אפליקציות נבחרות שגוגל הציגה לאחרונה

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
גוגל ממשיכה לחדש, לשכלל ולאתגר אותנו – משתמשים הצמאים לחידושים הטכנולוגיים ומקדמי אתרים השואפים לסגל שיטות קידום אתרים רלוונטיות לשוק המשתנה. להלן עוד כמה אפליקציות חדשות שגוגל בחרה להציג בשבוע הראשון של שנת 2010.
גוגל ממשיכה לחדש,לשכלל ולאתגר אותנו – משתמשים הצמאים לחידושים הטכנולוגיים ומקדמי אתרים השואפים לסגל שיטות קידום אתרים רלוונטיות לשוק המשתנה.

להלן עוד כמה אפליקציות חדשות שגוגל בחרה להציג בשבוע הראשון של שנת 2010.

זיהוי וסינון מיילים זהים

לא פעם,כאשר שולחים לכם מיילים זהים מכתובות gmail שונות או כאשר אתם מקבלים את אותם אימיילים מהדוא”ל ומהסלולר שלכם,מצטברים לכם מיילים עם תוכן זהה המאלצים אתכם לבצע סינון ידני על מנת לא לקרוא את אותו מייל פעמיים וכדי להוריד מעומס תיבת הדואר האלקטרוני שלכם .

מעתה מציגה גוגל דרך חדשה לזהות ולטפל במיילים אלו ע”י ממשק – ” Find duplicates” (מצא הכפלות) .

יש להיכנס למנהל אנשי קשר,לסקור אילו אפשרויות מיזוג/איחוד דואר גוגל מציע (ולבטל באופן יזום מיילים שאנכם רוצים למזג) ואז ללחוץ Merge . ניתן לחסוך קריאת מיילים מיותרים ע”י סינכרון כל אנשי הקשר מה gmail לסלולרי או להיפך .זה תופס לגבי אנדרואיד,נקסוס 1 ,אייפון,בלאקברי וכו’.
mearge mails

עורך שיתופי לשקפים ולמסמכי גוגל

חידוש נוסף לעורך המשותף של מסמכי גוגל – בנוסף לאפשרות של כמה אנשים לערוך מסמך משותף לי תוך כדי צפייה באילו תאים נעשית בזמן אמת העריכה,ניתן עכשיו בעריכת פרזנטציה למשל,לדעת על איזו שקופית מתבצעים בזמן אמת שינויים. אם אתם ומישהו אחר עורכים את אותה שקופית בו זמנית (וזה ניתן כמובן) תוכלו לדעת בדיוק אל אילו אלמנטים בשקף מישהו אחר עובד כרגע (וידאו,תמונה או הטקסט)

מתרגם אוטומטי של דפי גוגל

בשנת 2009 הכניס גוגל לשימוש מלא את המתרגם האוטומטי לאתרים.כיום ניתן לגלוש לאתרים בכל שפה ולבקש להציגם באחד מ 51 שפות מרכזיות. כך ניתן להיחשף לאתרים שבעבר מחסום השפה היווה מבחינתנו הגולשים בעיה. ניתן לבחור בכפתור את אחת מהשפות שברצוננו לקרוא בכל אתר. העברית,יש לציין, עדיין זקוקה לתרגום נכון יותר.

אפשרויות חדשה של צ’ט ב Translator Toolkit

מהיום ניתן להשתמש ב Translator Toolkit של גוגל ביתר שיתוף פעולה ע”י אלמנט הצ’אט החדש שהוכנס לכלי הדומה לזה שמצוי ב gmail. כלי התרגום של גוגל מאפשר מגוון שימושים החל מתרגום אוטומטי של מסמך או דף אינטרנט, המשך בצפייה בתוצאות חיפוש לתרגומים קודמים שנעשו לאותו מסמך או קטע של מסמך,תרגום מילוני ושיתוף המסמך עם מתרגמים אחרים בו זמנית ועבודה משותפת על תרגום. מהיום ניתן לא רק לשתף פעולה בתהליך תרגום משותף של אותו מסמך אלה ניתן לנהל צ’אט מתוך הכלי עצמו עם הקולגות המתרגמים או עם אחרים כמובן.
google docs colaboration