולת הביטוי בקרב ילדים מתקשים.

יש הרבה אנשים שיצביעו על הנזק שיוצרת לנו המדיה החברתית, אבל אני יכולה להגיד רק דבר אחד:
אנחנו פעילים יותר חברתית, מודעים יותר, משכילים יותר, מחוברים ופתוחים ליצירת קשרים ובמבט כללי – אנו חיים!

מה אתם אומרים? הרשת החברתית השפיעה עליכם לטובה או לרעה?